Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Problematična saradnja-prevarant

Bas je problematicna 😕 Ali mogu i clanicu koja je prodala da razumem, jer sta ako neko, recimo, kupi predmet, nosi jedan dan, sutradan ga sam osteti da bi povratio novac...? Ima i toga ovde, kupe za jedno vece i onda im satro ne odgovara vratili bi. Znam, bolesno, ali desava se. Nije mi samo jasno kako obucar ne moze prosto da ih zalepi 🤔 Jedino ako se ovaj "slamasti" deo koji je djon doslovno raspada...
2023 05 26
> MilicaLoncarev: > Hvala svima, osecala sam se nemocno pa sam pokrenula temu jer dobih i negativnu ocenu, jer sam trazila bilo sta cak i izvinjenje bi pomoglo, jer je to njena drugarica poslala koliko sam razumela, ali ona nije htela ni da cuje ni za dogovor ni 500din da mi plati obucara. koji je posle rekao da nema pomoci, ali pre toga nista nije htela i onda sam morala da joj ostavim negativnu ocenu i cim sam ostavila, ona je ostavila i meni. Ja da sam tako prosla poludela bi,i insistirala makar polovinu iznosa da mi se vrati,isto sam prosla sa jednom clanicom od koje sam kupila dve haljine,katastrofa sta mi je poslala,zavrsile obe u kanti,takodje je rekla da je stanje bilo ok kada je poslala,ajte molim Vas cim sam otvorila paket,videla 3 rupe,izdrpana,iznosena maksimalno,a napisano obucena dva puta,a druga isto uzas,pare naravno nije vratila,sada dobro razmislim kada kupujem,plus cene su ekstremne za polovnu robu,kao markirano a kad stigne,ono isprano do besvesti.Vi ste 5000 dali,sto je zaista previse a da se raspale u roku od odmah,znala je ona vrlo dobro sta prodaje.
2023 05 26
> IvanaSo: > > MilicaLoncarev: > > Hvala svima, osecala sam se nemocno pa sam pokrenula temu jer dobih i negativnu ocenu, jer sam trazila bilo sta cak i izvinjenje bi pomoglo, jer je to njena drugarica poslala koliko sam razumela, ali ona nije htela ni da cuje ni za dogovor ni 500din da mi plati obucara. koji je posle rekao da nema pomoci, ali pre toga nista nije htela i onda sam morala da joj ostavim negativnu ocenu i cim sam ostavila, ona je ostavila i meni. > Ja da sam tako prosla poludela bi,i insistirala makar polovinu iznosa da mi se vrati,isto sam prosla sa jednom clanicom od koje sam kupila dve haljine,katastrofa sta mi je poslala,zavrsile obe u kanti,takodje je rekla da je stanje bilo ok kada je poslala,ajte molim Vas cim sam otvorila paket,videla 3 rupe,izdrpana,iznosena maksimalno,a napisano obucena dva puta,a druga isto uzas,pare naravno nije vratila,sada dobro razmislim kada kupujem,plus cene su ekstremne za polovnu robu,kao markirano a kad stigne,ono isprano do besvesti.Vi ste 5000 dali,sto je zaista previse a da se raspale u roku od odmah,znala je ona vrlo dobro sta prodaje. Svako bi poludeo,nije jeftino pa da kazes ajde nema veze....Ali zato ne bi trebalo da se kupuje obuca za neki malo veci iznos ovde,jer ipak ne znas koliko je sta stajalo obuca od stajanja propada a na izgled je kao nova,ne verujem da je i druga strana to znala jer su izgledale dobro gde je i clanica ostavila prvo pozitivan utisak,pa se onda na zalost desilo ovo.
2023 05 26
Obuća može i da se zalepi neprimetno pa da se uvali kao da joj nije ništa. Tako je verovatno i došlo do ove situacije. Nijedne normalne cipele, a kamo li nešto što košta 5000din, se ne bi raspale posle jednog dana, makar ih rastrzali na silu. Prodavac i te kako treba da snosi odgovornost, nezavisno od toga da li je bio upoznat sa problemom ili se to magično desilo odmah nakon prodaje. Vi koji tvrdite suprotno, plašila bih se da kupim nešto od vas. Ne volim da mi se (nove) stvari raspadaju dok ih nosim, ne znam da li se i vi slažete.
