Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pitanje CC paket

Nece svi da uzmu. U posti bas kod mene u kraju nema sanse, nece ni PX da prime, ako ne kupim njihovu ambalazu
2022 12 10
Kod mene u posti nece da prime cc paket ako nije spakovan u kutiju, ja obicno iz obliznjih radnji pokupim kutije, nisu mi pravili problem sto je na kutiji logo ili oznaka ali u kesama nece nikako da prime cc. Skoro sam u drugoj posti poslala bez problema u kesi, a i vecinu paketa koje dobijam su u kesi tako da pravila se izgleda razlikuju od poste do poste
2022 12 10
Ja sam dobijala CC pakete upakovane i u običnu kesu i u kutiju... A kod mene samo nešto izvoljevaju, kao da ni sami ne znaju šta je dozvoljeno...Zato i ne šaljem CC pakete jer ne mogu da zavism od volje PTT službenika. Sve zavisi od pošte i radnika.
2022 12 10
Postoji pravilnik što se CC paketa tiče ali u većini slučaja prihvataju i odstupanja. Zavisi kako im je šef odredio, nije to izvoljevanje. Kod nas su primili u beloj kesi koja je dobro obmotana pa sam pitala u čemu je fora. Kaže šefica da će prihvatiti dok im neko od gore ne pravi problem pošto nije po propisu.
2022 12 11
To da paket mora biti upakovan u kutiju je glupost. Sledeći put kada vam to neko bude u pošti tražio samo im recite da pogledaju pravila. Pa i na poštinom sajtu lepo stoji kaki se može pakovati, a dozvoljen je omlt, kutija, sanduk i vreća. Sve je jasno! Lepo napišete email sa žalbom pa će vam sledeći put primiti. Пакет се може упаковати у омот, кутију, сандук или врећу и унакрсно повезати канапом одговарајуће јачине, уколико облик дозвољава. Пошиљалац је одговоран за правилно паковање садржине и затварање пакета и дужан је да адекватним паковањем заштити садржај од оштећења... itd
2022 12 11
Pa, ako zavisi od toga kako im je sef odredio, to nije onda po zvanicnim pravilima poste.. Pravila su jasna, kao sto je napisala Neroxy, samo ne znam zasto neke poste imaju problem sa tim..
2022 12 11
Meni je vise puta stizao dzak od preko 10 kg kao cc
2022 12 11
Zanima me koliko se dugo ceka cc paket ? Inace clanica je poslala 5.12 i slika da je poslato I jos uvek nije stigao Proverila u posti inace Kako je moguce da toliko dugo se ceka
2022 12 11
I meni se jednom desilo da mi je članica javila da joj je stiglo tek posle 4 dana,a pisale su članice na forumu da isporuke baš kasne u poslednje vreme...Inače, rok isporuke je 5 radnih dana. Vaš paket je u ponedeljak 5.12.predat, u utorak 06.12.je tek krenuo sa rokom isporuke,na to dodate 5 radnih dana (plus ste uhvatili vikend)pa bi samim tim trebalo da vam stigne sutra kao krajnji rok. Proverite i podatke
2022 12 11
I mene bas zanima poslala 6-stog jos uvek paket ne stize a vec od 8-mog stoji otprema i ne menja se.
2022 12 12
Verujem da svi imamo papirne kese iz DM-a ili Lidla, Zare .. rascepite kesu, unutrašnjost kese je jednobojna i boja adekvatna za šalterske radnike 🙃 obložite kutiju i širokom trakom pričvrstite.
2022 12 12
Daa,to sam i ja radila. Ima i na internetu da se porue kutije,nisu skupe i nema cimanja oko pakovanja sa selotejpom..
2022 12 12
Kod nas u posti traze samo da spakujes da se ne moze ostetiti, nebitno kesa, kutija, sa reklamnim logom ili bez, i male i velike... Prosli put su mi jos dodatno oblepili sirokom trakom ali nikakav problem nisu pravili 🤷🏽‍♀️
2022 12 12
1 2