Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Vracara-prosjakinja

Da li je neko imao iskustva sa zenama koje zvone na vrata, traze ili hranu ili novac pa kada im date one krenu da pricaju (i pogadjaju) neke stvari iz proslosti i za zdravlje, kazu da ste pod uticajem vradzbina itd. Bila mi je pre par dana jedna, isprepadala me koliko je pogodila, i na kraju rece da su mi dve zenske osobe vezale nesto, sta znam. I trazila ako hocu da mi skine to konac. Nisam pristala, rekoh mozda se jos vise upetljam u ta sranja. I nekako se otkaci i ode a ostade mi sumnja da mi stvarno neke zenturace rade o glavi. Ne pada mi na pamet da idem kod vracare ali mi nesto ne da mira. Sta ste radile ako ste bile u slicnoj situaciji?
pre 18 dana, 21:35
To rade redovno na ulicama i ja ne obraćam pažnju. Najbolje je kad mi kažu da ću se udati, a ja već troje dece i 46 godina 😄 Valjda misle da sam mlada, hvala im na komplimentu 😂 Naravno, ubace komentar o crnoj magiji, bez toga ne bilo zanimljivo slušaocu. Ja bih ti predlozila da ideš u crkvu i tu prikupis energiju duhovnog smirenja, jer ako postoji loša energija koju su ti uputili, postoji i dobra koja to potire tvojim verovanjem u isto. Znaci, sve je u nama i našim verovanjima, pa bolje da ne veruješ u loše, tj da veruješ u dobro. Ako izbegavaš takve situacije sa vracarama, tj ženama koje izvlače novac na taj način, izbeći ćeš i sumnje koje će te opteretiti bez potrebe. Da li su one resile svoje probleme kad su (kobajagi) vidovite? Da jesu, ne bi prosile po ulici. Budi realna, to sto kažu tebi, rekle su mnogima i ko hoće da im poveruje, nadje poveznicu. Svako ima iza sebe neuspelu vezu, operaciju, bolest ili smrt bliske osobe, ljubomornu poznanicu..itd.
pre 18 dana, 12:35
Meni se to desilo pre dve godine, sin mi se tek rodio bio. Dve ciganke su me pitale gde neka klinika i ja lepo objasnila pa jedna samo krenula u tebi ima puno tuge i jos neke stvari pa me pitala a kroz pitanje dala odmah i odgovor "Jel nisi u dobrom odnosu sa tvojom majkom jel da?" Totalno neocekivano je bilo, valjda sam bila nenaspavana pa me zavlacila i stvarno svasta nesto pogodila. Na kraju me pitala dali zelim da mi presece crveni konac da bi se skinula losa energija sa mene e i tu sam se probudila i rekla da to sve ne zelim, zahvalila sam se i otisla. Kasnije sam to ispricala majki moje najbolje drugarice (inace jako pobozna) i ona je rekla da sam trebala nesto da joj dam, iako mi nije presekla konac, da mi ona ne bi nabila neku energiju.
pre 18 dana, 18:29
I meni nije dalo mira neko vreme jer jednostavno je pogodila puno konkretnih stvari ("Ime tvog sina pocinje sa M") i jos nesto vezano za cerku, da prosto nisam mogla da verujem. Ali kao sto clanica kaze, isla sam u crkvu, cak se pocela malo angazovati nedeljom u crkvi, uvela brunch i jos neke stvari, pa sam onda i zaboravila na to
pre 18 dana, 18:32
> SveJeNaProdaju: > Meni se to desilo pre dve godine, sin mi se tek rodio bio. Dve ciganke su me pitale gde neka klinika i ja lepo objasnila pa jedna samo krenula u tebi ima puno tuge i jos neke stvari pa me pitala a kroz pitanje dala odmah i odgovor "Jel nisi u dobrom odnosu sa tvojom majkom jel da?" Totalno neocekivano je bilo, valjda sam bila nenaspavana pa me zavlacila i stvarno svasta nesto pogodila. Na kraju me pitala dali zelim da mi presece crveni konac da bi se skinula losa energija sa mene e i tu sam se probudila i rekla da to sve ne zelim, zahvalila sam se i otisla. Kasnije sam to ispricala majki moje najbolje drugarice (inace jako pobozna) i ona je rekla da sam trebala nesto da joj dam, iako mi nije presekla konac, da mi ona ne bi nabila neku energiju. Ja joj prvo dala 100 din, koliko sam imala sitno, i rekoh da zalupim vrata ali ona odmah krenula sa pricom da mi je bilo glupo da prekinem. Pa je bas zapela da joj dam konac da mi skine, rekoh neka, hvala, ona opet, daj, mnogo si vezana. Posle se mislim da i preko tih para mozda moze ako hoce da mi baksuzira. Kupicu tamjan, u crkvu cu poceti da idem ponovo, to je pa tek druga prica... A svaki dan palim svece po stanu, mozda godinu dana unazad. Inace u poslednje vreme ne otvaram vise vrata kada sam sama, a tada mi he bas cerka posla u skolu i ispracam je a ona bas na zvono 😏
pre 17 dana, 23:36
Svaka intuitivna osoba može da oseti tudju energiji i na licu da pročita nečiju ličnost, tj da vidi neke tragove iz života, tako da se ne uzrujavate oko vračara, dajte im nešto sitno i zahvalite se, bolje se rastati u dobroj energiji. Ja sam dugo godina imala na nozi neku svetlu fleku kao beleg u obliku slova A i dva puta sam se udala bas za osobe koje se prezivaju na to slovo, tako da verujem u neku simboliku slova i brojeva. Energija kosmosa, tj Više sile ili Boga, jača je od svake druge ako se okrenete istoj
pre 17 dana, 01:06