Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Low back grudnjak

Devojke, zanima me kakve grudnjake nosite kada želite da obučete nešto otvorenih leđa. Nemam dovoljno male grudi da prođem bez brusa, pa me zanima može li se negde kod nas kupiti grudnjak koji napred drži, a na leđima je nevidljiv.
2023 01 27
Ima u ws samodrzeći grudnjak da se kupi, videla sam da imaju i boobtape. Imam njihov samodrzeći, i meni je zaista dobar, stoji mi kao brus bez bratela i odličan je kad nosim nešto što je pozadi otvoreno. Ja nosim 75D, ali nisam sigurna da li bi mogli i za veće grudi. Boobtape nisam koristila, iskreno deluje mi komplikovano
2023 01 28
> tina001: > Devojke, zanima me kakve grudnjake nosite kada želite da obučete nešto otvorenih leđa. Nemam dovoljno male grudi da prođem bez brusa, pa me zanima može li se negde kod nas kupiti grudnjak koji napred drži, a na leđima je nevidljiv. Mada, možda baš može da bude fora da se vidi pozadi ako ne neki zanimljiv brus. Ja sam užasna, ali meni je to lično lepo 😅 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/84fde1b566f4ed0da9f8248f1437a92d.jpg)
2023 01 28
Hvala, provericu sledeci put kad budem isla. :)
2023 01 30