Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta ste sve kupile sebi ove sezone?

Uđem na temu da se razonodim i pohvalim i izjadam za failed kupovine kad ono LadyBlye... Džo, grešiš, nije blue, nego Blye, čitavi traktati njeni su bili svojevremeno jer je pogrešila slovo........... Pisanje je odaje i navodnici gde ne treba iako se vremenom išlifovala. Želim da verujem da ljudi greše, draga Lady i da više nećeš ojaditi nikoga. Ne samo kao Ivanu nego i za poklon pakete što smo ti nesebično slale za devojčice iz komšiluka pa su članice i novac skupljale za torbicu i cipele za maturu, kako si nas izradila svojim patetisanjem, sramota! Da si rekla da nemaš, opet bi ti poslale, ali si varala i tada, kada samo pomislim na Esperansu što ti je poslala 18 kg garderobe i platila poštarinu, nije mi dobro. Neka si na sajtu ali da sam na tvom mestu pokrila bi se ušima i ćutala i smrdela, no očigledno ne možeš da izdržiš a da nemaš socijalnu interakciju ovde sa svog već trećeg provaljenog naloga a možda ih je bilo i više! Naučila si se i da ti se pozadine ne vide. I ja prva te ne bih primetila i prepoznala da nisi rešila da se oglasiš i da pišeš. A i dalje nosiš XL i cipele 39, sećam se dobro sestrih sandala za koje si tada pokušala da me zezneš, malo ti je bila haljina i ostalo! Nikada ovde niti kod mene nećeš biti dobrodošla iako smo imale 2 lepe saradnje. Sažaljevale smo te i pomogle ti, izradila si nas kao majmune i hvala ti, jer si me tada mnogo naučila kako da se više nikada ne zaje.em, ali isto tako još jedna stvar tebi na dušu od tada ide a to je da više nikada nikome nisam pomogla na neviđeno a sigurno ima i dalje poštenih siromaha. I do sutra možeš da laprdaš da nisi ti, jesi. Ne želim ti nikakvo zlo, ali skloni se u jazbinu iz koje si izašla i ne čikaj članice a pogotovo se ne izdiži za marke i brendove, jer to nije tvoja liga da prozivaš devojke jer imaju love da sebi priušte. Toliko od mene.
2024 02 05
> darkacademia: > Idealna prilika za još jednu priču o neobičnim interakcijama ovde na sajtu. Inače redovno kupujem stvarčice koje sačuvam, ali za tu jednu haljinu mi je bio merak duže vreme i nikako da dođem do nje. > Prvi put sam se raspitivala još septembra kad mi je bila potrebna za neku priliku, članica je rekla da je ta haljina kod neke sestre u inostranstvu i na tome se završilo. Pitala sam da li planira da je donese, javljala sam se i nešto kasnije da želim da kupim, ali od nje ni glasa. Ulazila je na sajt, a imale smo i jednu uspešnu saradnju malo pre toga, tako da mi nije najjasnije zašto odgovor nikad nisam dobila. > Haljina je sedela na sajtu, pa je moja sestra pitala za nju sa svog profila. Opet ništa. Rekoh, haljina verovatno sedi kao mamac ili se skroz zagubila i to je to. > Tek pre koju nedelju setim se opet te lepe haljine i rekoh daj da probam i zadnji put pa šta bude. Ovog puta javi joj se moj dečko sa svog profila gde ima tipa 2 ocene i 3 predmeta, ali on dobije odgovor momentalno. I tako kupismo haljinu s njegovog profila posle pola godine razvlačenja... WOW!!!!
