Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Moram da kazem...

> supergaga: > Ja sam dobila na poklon akvamarin (samo kamen u kutijici) pre sto godina, ne znam šta ću s njim, zna li neko gde se otkupljuje plemenito kamenje? Za pravo kamenje koje ima vrednost obratite se zlatari Dok npr., cula sam da oni mogu da procene. U ostalim zlatarama se samo legura otkupljuje, vrednost varira u zavisnosti od karataze iste. Bivsi zlatar, zato znam.
2023 01 21
> Anastia: > > supergaga: > > Ja sam dobila na poklon akvamarin (samo kamen u kutijici) pre sto godina, ne znam šta ću s njim, zna li neko gde se otkupljuje plemenito kamenje? > Za pravo kamenje koje ima vrednost obratite se zlatari Dok npr., cula sam da oni mogu da procene. U ostalim zlatarama se samo legura otkupljuje, vrednost varira u zavisnosti od karataze iste. > Bivsi zlatar, zato znam. Puno Vam hvala!
2023 01 21
Lepo je cuti u.moru prevara za ovako nesto. I najzad neka lepa tema 🙂
2023 01 21
lepo,treba imati srece
2023 01 21
Zaista je poseban 😍 Čestitam na kupovini 😊
2023 01 21
Hvala vam puno, bas sam bila srecna i zelela to da podelim ovde 🤗🍾 Tako da slobodno pisite ako i vi imate neki dobar ulov 😁
2023 01 21
> florida: > lepo,treba imati srece Definitivno za sve u zivotu, pa i kad je rec o kupovini.🙂😊
2023 01 21
> ubavkam: > Hvala vam puno, bas sam bila srecna i zelela to da podelim ovde 🤗🍾 > Tako da slobodno pisite ako i vi imate neki dobar ulov 😁 U zdravlje da nosite.❤ Bas lepo od vas sto ste malo ulepsali forum ovakvom temom barem neceg pozitivnog.🙂🙂🙂
2023 01 21
A baš kada sam krenula da čitam pomislila sam da je neko razocarenje,medjutim bacim pogled na smajliće i vidim osmeh 🙂. Ja sam ga gledala pre tebe,ali kada sam videla cenu,odmah sam pomislila da je prevara i samo sam zaobisla oglas. Ali eto nije i drago mi je da nije. Baš lepa vest!
2023 01 21
BRAVO <3 :-) :D Da je vise takvih clanica i pozitivnih utisaka! Da ide sve ka lepsim i boljim temama!
2023 01 22
> BiljkaLj: > A baš kada sam krenula da čitam pomislila sam da je neko razocarenje,medjutim bacim pogled na smajliće i vidim osmeh 🙂. Ja sam ga gledala pre tebe,ali kada sam videla cenu,odmah sam pomislila da je prevara i samo sam zaobisla oglas. Ali eto nije i drago mi je da nije. Baš lepa vest! Ja sam slusala intuiciju koja je bila dobra. Kada mi je dala podatke za placanje, nasla sam je na instagramu i bilo mi je jasno da takva devojka nema sanse da me prevari. 🤗
2023 01 22
Svaka ti čast!👍 Bravo🤗
2023 01 22
1 2