Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

NE SALJITE AKSOM ZA NOVI SAD! za sada

Ja sam u sredu 22, poslala Dexpresom za BG iz Kiknde i ženi je stigao na adresu u petak 24., a kurir bio kod mene nešto posle 15h. Jedini problem je što preko kompa nisam mogla da nađem kako da naručim kurira, ali preko aplikacije ide glatko. ( To sam uradila oko podneva) Što se tiče Bexa, celo to prepodne sam pokušava da zakžem kurira, prvo preko kompa, pa izbacije grešku u adresi, onda telefonom. Posle nekoliko sati telefoniranja konačno dobijem operatera koji mi kaže da su im neki reoni- područja blokirana (trenutno tamo niti prihvataju niti dostavljaju pakete) pa mi zato sajt izbacuje grešku i da pokušam za koji dan ponovo.
2023 11 26
> Tinaes: > Bex je uzasan, trenutno ocekujem neki paket koji je trebalo biti isporucen jos u utorak, a kurir je kao pokusao da dostavi paket na adresu, a njega ni u prici, plus me niko nije ni zvao na telefon taj dan… na njihovom sajtu za proveru posiljaka nema navedenog razloga za povrat posiljke, ali ce je ipak vratiti posiljaocu… bas neprofesionalno, a pored toga o call centru da ne govorim niko se ne javlja i po 20 minuta Meni se isto desilo kad sam slala devojci paket sa Bexom, niko je nije zvao, niti došao da isporuči, to je trajalo 10 dana, zvala sam ih 100 puta, ne javljaju se na telefone, kad se jave niko ništa ne zna. Poslednji put kad sam zvala rekli su mi da je isporuka pokušana 3 puta a sigurno nije nijednom, nisu je ni pozvali (devojka je platila unapred tako da nema razloga da paket ne podigne, a adresa je bila od firme tako je uvek neko bio na toj adresi). Rekli su mi da će paket da mi se vrati i onda joj je misteriozno isti stigao nakon 2 dana. Nikad više ne šaljem sa njima.
2023 11 26
1 2