Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Prevarena sam. Poslala sam članici https/mojekrpice.rs/ivaatt-296688 paket kao CC a ona je trebala da uplati novac kog nema već 11 dana. Tačnije, prošlog ponedeljka, 30.01. javila je da je uplatila i ja sam joj nakon toga poslala. Kako novac nije stizao par dana sam je molila da proveri u čemu je reč ili da mi slika uplatnicu, nije mi slikala. Navodno, bila je u bolnici pa kada je izašla u sredu proverila je i kao greška je bila "u kucanju". Zašto nije odmah zahtevala da se ispravi greška? Moja greška nije, trebala je uplatiti ponovo pa ona neka raspravlja sa njima ko je pogrešio. Kulirala mi je poruke, na kraju 07.02. sada u utorak poslala je vratiće mi paket, ni izvinite ni nista. Napisala sam joj da ima rok utorak i sredu da uplati novac ili da pošalje nazad paket i nije ni odgovorila na poruku. Sve ovo vodi na to da je namerno prevarila i nadam se da će biti sankcionisana.
2023 02 09
Nemojte slati pakete dok vam novac ne legne na racun, ako nije neka clanica sa kojom ste vec saradjivali
2023 02 09
U pravu je ova mala elegantno popunjena, slazem se sa njom
2023 02 09
Ma meni ne stiže poruka o prilivu novca. I ja joj poverovala. Dobro, mora i to nekada da mi se desi. Mada sam se slatko isplakala jer me pogodi nepravda ali nisam ni prva ni poslednja
2023 02 09
Nikad ne bih poslala dok novac ne legne na račun, čak i kad ima slika uplatnice. Ko zna šta sve može da se iskomplikuje sa tim uplatama. Btw, mislim da ovde nije ni dozvoljeno prodavati aparat za kafu, ali nije to tema. 😁
2023 02 09
Videla sam pazite se clanice ljudi su zli 😔
2023 02 09
Kako nije, na forumu u temi dom ima svega i svačega? Ja sam tamo objavila temu i javila se devojka. Stvarno nije dozvoljeno? 🫢
2023 02 09
Cao! Upadam na temu, jer me je rec ‘prevara’ privukla. Zanima me, da li je jos neko dobijao neke linkove, kao roba je placena preko nekog sajta koji je kao postexpress-ov.. I onda trazi podatke kartice, cak i da se skenira kartica… Meni je bilo sumljivo, odbila sam saradnju, ali me zanima da li sam ja jedina koja je dobila taj link ili se to ovde vrti?
2023 02 09
> Bojanaboka990: > Kako nije, na forumu u temi dom ima svega i svačega? Ja sam tamo objavila temu i javila se devojka. Stvarno nije dozvoljeno? 🫢 Aha, u temi ste postavili. Onda je ok valjda. Mislim da nema kategorije na sajtu za oglas, pa sam na to mislila. 😊
2023 02 09
> OrmaricZaSve: > Cao! > Upadam na temu, jer me je rec ‘prevara’ privukla. > Zanima me, da li je jos neko dobijao neke linkove, kao roba je placena preko nekog sajta koji je kao postexpress-ov.. > I onda trazi podatke kartice, cak i da se skenira kartica… > Meni je bilo sumljivo, odbila sam saradnju, ali me zanima da li sam ja jedina koja je dobila taj link ili se to ovde vr Ja sam dobila i prevarena sam za 256 eura, slucaj je prijavljen policiji
2023 02 09
> OrmaricZaSve: > Cao! > Upadam na temu, jer me je rec ‘prevara’ privukla. > Zanima me, da li je jos neko dobijao neke linkove, kao roba je placena preko nekog sajta koji je kao postexpress-ov.. > I onda trazi podatke kartice, cak i da se skenira kartica… > Meni je bilo sumljivo, odbila sam saradnju, ali me zanima da li sam ja jedina koja je dobila taj link ili se to ovde vrti? Mnogi, ne ulazi
2023 02 09
https://mojekrpice.rs/forum/t/599664/upozorenje-hakovan-sajt-hakovane-naloge-oglasite-ovde
2023 02 09
> OrmaricZaSve: > Cao! > Upadam na temu, jer me je rec ‘prevara’ privukla. > Zanima me, da li je jos neko dobijao neke linkove, kao roba je placena preko nekog sajta koji je kao postexpress-ov.. > I onda trazi podatke kartice, cak i da se skenira kartica… > Meni je bilo sumljivo, odbila sam saradnju, ali me zanima da li sam ja jedina koja je dobila taj link ili se to ovde vrti? I ja sam upravo dobila najnormalnije pitanje od devojke za košulju koju želi da kupi, odgovorila joj i ona mi kaže kako će poslati kurira po to , da je uplatila novac i poslala mi taj link na kome ću "prihvatiti" novac
2023 02 12
Pozdrav Dobila sam trenerku koja ne odgovara opisu iz oglasa. Pisalo Zara -dobila ko zna sta, Pitala u kakvom je stanju, receno mi -odlicnom,puna cupki i zaista nije za nosenje. Kada sam pitala da predmet vratim ,korisnica me ignorisala na pozive i poruke. Predmet izbrisala. Na koji način mogu da je prijavim ?
2023 02 12
Pisite adminima AdminJunior,AdminRS, VandaF
2023 02 12
1 2