Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara, šta sada?

Mnogo puta sam sarađivala sa članicama bez ili sa malo utisaka i nijednom nisam omanula u proceni da se radi samo o novoj članici bez namere da prevari nekoga. Međutim, danas sam platila cenu za to i to iznosom od 2500 dinara, članica je bila upisana svojim imenom i prezimenom pod kojim mi je i poslala paket ali je u paketu bilo nešto sasvim drugo. Ja jedino raspolažem njenim podacima za koje verujem da su ispravni, da li ikako postoji šansa da povratim novac ili bilo šta što mogu da uradim?
2023 05 23
Niste joj ostavili negativni utisak?
2023 05 23
Nisam iz razloga što je obrisala sve predmete tako da ne postoji bar za sada šansa da još nekoga prevari, ali negativan utisak je neminovan svakako, samo sam htela da vidim da li mogu da uradim nešto drugo pre nego što ishitreno odreagujem utiskom.
2023 05 23
Prijavite adminima, kako bi joj odmah blokirali nove profile.
2023 05 23
U principu, na sajtu jedino mozete prijaviti adminima da je blokiraju. Sto se novca tice, mozda mozete prijaviti policiji, mislim da je to za iznos od preko 5000, a mozda moze i tuzba za manje iznose od tog. Sigurna sam da ce neko ovde imati vise informacija.
2023 05 23
Da li ste pokusali da je kontaktirate, mozda pozovete? Sigurno nije u pitanju greska? Ako je cilj bio prevara pretpostavljam da nista ne bi ni poslala, koja je poenta 😕
2023 05 23
Hvala svima na odgovorima, pokušala sam da je kontaktiram ali sve ukazuje na to da se radi o zavlačenju, promenila je i lokaciju.
2023 05 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b02b562a76e41b4d857ed83f43c26a04.jpg)
2023 05 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eb0a5c11af64dd228d2a4b7766f457d9.jpg)
2023 05 23
Mozda nije prevara. Mozda je zaista greskom zamenila pakete. Meni se desilo to relativno skoro. Samo sto je radnica u posti pogresno adresirala pakete kod nje. Jedva sam resila situaciju,sve zahvaljujuci zeni koja je imala strpljenja i razumevanja. Jos ako je nova clanica u svemu...sve je moguce....
2023 05 23
Ja se najiskrenije nadam, ali kažem, obrisala je sve predmete, taj sat koji mi je poslala umesto narukvice nije bio oglašen i što je najsumnjivije promenila je lokaciju. Takođe, nisam dobila odgovor na postavljeno pitanje u vezi sa rešenjem…
2023 05 23
Žao mi je zbog Vašeg iskustva. Svašta se dešava u internet trgovini, pa i da umesto kupljenog predmeta pošalju ciglu ili tako nešto. Mislim da je najbolje da prijavite adminima i negativna k'o vrata ukoliko se ne udostoji da ispravi grešku. * Nisam sigurna koliko na ovom sajtu postoji zaštita potrošača, ali možete se raspitati i u vezi toga kod administratora.
2023 05 23
Sačekajte do sutra, mozda će sve ispasti ok, dešava se da zamene pakete. Mnogim clanicama piše jedan grad, a žive u drugom. Mozda je sat bio oglašen na drugom sajtu
2023 05 23
Imam sličan problem, devojci sam uplatila 4500 za jaknu, i ona mi nije poslala paket, admin je blokirao profil ali ja stvarno ne razumem šta to meni sad može pomoći… Od njenih podataka imam Ime i Prezime i broj računa( da li oreko njenog računa mogu saznati njen broj telefona ili neke podatke?) Ovo je stvarno bezobrazluk
2023 05 24
> IvanaLavrnja: > Imam sličan problem, devojci sam uplatila 4500 za jaknu, i ona mi nije poslala paket, admin je blokirao profil ali ja stvarno ne razumem šta to meni sad može pomoći… > Od njenih podataka imam Ime i Prezime i broj računa( da li oreko njenog računa mogu saznati njen broj telefona ili neke podatke?) > Ovo je stvarno bezobrazluk Jedino da odete u policiju da se raspitate šta mogu da urade, ništa drugo ne možete.
2023 05 24
1 2