Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li ce biti resen problem sa listanjem slika?

Isti problem i ja imam,ne stizu mi poruke,komentari,razgovori.....
2023 05 25
Pozdrav svima isti problem i kod mene ne radi listanje slika, taster zelim niti omiljeno u sustini sajt ne funkcionise i ne radi vec danima
2023 05 25
> blondyy: > Nije problem samo sa listanjem slika, vec i sa porukama, opcijama "zelim" i "svidja mi se". Pokusavala sam i preko 3 browsera na kompu, laptopu, telefonu i tabletu i nista! Takodje mi pokazuje da imam 5 poruka, ali ne pokazuje nijednu. Na mailu takodje nista... > Da li ce se admini udostojiti da se, bar, oglase povodom ovog velikog problema??!!! Imam potpuno isti problem,ništa ne funkcioniše.
2023 05 25
Također, isti problem.
2023 05 25
Isto i kod mene. Dva dana je opet sve bilo normalno, ali od juče opet ,,blokada". Izgleda da nekom odgovara da se stvari ne prodaju.
2023 05 25
Meni nije radilo par dana i proradilo "samo od sebe"
2023 05 25
> MarijaAlijevic: > Meni nije radilo par dana i proradilo "samo od sebe" Isto, samo sto je opet presatalo da radi u mom slucaju.
2023 05 25
Takođe ne radi ni meni sve navedeno do sada!
2023 05 25
Ne radi ni opcija stavljanje u omiljeno, ni listanje slika, već danima. Kakav god da je problem trebalo je već da se reši, nemoguće da niko sa sajta ne daje bar neko objašnjenje!!!
2023 05 26
Drustvo,da li jos imate problem,ja daaaa. Ne mogu da primama i dalje poruke,ne postoji mi opcija ":posalji poruku " i " ostavi utisak",takodje ne mogu mi staviti predmete o " omiljene predmete".... Pomoc prijatelja :D
2023 05 28
1 2