Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Hajde i ja da postavim jedno glupo pitanje

Da li ste zene išle na ono trljanje oklagijama😂ps ne zamerite ne znam ni kako se zove. Htela bih da čujem vaše mišljenje o tome, da li je jos jedan trik za zaradjivanje ili stvarno radi🤭
2023 04 09
Ja sam isla, ali za to morate da pazite kod koga idete. Modrice nisu normalne i ja ih nisam imala dok kod nekih su noge modre haos. Vidi se neki privremeni efekat ali ne nesto posebno. Nesto sto je meni bilo ok, gde sam bila zadovoljna, a isto uklanja celulit i obim tela jesu elektrostimulacija i vakum slim. Kod eliktostimulacije je dovoljno 10 tretmana Kod vakum slim tretmana nekih 3,4 puta odlaska Ii rezultati su bas vidljivi kad se to ukombinuje 😊😊
2023 04 10
Ja sam išla, tačnije trenutno idem i jeste mi opao obim stomaka, zadnjice i kukova ali mislim da je to pre rezultat moje korigovane ishrane nego oklagija, mada ne mogu 100% da tvrdim. Što se tiče celulita, uskoro ću završiti svoj 20i tretman i pošto smo se slikali uporediću i videti. Kao što reče članica iznad, modrice NISU ok i ja ih srećom nemam ovde.
2023 04 10
Ja sam isla i bas nikakav rezultat nisam imala, a srecom nisam imala ni modrice😂
2023 04 14
Što se maderoterapije (trljanje oklagijama 😄) tiče,mora u toku tretmana da se kombinuje sa ručnom anticelulit masažom,onda cete videti rezultate.
2023 04 18