Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Tražim /

Trazim da zapratim profile sa kvalitetnijom odecom/obucom

Odeca velicina M, obuca 39, vecina stvari su nove, pogledajte ☺️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/54c3e3e413ae87e6acf0f990c1599bbf.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5318ba83e27c2b6183d69fe17edfb5a8.jpg)
2024 02 10
Pogledajte nas profil😍novi smo
2024 02 11
Imamo jako lepe stvari,moderne i nove zapratite nas😍mi smo novi
2024 02 13
Pogledajte moj profil ,ima dosta stvari M/38 i obuca 39☺️❤️
2024 02 14
caooo, imas kod mene pa baci pogled 😃 uskoro cu dodati nove stvari
2024 02 16
> NinaCujic: > Nosim velicinu m/38, obuca 39-40. > Uglavnom zelim da pratim profile koji prodaju kvalitetniju odecu/obucu po razumenim cenama. Nije neophodno da je markirana. Zelim da kupim odecu/ obucu koja se nece izmeniti nakon par nosenja i pranja i koja je od materijala prijatnih za kozu. > Ono sto zelim da izbegnem su profili koji prodaju poluraspadnute, isprane markirane stvari po vrlo visokim cenama samo zato sto su to popularni brendovi kod nas. > Unapred hvala! Poseti moj profil ☺️
2024 02 17
Ako želiš, možeš zapratiti i moj nalog. Biće postavljeno još garderobe u narednom periodu. Imam je dosta u tvojoj veličini.:)
2024 02 18
> NinaCujic: > Nosim velicinu m/38, obuca 39-40. > Uglavnom zelim da pratim profile koji prodaju kvalitetniju odecu/obucu po razumenim cenama. Nije neophodno da je markirana. Zelim da kupim odecu/ obucu koja se nece izmeniti nakon par nosenja i pranja i koja je od materijala prijatnih za kozu. > Ono sto zelim da izbegnem su profili koji prodaju poluraspadnute, isprane markirane stvari po vrlo visokim cenama samo zato sto su to popularni brendovi kod nas. > Unapred hvala! Pogledaj moj profil, ima nekoliko potpuno novih stvari po zaista povoljnim cenama!
2024 02 21
Pogledajte kod mene🙂
2024 02 21
> NinaCujic: > Nosim velicinu m/38, obuca 39-40. > Uglavnom zelim da pratim profile koji prodaju kvalitetniju odecu/obucu po razumenim cenama. Nije neophodno da je markirana. Zelim da kupim odecu/ obucu koja se nece izmeniti nakon par nosenja i pranja i koja je od materijala prijatnih za kozu. > Ono sto zelim da izbegnem su profili koji prodaju poluraspadnute, isprane markirane stvari po vrlo visokim cenama samo zato sto su to popularni brendovi kod nas. > Unapred hvala! Dodaj mene, imam kvalitetne stvari po povoljnim cenama. Za sad ih nema mnogo, ali od sledeće nedelje biće više. I ja nosim 38 🙂
2024 02 22
> sladja222: > > NinaCujic: > > Nosim velicinu m/38, obuca 39-40. > > Uglavnom zelim da pratim profile koji prodaju kvalitetniju odecu/obucu po razumenim cenama. Nije neophodno da je markirana. Zelim da kupim odecu/ obucu koja se nece izmeniti nakon par nosenja i pranja i koja je od materijala prijatnih za kozu. > > Ono sto zelim da izbegnem su profili koji prodaju poluraspadnute, isprane markirane stvari po vrlo visokim cenama samo zato sto su to popularni brendovi kod nas. > > Unapred hvala! > Dodaj mene, imam kvalitetne stvari po povoljnim cenama. Za sad ih nema mnogo, ali od sledeće nedelje biće više. I ja nosim 38 🙂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bcbd237a9cba06458ea31bb5af98e7a9.jpg) Npr. ovo, a novo
2024 02 22
> NinaCujic: > Nosim velicinu m/38, obuca 39-40. > Uglavnom zelim da pratim profile koji prodaju kvalitetniju odecu/obucu po razumenim cenama. Nije neophodno da je markirana. Zelim da kupim odecu/ obucu koja se nece izmeniti nakon par nosenja i pranja i koja je od materijala prijatnih za kozu. > Ono sto zelim da izbegnem su profili koji prodaju poluraspadnute, isprane markirane stvari po vrlo visokim cenama samo zato sto su to popularni brendovi kod nas. > Unapred hvala! Kod mene nema mnogo stvari ali su sve M uglavnom nove po smešnim cenama :). Sledeće nedelje ako te zanima biće i gomila nakita novog i sa etiketom ali ništa preko 1000 din! :)
2024 02 22
Nas profil pogledajte☺️
2024 02 22
Pogledajte kod mene🌸
2024 02 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4d4f16bd3feceabe456a41cd2843439e.jpg) Kod mene ima dosta M/38 stvarcica.. 😊
2024 02 22
1 2 ... 9 10 11 12 13