Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

PETICIJA ZA PROMENE NA SAJTU

> AppleRed: > > ZeljkaRaskovic: > > Da,hvala moderatoru što nam se obratila,što komunicira sa nama. Nije mi jasno zašto nam se do sada niko od naših admina nije obratio,a toliko smo to tražile i čekale. > Da, prosto kao da naši ni ne postoje. > Molim glavnu moderatorku da se oglasi na posebnom podforumu gde je vidljivo svima kakvi su planovi za sajt, šta se može/mora, šta se ne sme itd. Lepo je videti kad Administrator komunicira i obraća se svim članicama i to redovno. Mislim da prvi podforum služi baš za obaveštavanje. Ovu temu ne čitaju svi. Hvala unapred. Slažem se!!!!
2023 01 13
👍🏽👍🏽👍🏽
2023 01 15
Podržavam
2023 01 18
Drage devojke da li bi se neko slozio da trazimo nove Admine? Imam prijateljice kojima je bez razloga profil blokiran. Devojke imaju po 100/200 poz ocena i one se nadju pametne odjednom bez razloga da blokiraju. Pisu Adminima na mail da im oblokiraju profil, a one toliko drske i neodgovorne po 2/3 nedelje nece da se udosroje da odgovore na mail. Nadam se da ce se neko sloziti sa mnom i da neko poznaje nekog ili da je cak licno imao iskustvo da mu se bez razloga blokira profil. Ovo treba da se zaustavi i da dobijemo nove normalne i odgovorne Admine. Verovatno ce i meni posle ovog blokirati profil ne bi me cudilo posto i ovako bez razloga kad im se cefne blokiraju profile. Molim sve devojke za podrsku!!!
2023 01 23
> Helena01: > Drage devojke da li bi se neko slozio da trazimo nove Admine? Imam prijateljice kojima je bez razloga profil blokiran. Devojke imaju po 100/200 poz ocena i one se nadju pametne odjednom bez razloga da blokiraju. Pisu Adminima na mail da im oblokiraju profil, a one toliko drske i neodgovorne po 2/3 nedelje nece da se udosroje da odgovore na mail. Nadam se da ce se neko sloziti sa mnom i da neko poznaje nekog ili da je cak licno imao iskustvo da mu se bez razloga blokira profil. Ovo treba da se zaustavi i da dobijemo nove normalne i odgovorne Admine. Verovatno ce i meni posle ovog blokirati profil ne bi me cudilo posto i ovako bez razloga kad im se cefne blokiraju profile. Molim sve devojke za podrsku!!! O kojim članicama se radi? Ko je blokiran?
2023 01 23
Moj predlog za promenu filtera jer pretraga koja sada postoji ne funkcioniše. I onda izbacuje i babe i žabe, i šta treba i šta ne treba. Molim da ne zamerite ako nije u temi, ali za promenu i za admin jeste. Pozdrav
2023 01 28
Jos jedan predlog je da postoji i neki back up tj cuvanje obrisanih oglasa na profilu ili dodatna bar potvrda kada se klikne na delete.U par navrata mi se desilo da dok cekam da mi se ucita stranica sa reklamama gore i dole i seta mi u pozadini moja stranica sa oglasima, slucejno kliknem na brisanje 🙈
2023 02 20
Podrzavam... toliko nekih bezveznih pravila, dok se neke vazne stvari ne resavaju.
2023 02 21
1 2 3 4 5