Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Hrvatska - letovanje u junu

Zdravo, da li je neko letovao pocetkom juna u Dalmaciji, Karinu? Da li je hladno? :-)
pre 3 dana, 11:34
Jadran je sam po sebi hladniji i ako si navikla na Egejsko ili Jonsko biće ti hladno more. Šta se mora tiče sve zavisi šta očekuješ i kakav si plivač, volim da me more osveži, malo strese i da se ugrejem plivanjem, da plivam a ne da se močim po ceo dan, ali svakako početkom juna ne možeš očekivati toplo more nigde osim ako ne ideš u tropske krajeve. Ni noći ti neće biti tople. Za Karin ne znam, možda je toplije jer je uvala, mi idemo u Solaris kraj Šibenika, otvoreno more, u sezoni manje-više ceo život idem tamo pored Grčke, možda se samo jednom desilo da je more pretoplo, lokalci su naviknuti i kreću da se kupaju već krajem maja pa sve do sredine oktobra, ali to je to, uđeš, isplivaš se i brišeš se i ideš dalje. Imam drugaricu koja se 01.01. kupala na Kipru, nema tih para da bih ušla u more 01. januara ali valjda je to fora kod kontinentalaca da se kaže da si se umočio u more pa makar posle fasovao bronhitis :') :') :')
pre 3 dana, 13:07