Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li neko reaguje prilikom prevare?

> DoliBlack: > Možete se žaliti adminu i dati negativnu ocenu. Verovatno će biti blokirana i to je na žalost sve što se može. Nadam se da nije prevelik iznos. A admina nema danima, ja sam pre neki dan imala užasno neprijatnu situaciju sa članicom, koja me toliko izvređala, poslala maksimalno iznošen kupaći, tvrdeći da je kao nov....., itd.., ostavim negativnu jer sam pokušala normalnim razgovorom da rešim situaciju, ali nidam uspela. I naravno, dobih i ja negativnu sasvim neopravdano!
2023 06 02
> Hristina333: > > DoliBlack: > > Možete se žaliti adminu i dati negativnu ocenu. Verovatno će biti blokirana i to je na žalost sve što se može. Nadam se da nije prevelik iznos. > A admina nema danima, ja sam pre neki dan imala užasno neprijatnu situaciju sa članicom, koja me toliko izvređala, poslala maksimalno iznošen kupaći, tvrdeći da je kao nov....., itd.., ostavim negativnu jer sam pokušala normalnim razgovorom da rešim situaciju, ali nidam uspela. > I naravno, dobih i ja negativnu sasvim neopravdano! Kad sam ja imala problem odgovorili su mi skoro nakon mesec dana od kad sam im pisala. Verujem da će I Vama odgovoriti kad tad, prosto je nerealno očekivati neki brz odgovor jer ima tipa 3 admina I verujem da im stiže na hiljade poruka o prevarama jer se ovde konstantno tako nešto dešava. Jednostavno ne mogu da postignu sve 🤷‍♀️ PS. Sad sam pogledala Vase utiske, taj kupaci je uzas, ne znam kako je nije sramota uopste da odgovori bilo sta kad ste postavili tu sliku.
2023 06 02
1 2