Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/161309a5a64d3d502dc782e867111b6f.jpg) Evo jos kednog pokusaja prevare, nestala je nakon mog odgovora da saljem post ekspresom .
2023 02 05
Sad udjoh na profil, devojci i pise u opisu profila da je hakovan profil, i da ne odgovaramo. Medjutim ja to nisam videla odmah.
2023 02 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/227a16c6baea453e0012c49731381b82.jpg) ljubinka, sine, ide tata na krpice.
2023 02 05
Hakovani: ANDJELIKANA Dundolini
2023 02 05
> VandaF: > Revolucija vam neće proći jer mi kao moderatori nemamo moć riješiti problem koji nas sve trenutno muči. Zašto? Jer nismo IT. > Možemo samo dati konzultacije o artiklima i pravilima. Zar nemate nekog ko vam vodi sajt u IT smislu? Jer je stvarno žalosno da jedan sajt ovog tipa i reputacije propada.
2023 02 05
Hakovan profil Tildaa. Ko zna koliko ih ima još. Članica sa 100 pozitivnih blokirana jer joj hakovan profil. Van pameti. Nije ona prevarant!!!
2023 02 05
Polako ali sigurno nas teraju sa ovog sajta. To je baš šteta jer ni jedan drugi nije ni nalik. Svuda može da se prodaje, ali nigde nema foruma što je meni baš cool. Ja sam ovde zbog zabave, a ovo mi nije ni najmanje zabavno.
2023 02 05
Dragi admini,moderatori,matadori😁i ostali IT vrli stručnjaci veliko hvala na znalačkom vođenju ovog sajta. Sasvim sigurno ovakvim ponašanjem vodite celu priču u propast!!!! Ostavili ste snažnu poruku,vrlo jasnu i nedvosmislenu - snađite se sami,šta mi imamo sa time. Nečuveno!!!! Članice se angažuju oko krajnje ozbiljnog problema,rekla bih rata sa hakerima,a vi uzvraćate ćutanjem ili blokiranjem,i eventualno nekom rečenicom koja nikakve logičke veze nema sa iznešenim od strane članica...
2023 02 05
Zbog cega je Nensina blokirana?
2023 02 05
> Esprit21: > Zbog cega je Nensina blokirana? Zato sto je otvorila temu i upozorava na problem Oduzeli su joj pravo komentarisanja na forumu Admini iz vrtica!
2023 02 05
Da, zbog komentara na forumu.
2023 02 05
Ova tema je zabrinjavajuća. Želim da se obratim svim članicama da imam malog sina , odavno se ne bavim prodajom a ni kupovinom. Ukoliko dobiju poruku sa mog profila neka ignorišu. Ako me nešto stvarno zanima, naći ću način na koji ću to uraditi. Na žalost ne znam kako pomoći da se reši ovaj problem.
2023 02 05
Nikalvi podatci nisu ukradeni. Molimo vas da promijenite email adrese i lozinke kao prvi korak zaštite podataka.
2023 02 05
> Esprit21: > Zbog cega je Nensina blokirana? Blokirana je zbog prekoračivanja granica komunikacije na forumu. Svi sudionici rasprave mogu davati konstruktivne kritike, a ne smiju vrijeđati.
2023 02 05
> VandaF: > > Esprit21: > > Zbog cega je Nensina blokirana? > Blokirana je zbog prekoračivanja granica komunikacije na forumu. Svi sudionici rasprave mogu davati konstruktivne kritike, a ne smiju vrijeđati. Sta je i koga tacno vredjala? Zanima me zbog sebe,zelim da znam gde je granica Da li kad pomenemo rec "admin" , "nepravda" , "upozorenje clanicama", ..ili neka cetvrta opasna rec koja poziva na rat ??? Sou majke mi
2023 02 05
1 2 3 4 5 6 7 ... 17