Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

IGNORISANJE ADMINA ZA POMOC

A što je najružnije u celokupnom tom njihovom ponašanju je da oni, naravno,čitaju sve te naše komentare i savršeno ih ne zanima ceo taj (ne)odnos prema članicama. Admini, koliko ja znam, imaju zadatak da budu profesionalni, da ispoštuju tu etiku. Taj posprdni odnos prema jednom delu članica je dostigao vrlo visok ponižavajući nivo!
2023 03 17
> ZeljkaRaskovic: > Ali, akcenat Renatinog obraćanja je na tome što se admini ne oglašavaju! Bas to. Moje obracanje je upuceno za admine. Da li neko uopste postoji za pomoc u ovoj grupi?
2023 03 19
I na mnogo uređenijim sajtovima ništa specijalno ne odgovore osim da je jedino što možete da uradite - negativna ocena. Nisu veliki iznosi da bi se nešto drugo preduzimalo sa njihove strane. Slažem se da su mogli bar nešto da odgovore, ali tu pomoći nema, ako druga strana ne sarađuje. Ne znam na koji način mislite da vam admin pomogne?
2023 03 20
> DoliBlack: > I na mnogo uređenijim sajtovima ništa specijalno ne odgovore osim da je jedino što možete da uradite - negativna ocena. Nisu veliki iznosi da bi se nešto drugo preduzimalo sa njihove strane. Slažem se da su mogli bar nešto da odgovore, ali tu pomoći nema, ako druga strana ne sarađuje. Ne znam na koji način mislite da vam admin pomogne? Na primer da se ne briše negativna ocena. Slažem se da je članica odmah trebala da reaguje ali desi se da su mane skrivene. Moj savet je da ostavi makar neutralnu sa slikama. Valjda ima pravo na nezadovoljstvo sa saradnjom.
2023 03 20
Oni imaju uvid u prepisku, pa su valjda procenili šta treba da urade. Imali smo ovde raznih slučajeva, kao na primer uvlačenja u XXS a nosi se S, pa pukne, neki namerno oštete da bi vratili, nose jednom, uflekaju na proslavi to veče, žele da vrate, i slično. Moguće su skrivene mane naravno, pogotovo sa polovnim i pogotovo ovakav slučaj, jer je bilo i toga, ali kome tu verovati... Ako nije odmah primećeno, ne može se tvrditi posle dve nedelje... I meni se desilo više puta da kupim oštećeno, ili da ispuca veštačka koža skoro odmah po prijemu, pa nije bilo drame, jedino ocena kad je imalo osnova i to je to. Kupac po prijemu treba da ispita predmet, a te Nike pucaju i same od sebe, meni su pukle polovne posle jednog pranja u mašini. Nisam ih ni nosila, bacila, šta da se radi...
2023 03 20
Hej, meni nikada nisu resile problem, nikada odgovorile.... kada sam dobila osvetnicku negativnu od prodavca koji mi je poslao stare fejk Hogl cipele (koje sam platila i preuzela, ali ja imam negativnu, vec smo o tome pisali na jednoj temi), zivce sam iskidala, i pisala im mnogoo poruka, svim adminima redom, svi me izignorisali samo .... Jedna enigma
2023 03 21
> LanaDelRey: > Hej, meni nikada nisu resile problem, nikada odgovorile.... kada sam dobila osvetnicku negativnu od prodavca koji mi je poslao stare fejk Hogl cipele (koje sam platila i preuzela, ali ja imam negativnu, vec smo o tome pisali na jednoj temi), zivce sam iskidala, i pisala im mnogoo poruka, svim adminima redom, svi me izignorisali samo .... > Jedna enigma Sećam se teme, zaista neshvatljivo da ste platili, preuzeli a umesto da Vi dodelite negativnu prodavac daje Vama. Logike nema, sramota.
2023 03 21
Ja sa adminima imam super iskustvo. Kupila sam koznu jaknu pocepanu i poderanu. Dala sam joj negativnu i ona meni kao sama sam je upropastila. Poslala sam slike razgovor datum preuzimanja i poruke adminima i skinuta mi je negativna
2023 03 24
1 2