Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Lična preuzimanja

Da napomene samo,pristajala sam i na to,ali mi se desilo skorije da sam kao trudnica u 5.mesecu otišla gde je predložila članica,a prvo me je zapitkivala par minuta o proizvodu,da sam joj na kraju ostavila proizvod i rekla da mi pošalje poštom ako joj ne odgovara,a ako joj se sviđa neka uplati na račun. Pritom sam joj prodala proizvod za 300din manje,po njenom predlogu. Iz tih razloga,ne pada mi na pamet da pristanem na takve saradnje,jer odmah po prvoj poruci možeš da naslutiš kakav je neko čovek. Ona je kasnije uplatila, ali to mi je bilo apsolutno ništa u odnosu na to kako sam se osećala tog dana i kako čovek može da se ispiša po nečijoj dobroti. Eto,zato kažem niko od nas prodavaca ne traži da nam se dolazi na prag,ali isto tako ni kupci ne mogu očekivati da im se dolazi na kućnu adresu,pogotovo ne jer pazi njima ne odgovara cena i mnogo im je poštarina... Pa meni da je mnogo,ne bih se ni javila ili ponudila bih svoju cenu,ne bih sigurno nekog izmaltretirala jer ja dajem novac. I sama sam nekad i kupac,ali se uvek stavim na oba mesta.Proklete pare šta nam rade.......
2022 12 08
Meni je bilo krivo jednom kad sam poslala paket članici koja živi blizu mene, a to sam skontala tek nakon slanja, mogla sam da se nadjem s njom maltene na njenoj adresi, to je 3 stanice od mene, mada je ona bas želela da pošaljem post ekspresom, pa kontam da ne želi da se nalazi lično. Pravilo je da se kupac ide gde prodavcu odgovara i ja to poštujem kad kupujem, mada kao prodavac ponekad odem dalje od svoje adrese, ako bih već isla do centra npr i nije mi problem da idem desetak minuta prevozom, ako je kupcu bas daleko da dodje do mene. Ako procenim da hoce da me ucenjuje, onda neću da mu nosim na njegovu adresu, predložim cc paket. Imala sam dva loša iskustva gde su bili bezobrazni i nisu kupili predmet, naravno, sa predmetom je sve bilo u redu, a ja sam isla daleko od svoje adrese da im učinim, pri čemu je jedna osoba lagala da ima bebu, samo da bi me navukla da isprobava predmet, koji joj je odgovarao, pa je počela da se cenjka na sred ulice da spustim cenu. Druga nije našla logo brenda, kojeg u opisu nije bilo i sto je ona i procitala, ali je htela da me cima i pritom pomerala vreme nalaženja, da sam krenula iz kuće i čekala je dok se ona nije pojavila posle 2 sata, a ja sam krenula sa malim detetom i gubila vreme u parkovima. E, takvi treba da dobiju negativne ocene, samo sto mi ovde često nemamo uvid u to kakva je ko osoba
2022 12 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cdcc1376566fc9bee3c8fbc5c8075391.jpg) Evo samo da vidite dokle neki ljudi idu. Rekla je da radi u Knezu u centru i ne znam kako joj je 3 km udaljen Dom omladine. Drugo, pristala je na tu lokaciju i treće zaboravila je da mi je rekla u poruci da radi od kuće. A na sve to spominje kako treba paziti na svaku tačku i zarez, a ona u ovom šizofrenom tekstu to uredno izbegava. :')
2022 12 09
> Išizzzu: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cdcc1376566fc9bee3c8fbc5c8075391.jpg) > Evo samo da vidite dokle neki ljudi idu. > Rekla je da radi u Knezu u centru i ne znam kako joj je 3 km udaljen Dom omladine. Drugo, pristala je na tu lokaciju i treće zaboravila je da mi je rekla u poruci da radi od kuće. > A na sve to spominje kako treba paziti na svaku tačku i zarez, a ona u ovom šizofrenom tekstu to uredno izbegava. :') Na osnovu cega je ona vama dala negativnu? 🤯 Jer je ona vas ispalila? Budi bog s nama. Nadam se da ste prijavili adminu. Ovde deli ko kako hoce negativne. Ovo izmice kontroli....🤯
2022 12 10
Jesam, prijavila sam i tražio/la je celu konverzaciju da pošaljem. Ali kad treba da se obriše predmet jer je na njemu jedna čizma umesto dve, tad ne časi časa i briše odmah. A za negativne moraš moliti izgleda. Još mi kaže "potencijalno brisanje"... E zato se ovakvi i množe na sajtu. Žena je zaboravila da je rekla da radi u Knezu u centru, a Dom omladine je tu na 500 m možda i ne znam o koja 3 km ona priča. Odjednom joj pada kiša i radi od kuće i ne može da dođe da bih ja bila zadovoljna. Ja nju nisam terala da kupi već se sama javila i tražila lično preuzimanje. Još mi kaže da je logično da je odustala čim se ne javlja. Logično je da je neko odustao ako se na vreme javi u nekom kulturnom svetu. O njenoj nepismenosti ne vredi ni pisati, jer odmah po načinu izražavanja vidim dokle joj seže kultura. 😂 Očekivala sam da će mi ostaviti osvetničku negativnu ocenu, pa i nisam nešto iznenađena. A zanimljivo mi je da sam odmah dobila poruke od članica kojima sam poslala pakete, sa pitanjem da li sam poslala. Valjda su se uplašile da ih ne prevarim jer imam negativnu bez osnova. I po stranu sve to, Admin je tu zakazao po meni. Lupa negativne i briše kamo mu se ćefne, a kad treba stvarno da interveniše, onda ga nema po dva dana na sajtu i ignoriše poruke.
2022 12 10
Nisam imala do sad losa iskustva sa licnim, ali strikno naglasim gde meni odgovara, a oko vremena pravimo balans da se prilagode obe strane. Nije mi tesko da 10min od kuce prosetam i ustedim nekome, sta znam mozda nekome stvarno to znaci a predmet mu se dopao, ali sa druge strane ne znam iz kog razloga tako razmisljam jer kad sam ja u ulozi kupca uvek na cenu predmeta dodam jos 200 din, ovo je onlajn prodaja, ne znam zasto su konstantno svi poceli da se vade na ptt. Takodje, radije biram da platim 200din i ne maltretiram se da prelazim npr Brankov most u 16h 🤣
2022 12 10
1 2 3