Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

NISAM PRODALA JOS NISTA

> angieengel: > Nemaju ljudi para, garderoba nikad dostupnija i u većoj količini svuda. I ja uglavnom prodam samo neki upečatljivi komad, koji nema ovako da se nađe, ove svakodnevne bluzice iako su sa etiketom, stoje... > Valjda njih kupe svi na rasprodaji pa nije zanimljivo online da se kupuje. > Lepe su Vam stvari, biće, polako Tacno da se uglavnom prodaje upecatljiva odeca, ali ja kupujem bluzice koje vidim u buticima ali ne zelim da ih platim punom cenom.
2023 05 08
Od kako je postarina poskupela, generalno prodaja mnogo slabije ide. Pogotovo za stvari na sajtu koje nisu skupe.. (sto je i razumljivo naravno) Al, Bice bolje :) Uvek to ovde ide nekako u talasima
2023 05 20
Idu i mature ljudi imaju drugih troškova verovatno.
2023 05 23
> HauteCouture20: > Od kako je postarina poskupela, generalno prodaja mnogo slabije ide. > Pogotovo za stvari na sajtu koje nisu skupe.. (sto je i razumljivo naravno) > Al, > Bice bolje > :) > Uvek to ovde ide nekako u talasima Bajo moj 400 dinara je cc paket uz otkupninu, pa kad sračunaš ne isplati se i ja sam toliko puta odustala 🤷🏻‍♀️😃
2023 05 24
> Dzabalook: > Idu i mature ljudi imaju drugih troškova verovatno. To da, a i sam život realno. Mada glavni problem je sajt kojem svaki dan otkazuje po jedna funkcija i me dobijamo realnu sliku ni mi ni kupci, mene frustrira to što nemam povratnu reakciju, ne mora niko da kupi al ono makar da znaš da je neko video da mu se svidja itd.
2023 05 24
Jeste, baš zastoj u poslednje vreme 🤔
2023 05 26
Pozdrav! Nova sam, pa nisam bas u toku, a naleteh na ovu temu.. Kakav je trend ovih dana? Registrovala sam se jer sam prvenstveno pikirala neku kupovinu, i zaista je odlicno proslo. Onda je dosla i ideja da nema smisla vise neke stvari da mi came nekoristene, pa sto da ne. Samo ne znam cemu da se nadam? Koliko vam u proseku prodje vremena od oglasavanja do prodaje?
2023 08 30
Kako kad, ide ide pa kad udari pauza.... Ali evo ovih dana nije bilo loše ni sa prodajom ni sa kupovinom... Tako da polako, ima puno i drugi troškova...
2023 09 04
Heh, od prošlog upisa, nekako je krenulo.. da ne ureknem 🤗
2023 09 04
1 2