Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Cekanje CC paketa-Zavlacenje

> Majce91: > Update: Clanica je obrisala predmet (Imala sam ga u omiljenim, vidim da ga nema), na poruke od petka ne odgovara. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6694db351c5955af5627621fa6d517dc.jpg) Da li vam je vratila pare?
2024 03 17
> Majce91: > Nemam nazalost, zavlaci me za broj posiljke. Sutra bi bio 5.radni dan, ne racunajuci dan kad je poslat, tako da, sacekacu do sutra da vidim. Hvala. Mozete da pozovete postu i pitate da li je prispela posiljka na vase ime bez da imate CC broj.
2024 03 17
> luma123: > > Majce91: > > Nemam nazalost, zavlaci me za broj posiljke. Sutra bi bio 5.radni dan, ne racunajuci dan kad je poslat, tako da, sacekacu do sutra da vidim. Hvala. > Mozete da pozovete postu i pitate da li je prispela posiljka na vase ime bez da imate CC broj. Izgleda da nije prispela posiljka na njeno ime. Bezobrazluk prodavca. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4ba0df88f64c85d0e07e829f662864f6.jpg)
2024 03 17
> Zorana333: > > Majce91: > > Suma stvarno nije velika, ali sam se razocarala u samo ponasanje.Prvo je receno da je poslato u petak, pa u subotu, kad sam ukazala na to, greska je u kucanju. Danas sam opet zamolila da mi posalje ili broj da vidim gde je paket ili novac nazad. Nije neko kriv ako paket kasni, ali jeste ako ne dobijam broj posliljke evo vec sedmi dan,kako ja da znam da je poslat paket? Da je zalutao? Redovno narucujem ovde i kad je poslato po dogovoru stigne nakon 3 dana najkasnije. Predmet sam planirala da nosim za jednu priliku sad za vikend, i cak nema veze i da zakasni, nosicu za drugu priliku, ali me nervira neizvesnost, sto ne znam sta je sa predmetom koji je placen. > Verujem da ste prevareni nazalost i jakl mi je zao zato sto sada ste doziveli negativno iskustvo gde cete uvek traziti paket po uzecu a mi koji smo prevareni bas sto paket nije preuzet mi cemo traziti novac pa slanje i tako u krug zbog neodgovornih ljudi. Veomao mi je zao jer ste kuoili nesto za neku vasu priliku na koju necete otici u zeljenom predmetu. upisite clana/clanicu u prevarante kako bi drugi bili upoznati sa doticnom osobom, admin vam nece pomoci za novac moze samo blokirati profil 😑 Upravo tako, ja sam do sada uvek tako kupovala, da bi bio manji ptt, ali od sada cu uvek imati taj strah da mi se ovako nesto ne ponovi.
2024 03 17
> ubavkam: > > Majce91: > > Update: Clanica je obrisala predmet (Imala sam ga u omiljenim, vidim da ga nema), na poruke od petka ne odgovara. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6694db351c5955af5627621fa6d517dc.jpg) > Da li vam je vratila pare? Nije mi vracen novac. Niti je gospodja napisala da je vratila. Sad tvrdi da je navodno posiljka otisla na pogresnu adresu, a nigde broja da vidimo da je uopste i bila poslata. Cak i da vrati novac, jako sam se lose osecala tokom cele ove saradnje, komunikacija 0, potrosila je moje vreme nizasta. Predmet nisam dobila.
2024 03 17
> Majce91: > > ubavkam: > > > Majce91: > > > Update: Clanica je obrisala predmet (Imala sam ga u omiljenim, vidim da ga nema), na poruke od petka ne odgovara. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6694db351c5955af5627621fa6d517dc.jpg) > > Da li vam je vratila pare? > Nije mi vracen novac. Ja bas zato i trazim broj, da se ne desi da zaluta, ali gdja nema vremena da ga posalje vec 7 dana. Bitno da je obrisala predmet. Za to je imala vremena.
2024 03 17
> luma123: > > Majce91: > > Nemam nazalost, zavlaci me za broj posiljke. Sutra bi bio 5.radni dan, ne racunajuci dan kad je poslat, tako da, sacekacu do sutra da vidim. Hvala. > Mozete da pozovete postu i pitate da li je prispela posiljka na vase ime bez da imate CC broj. Bila sam do poste i nije prispela.
2024 03 17
Ma nema tu sta da je poslala paket poslala bi i broj ovako kao zalutao otisao na pogresnu adresu nije nego, jedini dokaz da je uopste paket poslala je broj posiljke koji ona naravno nema posto paket nije ni poslala, trebala si da stavis i link teme u oceni posto je napisala ispod tvoje negativne da ti je poslala i vratila novac sto naravno nije ucinila
2024 03 17
> bloodytears: > Ma nema tu sta da je poslala paket poslala bi i broj ovako kao zalutao otisao na pogresnu adresu nije nego, jedini dokaz da je uopste paket poslala je broj posiljke koji ona naravno nema posto paket nije ni poslala, trebala si da stavis i link teme u oceni posto je napisala ispod tvoje negativne da ti je poslala i vratila novac sto naravno nije ucinila Da, sad zavlaci i vadi se na lutanje posiljke. Dodacu link teme u oceni sada. Cak i da mi vrati sad novac, potrosila je moje vreme nizasta. Jedino ce ocena, po pravilima, morati da postane neutralna, neka me neko ispravi ako gresim, ali utisak o saradnji ce svakako biti los.
2024 03 17
I tek sad vidim,listajuci utiske kod nje,da se devojci desila ista situacija,ali je ostavila neutralan,pa zato nije bio vidljiv, kao sto se vide negativni. Zakacicu i poruke ako treba, da se vidi da ja nisam ni jednog trenutka pokazala nekulturu i nepostovanje i da gdja opet tvrdi u prazno. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b55a5d4110f5a9966cf41c575a7d1a91.jpg) Ovaj utisak da sam videla, ne bih narucila sigurno, to je moj previd.
2024 03 17
> Da, sad zavlaci i vadi se na lutanje posiljke. Dodacu link teme u oceni sada. Cak i da mi vrati sad novac, potrosila je moje vreme nizasta. Jedino ce ocena, po pravilima, morati da postane neutralna, neka me neko ispravi ako gresim, ali utisak o saradnji ce svakako biti los. Samo idi na izmeni utisak posto uglavnom svi citaju samo negativne, samo kliknes ispod svog teksta na onu olovcicu i dodas sta zelis u utisak.
2024 03 17
Novac mi je vracen danas. Zbog cele situacije ostao je neutralan utisak.
2024 03 18
Skroz imas pravo na negativan i pored toga.
2024 03 18
> DzoDzo: > Skroz imas pravo na negativan i pored toga. Stvarno? Mislila sam da ne smem posto je novac vracen? Pa sam preinacila u neutralan, mada je ton utiska ostao slican, opisano je moje nezadovoljstvo saradnjom, samo sam dodala da je novac danas vracen.
2024 03 18
Sad ima 3 neutralne od nezadovoljnih clanica ali posto nema negativne niko nece ni ulaziti u ocene da proverava jbg
2024 03 18