Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

PETICIJA ZA PROMENE NA SAJTU

> DzoDzo: > Ne laje kera radi sela, nego radi sebe. > Zeljka je dobila negativan od admina zbog obnavljanja. > Naravno da se bunila jer nije ona jedina koja obnovi oglas povremeno, ali je dobila negativan utisak za to. > Da je u pravu da oglasi treba da se obnove nekad, jeste. > Kao i sto druge koje obnavljaju, a nemaju negativan utisak boli uvo za pravilo i ovakve teme, nece sigurno da se prikljuce ovome jer nece da upadaju u oci. > Da mi, licno, bodu oci oglasi od pre dve godine i clanice koje to prodaju, a nisu na sajtu 6+ meseci, da. > Zato smatram da treba da se smanji broj dana nakon kojih se oglasi automatski brisu jer se zatrpava sajt i otezava rad servera(ovo drugo po Vandinim recima). > Sta ima da gledamo oglase onih koje ovde ne ulaze niti su ostavile broj telefona u opisu naloga. > Nisam za deaktiviranje tih naloga skroz nego za brisanje oglasa u kracem vremenskom roku od dve godine. A što se lajanja i kere tiče🥳,lajem ja itekako i kad nisam ja lično nečim pogođena. Mene je upravo celokupno nezadovoljstvo svih vas( nas) povuklo da konkretno dotaknemomovu temu.
2023 01 10
Već sam to negde pisala - šta se dešava sa kozmetikom,koja ipak ima ograničen rok trajanja? Ako ne sme da se obnavlja kozmetički oglas i čekaš da prođe dve godine,kad se on automatski (valjda) briše,čemu onda taj oglas????
2023 01 10
Automatsko brisanje oglasa nakon mesec dana, a samim tim i dozvolja da se oglasi obnove u tom roku ili cak malo ranije. Ovo bi imalo efekta i na prodaju, jer bi vise clanica kupovalo iz straha da ne propuste predmet ili da ga ne izgube (da se ne obnovi itd)
2023 01 10
Veoma zanimljivo kako su neke 'uvek prisutne' članice nestale sa foruma i ove teme. Poštovana Vanda, nije kulturno tražiti da Vam budemo 'cinkaroši' i da lovimo profile koje krše pravila (Ili je to apel za svakoga od nas?). To je posao vaših kolega/koleginica. Konsultujte malo s njima i pročitajte teme na forumima. Ima tu puno toga korisnog. Ps. Željka, kako se završila tema o prevarantu sa parfemima?
2023 01 10
> ZeljkaRaskovic: > Već sam to negde pisala - šta se dešava sa kozmetikom,koja ipak ima ograničen rok trajanja? Ako ne sme da se obnavlja kozmetički oglas i čekaš da prođe dve godine,kad se on automatski (valjda) briše,čemu onda taj oglas???? Pa... Lilly npr kaze da nema rok. Osim od otvaranja. Bas su i neke devojke na jednom forumu bile u cudu prvo oko nyx kozmetike, onda i mnogih drugih brendova. Licno u rokove ne verujem ako se proizvod ne cuva adekvatno, ali drugo je kad ja imam nesto od otvaranja pa da stoji koliko god, u odnosu na to da kupovinu online od bilo koga, makar bila i parfimerija ili drogerija. I dalje se zauzimam za smanjenje vremena brisanja oglasa. Jer, i cipele propadnu za 2godine stajanja, torbe...
