Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prijava duplih utisaka i komercijalnih prodavaca

Kad smo kod utisaka,moram da se pozalim na kupce koji kupe stvar i da bi je vratili uniste je,pocepaju,kako bi na silu vratili stvar prete sa utiksom i zele da mi napravi trosak od 3000 din iako joj je stvar poalata cela i ispravna,iako imam dokaz snimke,idalje stoji negativna ocena,meni se ovo jednom desilo,ali iskreno krivo mi je sto yajt ne moze da zastiti i kupce i prodavce od clanova koji zbog svog hira rade ovakve stvari,a i dokz nista ne pomaze jer ocena idalje stoji. Krivo mi je sto sajt dopusta da ovo rade iako verujem da ni oni ne mogu sve da sankcinisu,ali opet bi trebalo,jer drugi kupci sticu lazan utisak o nekom ko prodaje,a iako nije tacno uopste,ali nazalost ne moze biti pravde ovde. Ja nisam verovala da to neko radi,cula sam da salju lose stvari ali ds neko uzme pocepa stvar ds bi vratio,iako ja imam dokz da je stvar bila cela jer sam joj slalala snimke pre toga,ali eto,ima svega ovde
2023 12 02
> Tasa0245: > Kad smo kod utisaka,moram da se pozalim na kupce koji kupe stvar i da bi je vratili uniste je,pocepaju,kako bi na silu vratili stvar prete sa utiksom i zele da mi napravi trosak od 3000 din iako joj je stvar poalata cela i ispravna,iako imam dokaz snimke,idalje stoji negativna ocena,meni se ovo jednom desilo,ali iskreno krivo mi je sto yajt ne moze da zastiti i kupce i prodavce od clanova koji zbog svog hira rade ovakve stvari,a i dokz nista ne pomaze jer ocena idalje stoji. > Krivo mi je sto sajt dopusta da ovo rade iako verujem da ni oni ne mogu sve da sankcinisu,ali opet bi trebalo,jer drugi kupci sticu lazan utisak o nekom ko prodaje,a iako nije tacno uopste,ali nazalost ne moze biti pravde ovde. > Ja nisam verovala da to neko radi,cula sam da salju lose stvari ali ds neko uzme pocepa stvar ds bi vratio,iako ja imam dokz da je stvar bila cela jer sam joj slalala snimke pre toga,ali eto,ima svega ovde Citam vas tekst,i mogu da vam kazem da ima jos gorih prica,koje sam citala,meni se jedna zena javila da kupi uzivo stvar,preuzela je,pregledala i nakon dve nedelje se javila i rekla da joj se uniytila stvar ma pranju i da joj vratim novac,iako pise da ne sme da se pere u masini stvar,ja sam naravno odbila,takodje mi je oretila ocenom,ali na kraju je odustala posto je videla da nema argumente! Ne treba da vas je briga za takve clanove,jedino yto bzv ostane taj utisak.i ne moze da se ukloni. Ali uvek treba ostaviti takvim clanovima utisak da im ljudi ne prodaju stvari,jer ce to isto nekom drugom uraditi i neko ce ostati ostecen zbog njihovog bezobrazluka
2023 12 02
> Fashionmaria: > > Tasa0245: > > Kad smo kod utisaka,moram da se pozalim na kupce koji kupe stvar i da bi je vratili uniste je,pocepaju,kako bi na silu vratili stvar prete sa utiksom i zele da mi napravi trosak od 3000 din iako joj je stvar poalata cela i ispravna,iako imam dokaz snimke,idalje stoji negativna ocena,meni se ovo jednom desilo,ali iskreno krivo mi je sto yajt ne moze da zastiti i kupce i prodavce od clanova koji zbog svog hira rade ovakve stvari,a i dokz nista ne pomaze jer ocena idalje stoji. > > Krivo mi je sto sajt dopusta da ovo rade iako verujem da ni oni ne mogu sve da sankcinisu,ali opet bi trebalo,jer drugi kupci sticu lazan utisak o nekom ko prodaje,a iako nije tacno uopste,ali nazalost ne moze biti pravde ovde. > > Ja nisam verovala da to neko radi,cula sam da salju lose stvari ali ds neko