Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Povoljne Vencanice NS

Da li mozda neka clanica moze da mi preporuci mesto na kom se moze kupiti ili povoljno iznajmiti haljina/vencanica? Necu klasicnu vencanicu, nego leprsavu, dugu svecanu haljinu... Hvala svima koji se jave. 😊
2023 01 17
Ja sam iznajmila venčanicu 2021. Ne znam da li se od tada nešto promenilo. Obišla sam 9 salona, većina je u Železničkoj ulici. Mislim da sam najpovoljniju ponudu dobila od salona Goga stil M, ali nisam kod njih uzela već u Pepeljugi jer sam tamo našla jednu u koju sam se zaljubila. Po meni oni imaju najlepše modele, uvek sam se divila izlogu kada sam prolazila, ali naravno ukusi su različiti. Takođe, moj savet Vam je da ipak probate razne modele, možda se iznenadite. Ja sam krenula od toga da želim svedenu haljinu A kroja, a na kraju sam iznajmila raskošnu balsku haljinu.
2023 01 17
Hvala Vam! 😊 Ja sam sitna, mene bi velika haljina pojela, a takve u sustini ni ne volim. Mora da bude bas jednostavna... 😊
2023 01 18
Nema na čemu 🤗 Srećno sa potragom! 🍀 Nadam se da ćete naći ono što tražite.
2023 01 18
Cloud nine u Nisu. Ja sam svoju nasla tamo,haljina vencanica,posto mi je trebalo bas nesto tako za vencanje na plazi 😊 Isto sam sitna bas,skratili je,sredili,tako da sam bila bas zadovoljna. Mozes videti neke modele na rasprodaji na njihovoj insta stranici. Pozdrav.
2023 01 20