2023 01 10
> AppleRed: > Veoma zanimljivo kako su neke 'uvek prisutne' članice nestale sa foruma i ove teme. > Poštovana Vanda, nije kulturno tražiti da Vam budemo 'cinkaroši' i da lovimo profile koje krše pravila (Ili je to apel za svakoga od nas?). To je posao vaših kolega/koleginica. Konsultujte malo s njima i pročitajte teme na forumima. Ima tu puno toga korisnog. > Ps. Željka, kako se završila tema o prevarantu sa parfemima? Nikako! Svi napori su bili uzalud. Velike pomoći od admina nije bilo. Nas par prevarenih smo se "grupisale", pokušale neke konsultacije sa advokatima,tako da ona priča kako se sarađuje sa policijom ne stoji ni u mislima (što se tiče Srbije)
2023 01 11
> DzoDzo: > > ZeljkaRaskovic: > > Već sam to negde pisala - šta se dešava sa kozmetikom,koja ipak ima ograničen rok trajanja? Ako ne sme da se obnavlja kozmetički oglas i čekaš da prođe dve godine,kad se on automatski (valjda) briše,čemu onda taj oglas???? > Pa... Lilly npr kaze da nema rok. > Osim od otvaranja. > Bas su i neke devojke na jednom forumu bile u cudu prvo oko nyx kozmetike, onda i mnogih drugih brendova. > Licno u rokove ne verujem ako se proizvod ne cuva adekvatno, ali drugo je kad ja imam nesto od otvaranja pa da stoji koliko god, u odnosu na to da kupovinu online od bilo koga, makar bila i parfimerija ili drogerija. > I dalje se zauzimam za smanjenje vremena brisanja oglasa. > Jer, i cipele propadnu za 2godine stajanja, torbe... Kvalitetno i kožno ne propadne ni posle 40, 50 godina. Nećemo baš toliko da stoje oglasi, samo kažem. 😁
2023 01 11
> DoliBlack: > > DzoDzo: > > > ZeljkaRaskovic: > > > Već sam to negde pisala - šta se dešava sa kozmetikom,koja ipak ima ograničen rok trajanja? Ako ne sme da se obnavlja kozmetički oglas i čekaš da prođe dve godine,kad se on automatski (valjda) briše,čemu onda taj oglas???? > > Pa... Lilly npr kaze da nema rok. > > Osim od otvaranja. > > Bas su i neke devojke na jednom forumu bile u cudu prvo oko nyx kozmetike, onda i mnogih drugih brendova. > > Licno u rokove ne verujem ako se proizvod ne cuva adekvatno, ali drugo je kad ja imam nesto od otvaranja pa da stoji koliko god, u odnosu na to da kupovinu online od bilo koga, makar bila i parfimerija ili drogerija. > > I dalje se zauzimam za smanjenje vremena brisanja oglasa. > > Jer, i cipele propadnu za 2godine stajanja, torbe... > Kvalitetno i kožno ne propadne ni posle 40, 50 godina. Nećemo baš toliko da stoje oglasi, samo kažem. 😁 Naravno!!!!
2023 01 11
> ZeljkaRaskovic: > > AppleRed: > > Veoma zanimljivo kako su neke 'uvek prisutne' članice nestale sa foruma i ove teme. > > Poštovana Vanda, nije kulturno tražiti da Vam budemo 'cinkaroši' i da lovimo profile koje krše pravila (Ili je to apel za svakoga od nas?). To je posao vaših kolega/koleginica. Konsultujte malo s njima i pročitajte teme na forumima. Ima tu puno toga korisnog. > > Ps. Željka, kako se završila tema o prevarantu sa parfemima? > Nikako! Svi napori su bili uzalud. Velike pomoći od admina nije bilo. Nas par prevarenih smo se "grupisale", pokušale neke konsultacije sa advokatima,tako da ona priča kako se sarađuje sa policijom ne stoji ni u mislima (što se tiče Srbije) Šta je advokat rekao? Da li uopšte postoji šansa da se podnese tužba protiv nekoga ko vara ljude preko neta? Da li je neko ikad uspeo? Izgleda IP adresa se izdaje zamo na zahtev suda. A gde je policija u svemu?
2023 01 11
Advokat je rekao da je neophodna veća suma novca koja je "prisvojena" da bi se išta pokrenulo, jer za "sitne" vrednosti se ,ili ne pokreće ništa,ili možemo biti samo na gubitku (ukoliko bi se i dogodilo da se prihvati tužba) zbpg troškova suđenja. Nas tri članice smo se udružile da pokušamo nešto da učinimo, ali je to sve otišlo u zaborav. Ako se dobro sećam nas tri smo zajedno bile oštećene za oko 8 hilj.dinara, što se ispostavilo kao nedovoljno za pokretanje nekog procesa. Nadam se da sam uspela koliko - toliko pravilno da se pravnički izrazim. Eto,naprimer ova tema prevara bi trebalo da bude jedna od glavnih kojom bi se sajt ozbiljno pozabavio. Daleko važnije od nepostavljanja testera,dekanata,neponavljanja oglasa itd...
