Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li dati neutralan utisak pomoc?

Ostavila sam podatke sve svoje za uplatu pre nedelju dana i od tad nema nikakav odgovor a logovanje je redovno. Danas sam pitala jos jednom sta se desava al odgovora nema a log je bio opet. Da li dati neutralnu ?
2022 11 24
Ja sam nedavno dala, dozvoljeno je.
2022 11 24
Dešavalo mi se i mislim da će se tek dešavati. Ja ne bih dala neutralnu već samo iskulirala,ali imate pravo na to. 😀
2022 11 24
Kulirala sam 7 dana... iskreno , dotice me vise zbog ostalih kojima se moze sa istom desiti... Ostavicu...
2022 11 24
Ja imam situaciju zavlačenja 16 dana. Srećom, nisam uplatila pre slanja, kao što obično bude. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d0ba7d6c323b447fdf34c4a6023039e6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2ce7de4f052b4c01f40962c9bd8bfeb2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8cac46d06f944fc7d2b6369174356ec7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1dddbe9142388588991b5be134c312b7.jpg) Šta je po sredi, ne znam, ali od sakoa ni traga ni glasa, a ni od članice. Neki nelogični izgovori samo. Ima jedan utisak od pre.
2022 11 25
> 11Ivana11: > Ostavila sam podatke sve svoje za uplatu pre nedelju dana i od tad nema nikakav odgovor a logovanje je redovno. Danas sam pitala jos jednom sta se desava al odgovora nema a log je bio opet. Da li dati neutralnu ? I meni se desilo, ali mi je bilo bez veze da dajem neutralnu jer me osoba nije oštetila. 🙁
2022 11 25
Identican scenario: jasno i glasno mi je trazem broj racuna da uplati, onda je nije bilo 4 dana, ja sam se tad njoj javila i pitala jel to znaci da odustaje -nije me udostojila ni objasnjenja ni onog prostog "izvini"- a ne da se ulogovala, nego je tacno tada dobila utisak od druge clanice od koje je kupovala. Bas bahato i bezobrazno...trudim se da zanemarim takve slucajeve i znam da vazi onk da sme.samo neutralna, a sve vise sam sigurna da treba zalepiti negativnu jer ljudskom bezobrazluku se samo tako moze stati na put, a usled ovakvih trenutnih pravila daje se prostora da neodgovorni clanovi zavlace kad i koga hoce bez posledica.
2022 11 25
> MALAODSTILA: > Identican scenario: jasno i glasno mi je trazem broj racuna da uplati, onda je nije bilo 4 dana, ja sam se tad njoj javila i pitala jel to znaci da odustaje -nije me udostojila ni objasnjenja ni onog prostog "izvini"- a ne da se ulogovala, nego je tacno tada dobila utisak od druge clanice od koje je kupovala. > Bas bahato i bezobrazno...trudim se da zanemarim takve slucajeve i znam da vazi onk da sme.samo neutralna, a sve vise sam sigurna da treba zalepiti negativnu jer ljudskom bezobrazluku se samo tako moze stati na put, a usled ovakvih trenutnih pravila daje se prostora da neodgovorni clanovi zavlace kad i koga hoce bez posledica. Bas zbog tvoje zadnje recenice i resila sam da dam neutralan... sto ti kazes dala bih negativnu kao vrata ali nije po pravilu ... ljudi su cudo
2022 11 25
Jedna tražila ako moze da joj se odnese u njen deo grada ili u centar, ok, u centar i onako dolazim, pa zato može, razmenjuju se brojevi na njenu inicijativu, sutradan se ne javlja. Druga traži rezervaciju do sredine narednog meseca i onda kaže da nije sigurna da će kupiti, pri tom ne kupuje za sebe, pa se pitam zasto onda da se rezervise.. Treca traži lep popust pri opciji želim, pa se setila za dodatne slike za nov predmet i nestala. Stvarno bezvezne situacije, trebalo bi svaki čas ostavljati neutralne utiske. Nervira me to traženje dodatnih slika na viber, razmenjivanje telefona, a totalno bez potrebe, jer nisu kupci. Ako kupujem ćerki, prvo je pitam da li hoce, pa tek onda tražim mere, a ne rezervisem nikad, jedino ako je petak uveče, eventualno mogu da pitam da uplatim u ponedeljak, mada uplacujem isti dan ili sutradan
2022 11 25
> 11Ivana11: > Bas zbog tvoje zadnje recenice i resila sam da dam neutralan... sto ti kazes dala bih negativnu kao vrata ali nije po pravilu ... ljudi su cudo Sve znam i sve te razumem. <3
2022 11 25
Ista stvar.Pitala sam clanicu za predmet jos pre par dana i nista,a loguje se.Potala drugi put i nista a bila na sajtu.Ja ne razumem da li je toliko tesko javiti se
2022 11 25
Toliko sam se već navikla na ispaljivanje članica da sam se prosto šokirala kada se javila članica koja je nešto rezervisala da to i kupi.
2022 11 26
Ja na primer nekada i kada pitam za razmenu nekog , kad na primer dobijem kratko samo "ne" ja opet odgovorim hvala svakako na odgovoru... pa valjda je to neka osnovna kultura ako se prvi javis ... ne znam, sve u svemu brdo cega i ja kuliram ovde i zatvaram oci ali ne moze se vise... opet kazem, ne samo zbog sebe nego i zbog ostalih clanica
2022 11 26
> Keti1234: > Toliko sam se već navikla na ispaljivanje članica da sam se prosto šokirala kada se javila članica koja je nešto rezervisala da to i kupi. Ja sam sa rezervacijama teska malo bas zbog toga... trazila devojka da joj cuvam 15 dana, hajd reko, medjutim odmah sam rekla nista od toga... ona se javila kako je i rekla posle 15 dana .... tako da ima jos ljudskih dusa ovde ... steta sto nije vise al dobro, nisu ni svi prsti na ruci nam isti
2022 11 26
> KristinaCa12: > Ista stvar.Pitala sam clanicu za predmet jos pre par dana i nista,a loguje se.Potala drugi put i nista a bila na sajtu.Ja ne razumem da li je toliko tesko javiti se E ni ja veruj... al eto svakakvih nas ima... ❣
2022 11 26
1 2