Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Parfem sa mirisom kokosa?

Veliki sam ljubitelj parfema ali do sada nisam uspela da pronađem ni jedan parfem koji miriše baš kao kokos, iako su u sebi sadržali notu kokosa. Pacco Rabanne Fame me malo podseća na kokos iako ga ne sadrži kao notu Da li ste možda naišle na parfem koji zaista tako i miriše?😊🥥
2023 08 01
Tom Ford Soleil Blanc Skylar Coconut Cove (ovaj je bas kokosast, da se tako izrazim) Mugler Alien Goddess Laura Mercier Almond Coconut Milk Maison Margiela Replica Beach Walk Pacifica Indian Coconut Necta Byredo Velvet Haze Clean Reserve Solar Bloom Ovo su neki koje sam nasla, a da sadrze kokos
2023 08 01
La Vie Est Belle Soleil Cristal Lancôme - iaprobala pre neki dan, ubi me kokos a inače ne volim kokos 😁 Lep je parfem za onog ko voli 😊🌸
2023 08 01
Jil Sander Sun podseca na kokos, mleko za suncanje.. Pomirisi, mozda ti se dopadne a nije skup :) Takodje jedan Dizelov parfem je bio 'kokosast' ali ne mogu da se setim koji..mozda se vise i ne proizvodi..
2023 08 02
> DoliBlack: > La Vie Est Belle Soleil Cristal Lancôme - iaprobala pre neki dan, ubi me kokos a inače ne volim kokos 😁 Lep je parfem za onog ko voli 😊🌸 Probala ga danas, meni uopste ne mirise na kokos
2023 08 04
Možda niste baš taj. Ima više vrsta. Na mojoj koži se oseti kokos baš baš.
2023 08 05
Jeste, bas taj. Meni mirise slatkasto, ali ne odaje mi nikakvu kokos vibraciju, valjda jer ima jos dosta toga u sastavu.
2023 08 05
Baza mu je kokos, vanila... Svaki nos je drugačiji, a i koža.
2023 08 05
Victoria's Secret ima Coconut Passion, na to sam slučajno naletela.
2023 08 05
D&G Dolce Garden Montale Intense Tiare Malibu Party in the Bay Simone Andreoli Mancera Holidays Svi su kokosasti 😊 Meni lično ima najviše kokosa u Intense Tiare, zavisi od kože...
2023 08 07
> DoliBlack: > Victoria's Secret ima Coconut Passion, na to sam slučajno naletela. Daa, on je predivan, baš mirise na kokos, iako nisam ljubitelj kokosa on mi se dopao. Samo što je to mist, a za parfeme stvarno ni ja ne znam.
2023 08 08
> donna794: > D&G Dolce Garden > Montale Intense Tiare > Malibu Party in the Bay Simone Andreoli > Mancera Holidays > Svi su kokosasti 😊 Meni lično ima najviše kokosa u Intense Tiare, zavisi od kože... Montale parfemi važe za dobre. Njihov oud tobacco je odličan
2023 09 06
> Jecke7: > > DoliBlack: > > La Vie Est Belle Soleil Cristal Lancôme - iaprobala pre neki dan, ubi me kokos a inače ne volim kokos 😁 Lep je parfem za onog ko voli 😊🌸 Za vikend idem u Jasmin, nadam se da će ga imati da probam😊
2023 09 06
Ja sam u Jasminu tad isprobavala. Trebalo bi da bude. Javi utiske. 😊
2023 09 06
Imam police parfem ,lobanja , u ci sastav izmedju ostalog ulazi i kokos .. cini mi se da miris podseca na paco raban olimpea
2024 02 17
1 2