Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je vama ovo novo?

Ako je ovo novo ja sam kraljica Elizabeta
2022 11 24
Članica je 2 puta ušla na sajt i ne odgovara..
2022 11 25
ovo je stvarno strasno.. pa koliko treba da ih nosis da odvalis pola djona?? i koliko treba da ti isti taj djon postane obraz pa da nekom prodas to isto kao NOVO?? svu obucu koju prodajem slikam sa svih strana posebno djonove. imam dosta nove obuce i naravno da slikam da se vidi da stvarno nije nigde obuvano.
2022 11 26
Da li je novac vraćen? Utisak ne vidim a forum ne čitaju svi. Bitno je da se zna za buduće saradnje, da upozorite na članicu kroz utisak sa slikama i opisom situacije.
2022 11 29
Clanica je malo pre otvorila temu iste sadrzine. Sugerisali smo joj da nastavi ovde, ali ona to nije ucinila. 🤔 Negativnu je ostavila clanici Alma01.
2022 11 29
> Majda87: > Clanica je malo pre otvorila temu iste sadrzine. Sugerisali smo joj da nastavi ovde, ali ona to nije ucinila. 🤔 Negativnu je ostavila clanici Alma01. Iz prve ruke potvrđujem da je bilo tako 👍😀
2022 11 29
Nisam stigla da odmah nastavim ovde. https://mojekrpice.rs/alma01-139118 ova članica je u pitanju. Kontaktirala sam admina i ostavila negativnu. Ako ne vrati novac biće joj blokiran profil
2022 11 29
1 2