Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članica se nije pojavila za licno preuzimanje OPREZ pročitajte

Članica Natasa260699 se nije pojavila, zvala sam je kad sam stigla na dogovoreno mesto i vreme... Čekala 50min... produvao me vetar, pokisla i dosla skoro 20km da donesem stvari.. Uzas... Zvala sam je, pustila poruku i ladno me blokirala. Propast od ljudi 🤢
pre 16 dana, 15:02
Ostavite joj utisak.
pre 16 dana, 16:19
Bez komentara, prosto nema opravdanja za ovakve stvari 😐
pre 16 dana, 16:32
Ima oprvdanje jedino ako je imala saobraćajnu nezgodu sa gibitnkom svesti ili da je umrla ( a nije jer vas blokirala) dok je stizala do vas!!!
pre 16 dana, 17:44
> gladiola: > Ima oprvdanje jedino ako je imala saobraćajnu nezgodu sa gibitnkom svesti ili da je umrla ( a nije jer vas blokirala) dok je stizala do vas!!! 👌👏👏👏
pre 16 dana, 19:01
Užas.
pre 16 dana, 19:42
U medjuvremenu uz pomoc nekih članica izgleda da se radi o osobi koja je dugo ovde na sajtu sa puno utisaka i to joj je drugi profil takodje iz Novog Sada i jos jedna takoreći "trojka" ... pa su se poigrale samnom. A danas dok sam cekala primetila sam jednu zensku osobu koja je dva puta prosla stazom pored mene i gledala kao da je trazila očima ali neprimetno da bude i imala sam neki čudan osećaj, pa sam dotičnu pozvala i nije odgovorila pa blokiranje onda. Ali tu sam zapamtila kako izgleda...
pre 16 dana, 22:39
Ja sam stvarno svasta procitala do sad na ovom forumu, ali ovakvu glupost nikad. Razumem da je neki "kupac" pa se predomisli i nema osnovnu kulturu da javi itd., to je ovde kao "dobar dan", ali da se ovo namenski i ciljano radi nekome, stvarno ne mogu da skapiram :|
pre 16 dana, 22:46
Iz nekog razloga htele su da vide kako izgleda članica Suzana, možda i da je prate do stana, ko zna❓🤔 Svačega ima ovde….😫
pre 16 dana, 22:55
> emilyy: > Iz nekog razloga htele su da vide kako izgleda članica Suzana, možda i da je prate do stana, ko zna❓🤔 > Svačega ima ovde….😫 U pravu ste, prvo sam pomislila da se iza profila krije neki manijak pa sam usla u auto i zakljucala se 😂 pa sam tako ulazila i izlazila po vetru i kiši sve dok nisam shvatila da me blokirala.
pre 16 dana, 23:03
Svasta. Kakvi frikovi. Mozda ove ostale sto su se poigrale da stavite njihove linkove?
pre 15 dana, 08:18
Ju, kakva trojka? Šta se ovde dešava? Ostavite link ili ime devojke da se drugi ne bi opekli. Ako zaista ima više profila onda je to za blok.
pre 15 dana, 12:16
Mozda je dotična posumnjala da ste je prevarili sa nekog drugog profila ili na drugom sajtu i poslala dugu clanicu koja je saradjivala lično sa tom nekom sumnjivom osobom, te druga prošla pored Vas u zakazano vreme da proveri. To nekako ima smisla, mada ako je iznos za kupovinu mali, moze da se kupi predmet usput, nema potrebe da se cima na taj način nedužna osoba
pre 15 dana, 14:16
Ma kakvog smisla ima, svako moguce objasnjenje je skroz psiho. Meni je jedna uvalila torbu za 16000 ostecenu pa nisam isla da je trazim i proveravam 😂 Jedino sto ima smisla je da je clanica odustala od kupovine i iskulirala, ovo sve drugo sa "namestaljkom" mi je skroz suludo, tako da ako @Suzana87 zna ko je i sta je u pitanju, neka podeli, da se klonimo tih clanica.
pre 15 dana, 14:24
> suzana87: > U medjuvremenu uz pomoc nekih članica izgleda da se radi o osobi koja je dugo ovde na sajtu sa puno utisaka i to joj je drugi profil takodje iz Novog Sada i jos jedna takoreći "trojka" ... pa su se poigrale samnom. Izvinjavam se šta znači "trojka" u ovom slučaju?
pre 15 dana, 18:57
1 2 Sledeći