2023 05 26
> MilicaLoncarev: > Hvala svima, osecala sam se nemocno pa sam pokrenula temu jer dobih i negativnu ocenu, jer sam trazila bilo sta cak i izvinjenje bi pomoglo, jer je to njena drugarica poslala koliko sam razumela, ali ona nije htela ni da cuje ni za dogovor ni 500din da mi plati obucara. koji je posle rekao da nema pomoci, ali pre toga nista nije htela i onda sam morala da joj ostavim negativnu ocenu i cim sam ostavila, ona je ostavila i meni. Obrati se adminu..mozda ti obrise :)
2023 05 26
> darkacademia: > Obuća može i da se zalepi neprimetno pa da se uvali kao da joj nije ništa. Tako je verovatno i došlo do ove situacije. Nijedne normalne cipele, a kamo li nešto što košta 5000din, se ne bi raspale posle jednog dana, makar ih rastrzali na silu. Prodavac i te kako treba da snosi odgovornost, nezavisno od toga da li je bio upoznat sa problemom ili se to magično desilo odmah nakon prodaje. Vi koji tvrdite suprotno, plašila bih se da kupim nešto od vas. Ne volim da mi se (nove) stvari raspadaju dok ih nosim, ne znam da li se i vi slažete. U potpunosti se slazem,i moje misljenje je,da je znala sta prodaje i to vrlo dobro!
2023 05 26
Javili ste se clanici posle dva dana?
2023 05 26
> TulipOHare: > > MilicaLoncarev: > > Hvala svima, osecala sam se nemocno pa sam pokrenula temu jer dobih i negativnu ocenu, jer sam trazila bilo sta cak i izvinjenje bi pomoglo, jer je to njena drugarica poslala koliko sam razumela, ali ona nije htela ni da cuje ni za dogovor ni 500din da mi plati obucara. koji je posle rekao da nema pomoci, ali pre toga nista nije htela i onda sam morala da joj ostavim negativnu ocenu i cim sam ostavila, ona je ostavila i meni. > Obrati se adminu..mozda ti obrise :) Hvala, probacu :)
2023 05 27
> darkacademia: > Obuća može i da se zalepi neprimetno pa da se uvali kao da joj nije ništa. Tako je verovatno i došlo do ove situacije. Nijedne normalne cipele, a kamo li nešto što košta 5000din, se ne bi raspale posle jednog dana, makar ih rastrzali na silu. Prodavac i te kako treba da snosi odgovornost, nezavisno od toga da li je bio upoznat sa problemom ili se to magično desilo odmah nakon prodaje. Vi koji tvrdite suprotno, plašila bih se da kupim nešto od vas. Ne volim da mi se (nove) stvari raspadaju dok ih nosim, ne znam da li se i vi slažete. Slazem se, posebno sto sam ubedjena da je znala da je to godinama stajalo, smatram da bi trebao neki vid reklamacije da postoji na ovom sajtu, prvenstveno ja prodajem odecu ovde i znam u kakvom stanju je moja odeca i obuca, ne precenjujem svoju odecu. Obratila sam se administratorima i cekam odgovor. :)
2023 05 27
> Chillnakit: > Bas je problematicna 😕 Ali mogu i clanicu koja je prodala da razumem, jer sta ako neko, recimo, kupi predmet, nosi jedan dan, sutradan ga sam osteti da bi povratio novac...? Ima i toga ovde, kupe za jedno vece i onda im satro ne odgovara vratili bi. Znam, bolesno, ali desava se. > Nije mi samo jasno kako obucar ne moze prosto da ih zalepi 🤔 Jedino ako se ovaj "slamasti" deo koji je djon doslovno raspada... Znam, ali ja sam krenula sa tim da se dogovorimo, ne da vracam nego sta da radim, kaze odnesi obucaru, ja pitam mozete li onda da mi platite obucara jer mi je to dodatan trosak, ona nece, ja posaljem obucaru i imam njegove poruke gde kaze da nema pomoci jer moze da se zalepi ali ce i brzo da se odlepi, jer je zbog stajanja propalo. Ja joj to posaljem, ona ne odgovara, kazem da cu vratitit da mi vrati novac ili bar deo ona odgovori sa tim da su poslate cele i da je ne uznemiravam. Bez i malo savesti da sam dala 5000 i ostala i bez para i sandala.
2023 05 27
Meni taj model ne deluje staro uopšte, ali svi ovde znamo kakav je kvalitet Replay-a u poslednje vreme, pogotovo espadrila koje su na ovaj fazon. Pisalo se već na forumu i niko ko ih je imao nije bio zadovoljan kvalitetom. Ako je prodavac poslao u ispravnom stanju, vi proverili, to je to. Kako se raspalo i zašto, to se ne može utvrditi sad i nije greška prodavca nego proizvođača koji pravi krš. Ima mnogo kvalitetnijih za manje ili iste pare, a kad se kupi u prodavnici možda ima garancija, ovde teško. Imala sam sličan slučaj sa torbicom od eko kože koja je isto tako posle jednog nošenja ispucala, ali kako je to prodavac mogao znati kad je poslao... Nikom ništa, bacila i pare i torbu...
2023 05 27
1 2