2024 02 05
> srebrna: > Uđem na temu da se razonodim i pohvalim i izjadam za failed kupovine kad ono LadyBlye... > Džo, grešiš, nije blue, nego Blye, čitavi traktati njeni su bili svojevremeno jer je pogrešila slovo........... > Pisanje je odaje i navodnici gde ne treba iako se vremenom išlifovala. > Ne želim ti nikakvo zlo, ali skloni se u jazbinu iz koje si izašla i ne čikaj članice a pogotovo se ne izdiži za marke i brendove, jer to nije tvoja liga da prozivaš devojke jer imaju love da sebi priušte. > Toliko od mene. Sorry, ali kad je neko ispravan, onda ispravno napise i ime prevaranta. Greska moja, ali i sa mojim ispravljenim slovom pogresnog imena necijeg, ipak se pamte dela tih istih po zlu, i da treba drzati 🍑 uza zid. Ovaj drugi pasus, au. Au. Au. Nisko, ali istinito. Bravo <3
2024 02 05
Ništa tu nije nisko, sve je istina. Zna i ona.
2024 02 05
DanKadaSvane ---> DankaDa, Dan kada... igramo se rečima, slovima, neko bi pomislio zove se Danka Danilović... Nemam ništa više protiv nje, sa njom sam davno završila i sada sam imala priliku i da se lepo zahvalim na naravoučeniju ali apsolutno ne želim da je gledam na forumu sa raznoraznim izjavama, da ne pričam o temi sa Šabanovićevom gde će prevarant da se čudi prevarantu i da podržava borbu protiv istog. Muka mi je od duplih aršina, to se odnosi i na neke druge članice, ali one nisu prevaranti. Samo su pahuljice.
2024 02 05
Hahaahah to je fenomenalno, bas sam komentarisala u inbox sa nekim clanicama, kakva ironija, da prevarant dodje i kaze PODRZAVAM DA SE ISTREBE PREVARANTI 😂 To kao kod mafije, onaj ko donese najveci venac na sahranu, taj je ubica, ili je makar platio ubicu 😂 Lepo ja kazem neki post pre, Dan kad svane, jescemo banane, ali ko je shvatio neke delove, shvatio je. Elem, dobila sam sinoc poruku od doticne, niti je dobila odgovor niti ce ga dobiti, ulizicko ponasanje kod mene ne pije vodu. Nek se seti svog multija Rana kisa :) i sta je pisala i kako je pokusavala i sa dodvoravanjem i napadanjem mene na nekim temama, sa bas ovog naloga "starog samo dve godine". Valjda je prvo mislila da se utandemi sa "najgorom od sve dece" po pitanju napada, a posto te fore kod mene ne piju vodu, onda je bilo udri povremeno na perfidne fazone i forice.
2024 02 05
Sve je to kul, ali ja sad uhvatih sebe kako pevam u glavi ovu pesmicu sa bananama :'( :') Idem malo da odmorim od foruma, sto bi rekli "Da prosetam, lep je dan"
2024 02 05
ne secam se, ne znam da li sam bila drogirana ili pijana ali normalna bila nisam ahahah!
2024 02 05
Agentice 007, baš ste se zaigrale. 🙂 A i dalje ne vidim da ste pljuvanje, vređanje i klevetanje potkrepile nekim dokazom. Meni su čist obraz i mirna savest najbitniji na svetu. Ja mirno spavam. A vi uživajte. 🙂
2024 02 05
> DankaDa: > Agentice 007, baš ste se zaigrale. 🙂 A i dalje ne vidim da ste pljuvanje, vređanje i klevetanje potkrepile nekim dokazom. Meni su čist obraz i mirna savest najbitniji na svetu. Ja mirno spavam. A vi uživajte. 🙂 Ne treba meni Lady Blajka Danka nikakav dokaz, to si ti i to je jasno kao DAN. Drugi što te tada nisu najbolje ispratili neka vade dokaze. A šteta što nisi zasebno u temi jer bi te i druge stare članice prepoznale, srećom si se zagubila ovde. Ako te neko pljuje i vređa, njegov problem, ne klevetam te jer je sve istina šta sam napisala, tako je bilo. Vidim da te i admin prati <3 Super za čist obraz i samo tako nastavi, ponoviću, želim da verujem da si se naučila.
2024 02 07
1 2 3 4