uzme pocepa stvar ds bi vratio,iako ja imam dokz da je stvar bila cela jer sam joj slalala snimke pre toga,ali eto,ima svega ovde > Citam vas tekst,i mogu da vam kazem da ima jos gorih prica,koje sam citala,meni se jedna zena javila da kupi uzivo stvar,preuzela je,pregledala i nakon dve nedelje se javila i rekla da joj se uniytila stvar ma pranju i da joj vratim novac,iako pise da ne sme da se pere u masini stvar,ja sam naravno odbila,takodje mi je oretila ocenom,ali na kraju je odustala posto je videla da nema argumente! > Ne treba da vas je briga za takve clanove,jedino yto bzv ostane taj utisak.i ne moze da se ukloni. > Ali uvek treba ostaviti takvim clanovima utisak da im ljudi ne prodaju stvari,jer ce to isto nekom drugom Nemam komentar i to rade,znate kako i da hocu ne moze ds me bude briga jel ne zelim da neko kalja moj ugled,i da se bavi takvim stvarima preko mojih ledja,ja se bas trudim da ispostujem svakog,pogotovo sto uvek napusem kad neka stvar jma ostecenje i to se vidi u mojim oglasima. Ali da neko ovako baca ljagu na moje postenje je preko svake granice bezobrazluka iz svog hira.:(
2023 12 02
Tasa0245, prestanite da trolujete temu i razgovarate sama sa sobom. Molim administratora da obriše negativne osvetničke utiske koje je članica Tasa0245 dala prevarenim kupcima, kao i negativne ocene bez saradnje koje je podelila, što sa zvog zvaničnog, što sa svojih alternativnih profila. Jasno je da su ovo nalozi iste osobe: Tasa0245 : https://mojekrpice.rs/tasa0245-307054/feedback?page=1&&tab=2 Fashionmaria: https://mojekrpice.rs/fashionmaria-329776/feedback?tab=2 Maki9090: https://mojekrpice.rs/maki9090-327034/feedback?tab=2 Verovatno ih ima još, admin će bolje znati, a ovi su za blok.
2023 12 02
Ja nemam lazne profile imam samo jedan profil,jedini koji je bio pokusaj prevare jeste mene,vi ste ocigledno ta,ja imam ocene i utiske od ljudi koji su pravi,nemam nikave lose namere preko profila,smao prodajem i kupujem nesto sto mi se svidja,a profile koje ste naveli e zmam koji su,a ako imate dokaz da su moji prilozite,sram da vas bude,em da me prevare doticna jos me nabedjujete
2023 12 02
nemam nameru da se raspravljam sa vama, rekla sam sam šta sam imala, ostalo je na adminima. da se vratimo na temu. spisak zaštićenih i nedodirljivih bi bio krajnje nepotpun da ne pomenemo ovog belog, jelte, medveda: https://mojekrpice.rs/petisa-50805, gotovo 1500 predmeta konstantno, pokoji fejk po basnoslovnoj ceni i...ništa. ćutimo, gledamo u pod. 8-)
2023 12 03
> EsBeBe: > nemam nameru da se raspravljam sa vama, rekla sam sam šta sam imala, ostalo je na adminima. da se vratimo na temu. > spisak zaštićenih i nedodirljivih bi bio krajnje nepotpun da ne pomenemo ovog belog, jelte, medveda: https://mojekrpice.rs/petisa-50805, gotovo 1500 predmeta konstantno, pokoji fejk po basnoslovnoj ceni i...ništa. ćutimo, gledamo u pod. 8-) Već sam mislila da izostaje sa liste. 😂😂😂 Prvo joj bilo dozvoljeno da ima dva naloga, to ukinuli, nakon toga da prodaje parfeme mimo pravila. I da se ne lažemo, 1500 predmeta i to sve lično njeno (Moje Krpice) mašala. Mnogo puta sam već pisala na ovu temu, postavila pitanje šta je komercijalna prodaja (po zakonu sve što nije kupljeno za ličnu upotrebu) ali odgovora nikad. Bilo bi lepo da se ograniči broj oglasa koji u jednom trenutku može da stoji na jednom profilu ali mislim da niko tu nema volju da unapredi sajt, njima jedino bitna posećenost zbog reklama i tu je kraj priče, na žalost.
