Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li dati neutralan utisak pomoc?

> jacaikaja: > Jedna tražila ako moze da joj se odnese u njen deo grada ili u centar, ok, u centar i onako dolazim, pa zato može, razmenjuju se brojevi na njenu inicijativu, sutradan se ne javlja. Druga traži rezervaciju do sredine narednog meseca i onda kaže da nije sigurna da će kupiti, pri tom ne kupuje za sebe, pa se pitam zasto onda da se rezervise.. Treca traži lep popust pri opciji želim, pa se setila za dodatne slike za nov predmet i nestala. Stvarno bezvezne situacije, trebalo bi svaki čas ostavljati neutralne utiske. Nervira me to traženje dodatnih slika na viber, razmenjivanje telefona, a totalno bez potrebe, jer nisu kupci. Ako kupujem ćerki, prvo je pitam da li hoce, pa tek onda tražim mere, a ne rezervisem nikad, jedino ako je petak uveče, eventualno mogu da pitam da uplatim u ponedeljak, mada uplacujem isti dan ili sutradan Mene najvise nervira "slikaj na sebi" , ja ravna kao daska 🤣 opet izadjem u susret al mislim da slikaj na sebi nije potrebno jer nikad nece stajati jednoj kao i drugoj osobi... za sve ove godine mozda sam jednom pitala za sliku kako stoji i to mislim da je bilo za neku puf bluzu...
2022 11 26
Meni je hit ova sto mi odgovorila posle 10 meseci na poruku xD ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bbb9e4168ca66753192b05b93f50c17d.jpg)
2022 11 26
> bloodytears: > Meni je hit ova sto mi odgovorila posle 10 meseci na poruku xD > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bbb9e4168ca66753192b05b93f50c17d.jpg) 🤣🤣🤣 koji hit
2022 11 26
> 11Ivana11: > > jacaikaja: > > Jedna tražila ako moze da joj se odnese u njen deo grada ili u centar, ok, u centar i onako dolazim, pa zato može, razmenjuju se brojevi na njenu inicijativu, sutradan se ne javlja. Druga traži rezervaciju do sredine narednog meseca i onda kaže da nije sigurna da će kupiti, pri tom ne kupuje za sebe, pa se pitam zasto onda da se rezervise.. Treca traži lep popust pri opciji želim, pa se setila za dodatne slike za nov predmet i nestala. Stvarno bezvezne situacije, trebalo bi svaki čas ostavljati neutralne utiske. Nervira me to traženje dodatnih slika na viber, razmenjivanje telefona, a totalno bez potrebe, jer nisu kupci. Ako kupujem ćerki, prvo je pitam da li hoce, pa tek onda tražim mere, a ne rezervisem nikad, jedino ako je petak uveče, eventualno mogu da pitam da uplatim u ponedeljak, mada uplacujem isti dan ili sutradan > Mene najvise nervira "slikaj na sebi" , ja ravna kao daska 🤣 opet izadjem u susret al mislim da slikaj na sebi nije potrebno jer nikad nece stajati jednoj kao i drugoj osobi... za sve ove godine mozda sam jednom pitala za sliku kako stoji i to mislim da je bilo za neku puf bluzu... i meni skorije tražila članica,a ja trudna 5. mesec😂
2022 11 26
> bloodytears: > Meni je hit ova sto mi odgovorila posle 10 meseci na poruku xD > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bbb9e4168ca66753192b05b93f50c17d.jpg) 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Baš šteta ❤️
2022 11 26
A meni se desila situacija da sam žarko želela jednu torbicu odavde, slala poruke 2-3 puta u nadi da će članica videti. Bila je slabo aktivna jer živi u Americi, videla posle tipa 2 meseca ali je ladno iscimala mamu da se nađemo da je preuzmem. Još sam se natezala sa ženom da uzme pare, nije htela kaže samo stoji u plakaru htela je da mi pokloni. Eto, ima i ljudi koji izađu max u susret i šteta što su svi oni otišli sa ovog sajta :(
2022 11 26
> SvetlanaRadic: > A meni se desila situacija da sam žarko želela jednu torbicu odavde, slala poruke 2-3 puta u nadi da će članica videti. Bila je slabo aktivna jer živi u Americi, videla posle tipa 2 meseca ali je ladno iscimala mamu da se nađemo da je preuzmem. Još sam se natezala sa ženom da uzme pare, nije htela kaže samo stoji u plakaru htela je da mi pokloni. Eto, ima i ljudi koji izađu max u susret i šteta što su svi oni otišli sa ovog sajta :( Joj ja upravo imam taj problem.Dve sam clanice kontaktirala za torbice koje su mi se svidele.Jedna aktivna a druga bila pre oko 6h.Ajde razumem da niko ovde nije konstantno aktivan,ali jedna od njih je bila aktivna kad sam poslala poruku i od odgovora nista.Naravno da nisam ostavljala neutalnu ocenu jer nije doslo do nikakve saradnje pa cak ni kontakta tj.odgovora.I dalje se nadam da ce se jedna od njih javiti.
2022 11 26
> bloodytears: > Meni je hit ova sto mi odgovorila posle 10 meseci na poruku xD > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bbb9e4168ca66753192b05b93f50c17d.jpg) A mislila sam da sam sve vec videla i cula :)
2022 11 26
> 11Ivana11: > Ostavila sam podatke sve svoje za uplatu pre nedelju dana i od tad nema nikakav odgovor a logovanje je redovno. Danas sam pitala jos jednom sta se desava al odgovora nema a log je bio opet. Da li dati neutralnu ? Po pravilniku krpica imate pravo na neutralan utisak. Ukoliko se članica ne udostoji da nakon razmene ličnih podataka kaže da je odustala, a aktivna je, svakako zaslužije pomenutu. Imala sam par istih situacija i meni kao prodavcu to predstavlja problem, jer ne prodajem samo na krpicama i samim tim odbijam mušterije na drugim stranama ili kad mi dođu kući da probaju robu i kao po nepisanom pravilu, baš se uhvate za artikal koji čuvam nekom ko treba da upalati, pa na kraju ništa.. Neodgovornost zaslužuje neutralnu i svakako je u skladu sa pravilnikom.
2022 12 05
1 2