Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Treba mi pomoć! Gde još ponuditi stvarcice?

Devojke, kako Vam idu prodaje na ovom sajtu? Da li neka ima možda dodatnu ideju gde bi smo mogle još da postavimo naše krpice, gde ćemo ih možda brže prodati? Dok sam još bila klinka imala sam na ovom sajtu profil, gde sam baš fino prodavala, medjutim, eto od skoro sam se opet prikljucila ovde, ali bez nekog veceg uspeha. Zapravo imam dva profila ovde sa nakitom i privescima(privatni biznis koji sam nedavno pokrenula) i decijom garderobom(garderoba moje dece koja je očuvana ili nova). Medjutim, još uvek ništa nisam prodala. Možda mala pomoć, gde još ponuditi predmete? Hvala unapred. 😊
2022 12 08
U poslednje vreme - nikako :') Dok mi nije bio hakovan profil na instagramu i tamo mi je islo okej, ali uglavnom za velike pakete odece koji su bili bas jeftini Sada ide bas lose Mozda mozes da probas i kp, limundo, IG, devojke pominju grupe na fejsu ali ja iskreno nikad tamo nista nisam prodala, pretrpane su grupe i najbolje prolaze devojke i zene koje vec duze vreme drze lajvove Drugarica je deciju garderobicu najbrze prodala na kp kao paket odece
2022 12 08
Pa da, i ja isto objavljujem po tim grupama na fbu, ali kao i kod tebe bez uspeha, sto kazes, najbolje prolaze zene koje vec duze vreme rade ovo. I bas su prenatrpane grupe oglasima, pa kakve sam srece, verovatno im svima zabaguje telefon kada dodju do mog oglasa. 😂 Hvala na savetu, još insta nisam probala, mada što se tiče nakita i privezaka i grupe koju imam tamo, isto slabo. Odecu jos nisam pobala, ali nije losa ideja pakete da napravim, mozda ce brze ici. Hvala jos jednom. 😊
2022 12 08
Decija garderoba ovde ide samo kao lot ,inace ovako pojedinacno bas tesko ,pa kostalo nesto i 50din. Ja sve sto imam raspodelim po brojevima i kao lot ide....
2022 12 08
Clanicama bez utisaka nikako ne ide, savet je da nešto kupite dok ne dobijete par pozitivnih utisaka
2022 12 08
Instagram, Limundo, Kupindo su pretpani prodajom stvari, nemojte odustajati ovde. Prodaja najbolje ide ako imate sezonske, trenutno aktuelne stvarcice po povoljnoj ceni. Meni je generalno ova godina losa, losija od prosle, sa prodajom.
2022 12 08
Kako ide prodaja pitate? Evo ovako xD ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c63ac9b6b3bdc2faafb0ff70ddb5f704.jpg)
2022 12 08
> bloodytears: > Kako ide prodaja pitate? > Evo ovako xD > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c63ac9b6b3bdc2faafb0ff70ddb5f704.jpg) :,'( ahhahahaha Oplaky kume :')
2022 12 08
> Selena86: > Decija garderoba ovde ide samo kao lot ,inace ovako pojedinacno bas tesko ,pa kostalo nesto i 50din. > Ja sve sto imam raspodelim po brojevima i kao lot ide.... Pa da, vidim, počela sam da pravim tako. Pa ćemo videti. Hvala 😊
2022 12 08
> Ninkin_kutak: > > Chillnakit: > > Ako imate stranicu na Instagramu dodajte me na @chillnakit, pa cu je staviti na story svoje stranice gde takodje prodajem nakit 🍀 > > Ako zelite, naravno 🙂 > Super. Hocu. Ja sam na insta@nakitiprivesciodepoxy 😊 Hvala 😊
2022 12 08
> EnaElena: > Instagram, Limundo, Kupindo su pretpani prodajom stvari, nemojte odustajati ovde. Prodaja najbolje ide ako imate sezonske, trenutno aktuelne stvarcice po povoljnoj ceni. Meni je generalno ova godina losa, losija od prosle, sa prodajom. Pokusavam grupnostvari da prodajem, nikako ne odustajem 😊
2022 12 08
> bloodytears: > Kako ide prodaja pitate? > Evo ovako xD > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c63ac9b6b3bdc2faafb0ff70ddb5f704.jpg) Hahahhhha... Jaooo..🤣😂🤣
2022 12 08
> Ninkin_kutak: > Devojke, kako Vam idu prodaje na ovom sajtu? > Da li neka ima možda dodatnu ideju gde bi smo mogle još da postavimo naše krpice, gde ćemo ih možda brže prodati? > Dok sam još bila klinka imala sam na ovom sajtu profil, gde sam baš fino prodavala, medjutim, eto od skoro sam se opet prikljucila ovde, ali bez nekog veceg uspeha. > Zapravo imam dva profila ovde sa nakitom i privescima(privatni biznis koji sam nedavno pokrenula) i decijom garderobom(garderoba moje dece koja je očuvana ili nova). Medjutim, još uvek ništa nisam prodala. > Možda mala pomoć, gde još ponuditi predmete? > Hvala unapred. 😊 💥💥💥HVALA VAM STO PIŠETE! IMALA SAM OSEĆAJ DA SAM SAMA NA OVO SAJTU! 😅😂💥💥💥
2022 12 08
Ne morate samo kupovati,mozete i pokloniti ponešto i imate podforum "poklanjam" pa se tamo oglasite. Ostaviće vam utisak nakon preuzimanja paketa.
2022 12 08
To sa poklanjanjem moze ići i tako da ne preuzmu paket, a često ne ostave utisak, niti se zahvale
2022 12 09
1 2