Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kako snikuti ove fleke sa odece?

Oprala sam stvari u masini i odjednom ove fleke.. ponovo sam oprala medjutim nije se skinulo a pritom se jos stvorilo.. deluje kao da je od praska. Nekako kao da su se stvari preslikale o bubanj. Do sada se to nije desavalo. Kako ovo skinuti? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4e6f03208834536e25d706db43cac88e.jpg)
pre 8 dana, 05:55
Operite ih sa tečnim deterdžentom
pre 8 dana, 06:12
Tada prvi put su oprane sa kuglicama Ariel, ali je sigurno ostao negde zaglavljen prasak u posudi. I onda su drugi put oprane praskom pa verovatno zato ovako izgleda.. Ove fleke kao da su zalepljene za tkaninu.
pre 8 dana, 09:41
Operite perwoll-om za crnu odeću i verovatno će nestati 😊
pre 7 dana, 10:19
Na kojoj temperaturi je oprano? Ako je na 30, a možda bi moglo na 40 (ako tkanina dozvoljava), probajte to sa gore pomenutim perwollom. Ili potopite u lavor sa toplom vodom na neko vreme, da se rastvori to što je zalepljeno.
pre 7 dana, 10:35
Zato ja vise ne upotrebljavam praskaste deterdžente jer sam non stop imala ovakve situacije
pre 7 dana, 11:57
Meni se to desilo kada mi je masina bila na "izdisaju",u par navrata.Pritom na belim stvarima,tamnije fleke, od rupica na bubnju
pre 6 dana, 11:02
Ja stalno koristim persilove kuglice i nemam problema . Mislim da je problem prasak u ovoj situaciji
pre 6 dana, 15:31
Meni se desi da tako ostanu tackice od bubnja na tkanini kad pretrpam masinu sa vesom, a posle kad je opet ukljucim sa manje vesa, to se skloni
pre 6 dana, 18:24
Moguce je ovo sto kaze leptirica. Ove novije masine primaju manje vode nego starije verzije, kad pretrpate masinu vesom ne opere se lepo, cak se i ne rastvori kako treba
pre 6 dana, 19:00