2023 01 11
Ne sviđa mi se ideja automatskog brisanja nakon perioda od mesec dana pa i više meseci, nemaju sve članice vremena da budu non stop na MK i nanovo ukrug obnavljaju oglase; polazim od sebe, predmete postavljam stihijski i sasvim mi je okej da budu na nalogu dok se ne prodaju, razmene ili poklone a ne kao do sada dve i po godine. Kada je to uvedeno pre par godina, predmete koji su obrisani sam ispoklanjala jer me mrzelo da ih opet slikam, merim i opisujem. Ne mogu ni da zamislim koja bi to količina posla bila za članice sa više od 2 strane predmeta. Pre sam za ideju da se oglasi namerno, po želji korisnica mogu obnavljati nakon nekog perioda, čak i po nekoj simboličnoj nadoknadi po predmetu i mesec dana je tu sasvim okej kao početni period, odnosno da same članice koje imaju vremena da se ozbiljnije bave svojim profilom određuju da li će predmet obnoviti i kada. Takođe je lepo da se uključila moderatorka i da konačno imamo iole konstruktivnu raspravu na forumu a koja će, nadam se dovesti do makar nekih poboljšanja na MK, zahvaljujem se ovim putem na odgovoru u temi o autoclick aplikacijama kao i javnom obaveštenju da to nije dozvoljeno.
2023 01 12
Mjesec dana je prekratak period za automatsko brisanje oglasa pa neće biti tako kratko. Nekad je postojao gumbić Prijavi, ali smo ga u ovoj verziji zaboravili i prijace primamo u inboxe, na mail i u temama na forumu. Prevare morate prijaviti i onda policija kontaktira nas.
2023 01 12
> ZeljkaRaskovic: > Advokat je rekao da je neophodna veća suma novca koja je "prisvojena" da bi se išta pokrenulo, jer za "sitne" vrednosti se ,ili ne pokreće ništa,ili možemo biti samo na gubitku (ukoliko bi se i dogodilo da se prihvati tužba) zbpg troškova suđenja. Nas tri članice smo se udružile da pokušamo nešto da učinimo, ali je to sve otišlo u zaborav. Ako se dobro sećam nas tri smo zajedno bile oštećene za oko 8 hilj.dinara, što se ispostavilo kao nedovoljno za pokretanje nekog procesa. Nadam se da sam uspela koliko - toliko pravilno da se pravnički izrazim. > Eto,naprimer ova tema prevara bi trebalo da bude jedna od glavnih kojom bi se sajt ozbiljno pozabavio. Daleko važnije od nepostavljanja testera,dekanata,neponavljanja oglasa itd... Troskove sudjenja placa ili nadoknadi strana koja je izgubila
2023 01 12
Da,hvala moderatoru što nam se obratila,što komunicira sa nama. Nije mi jasno zašto nam se do sada niko od naših admina nije obratio,a toliko smo to tražile i čekale.
2023 01 13
> ZeljkaRaskovic: > Da,hvala moderatoru što nam se obratila,što komunicira sa nama. Nije mi jasno zašto nam se do sada niko od naših admina nije obratio,a toliko smo to tražile i čekale. Da, prosto kao da naši ni ne postoje. Molim glavnu moderatorku da se oglasi na posebnom podforumu gde je vidljivo svima kakvi su planovi za sajt, šta se može/mora, šta se ne sme itd. Lepo je videti kad Administrator komunicira i obraća se svim članicama i to redovno. Mislim da prvi podforum služi baš za obaveštavanje. Ovu temu ne čitaju svi. Hvala unapred.
2023 01 13