2023 12 04
Sve ste u pravu , samo nekako mislim da Administracija treba da ponovo istakne pravila da svi već jednom znamo koja su i da se odnose na sve. Malo mi bode oći to pominjanje članova , moglo je i bez toga. Ono sto ja zapažam je da ogroman broj članica jedva čeka da korisnik Lunelu izbaci stvari. Brzinom svetlosti proda sve, po veoma povoljnim cenama. Izuzetan, kulturan i prijatan prodavac. Ja lično veoma rado kupim jako kvalitetne stvari od tog prodavca. Što se tiče duplog ostavljanja utisaka, to radi 99% clanica kada imaju dve predivne saradnje. Komercijalnih prodavaca je pun sajt, ja ne bih da imenujem , zato mi je krivo pominjanje ovog divnog prodavca u moru slicnih.
2023 12 04
> Esperansa: Ja sam u početku kupovala od komercijalnih prodavaca (nekoliko puta), dok nisam skapirala kako stvari funkcionišu, sad kupujem isključivo od članica koje prodaju svoju garderobu. Jedan od glavnih problema sa članovima tipa LuneLu je što oni na ovom sajtu nisu kupci. Samim tim poenta sajta se gubi u celoj priči, jer će oni pare staviti u dzep, I izbacivati po dzak robe nedeljno čime zatrpavaju nas "normalne". Kada kupim od neke devojke koja na primer prodaje svoju haljinu, ona će taj dodatni novac iskoristiti da kupi nešto od Vas npr., pa će te Vi kupiti od nekog drugog, i na taj način sajt funkcioniše i vrši svoju primarne funkcije (kupovina, prodaja, razmena), sve lepo teče u krug i svima je dobro. Komercijalni prodavci zatrpavaju sajt robom, pa smo mi nevidljivi a takodje je tu problem da na sajtu ima daleko više prodavaca nego kupaca. Takođe ću reći da tih par par puta kada sam kupovala od komercijalnih prodavaca nisu bile dobre saradnje. Jednom mi je uvaljena oštećena torba pa sam morala da se ganja sa članicom preko admina (naravno da ne uvažava reklamacije). Drugi put sam preplatila vintage košulje (za koje sam dosta kasnije primetila oštećenja pa nisam mogla da ostavim utisak, 2 su bile isflekane a treća se raspala jer je bila trula, imala je malu poderotinu koju sam povukla i pocepala se na pola bukvalno). Saradnja sa LuneLu je prošla u najboljem redu, eto da toliko kažem. Čast izuzecima, ali koliko sam primetila, komercijalni prodavci samo gledaju da prodaju što više (da ne kažem "uvale") I dalje ih ništa ne interesuje, ako naprave neki propust, tipa oštećenje nije navedeno onda krenu sa pričom "moji utisci govore o meni". Sve to na stranu, mislim da je najgore u celoj priči to što se na sajtu pojavljuju isključivo kao prodavac i time sprečavaju neki "prirodan" tok stvari.
2023 12 04
@Her_Fashion Ja kupujem ono što mi se dopada, i od drugih članica a ne bavim se prodajom odavno. Eto, sami ste rekli da ste imali saradnje sa komercijalnim prodavcima ( lose). Samo sam htela da kazem gde baš njega izvukoše a ima ih koliko volite. To treba da resava administracija, ako želi da postavi striktno šta se sme, šta ne. Takodje me iritiraju članice koje dižu cene u nebesa i to nošenih stvari ( novo jednom obučeno)
2023 12 04
1 2 3