Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prevarena, novac uplacen

Postovane, uplatila sam novac osobi za patike i nikad nisu stigle, sad vidim da je nalog blokiran i da su mnoge zene ostavile komentare da su takodje prevarene od tog profila.. Da li postoji nacin da se novac nekako vrati? I sta raditi? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/493fc91486fdc01ff01d00e0154214c4.jpg)
pre 21 dana, 08:54
Ne.postoji nacin..morate sami sebe zastiti. I ja Sam imala isto iskustvo.
pre 20 dana, 13:29
Nemojte uplaćivati članovima sa malo ocena, zato ocene i služe kao neki pokazatelj sa kim imate čast. Ako nemaju barem 15 pozitivnih ocena bolje tražite pouzećem jer prilikom slanja u pošti sa otkupom mora da se da lična karta pa bi trebalo da budu manje šanse da vas prevare
pre 20 dana, 13:58
Na koji nacin ste uplatili novac?
pre 20 dana, 14:20
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/23800358298b60dec186312aa1cf2efb.jpg)
pre 20 dana, 14:52
Meni je ovo sad stiglo,ne razumem sta se desava,traze mi podatke sa kartice da bi video kes,mislim da se radi o prevari,zbog cega mi se clan nije licno javio,nema broja telefona.
pre 20 dana, 14:53
Hvala puno na odgovorim🧡 da ovo jeste bila moja krivica sto prvo nisam obratila paznju na utiske, obicno to prvo uradim, uplatila sam preko aplikacije🥲
pre 20 dana, 16:12
> Kupujpameno: > Meni je ovo sad stiglo,ne razumem sta se desava,traze mi podatke sa kartice da bi video kes,mislim da se radi o prevari,zbog cega mi se clan nije licno javio,nema broja telefona. da ovo je sumnjivo takodje, bolje ne klikcite nista
pre 20 dana, 16:13
> Kupujpameno: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/23800358298b60dec186312aa1cf2efb.jpg) Prevara naravno. Skinuće vam novac sa kartice ako ukucate podatke.
pre 20 dana, 17:26
> Kupujpameno: > Meni je ovo sad stiglo,ne razumem sta se desava,traze mi podatke sa kartice da bi video kes,mislim da se radi o prevari,zbog cega mi se clan nije licno javio,nema broja telefona. Da, ovo je prevara. Isti korisnik mi je poslao poruku medjutim ista stvar mi se desila pre mesec dana tako da sam ovog puta znala o cemu se radi. Nemojte slati svoje podatke, pogotovu vezane za racun.
pre 20 dana, 17:27
> TreasureCaravan: > Nemojte uplaćivati članovima sa malo ocena, zato ocene i služe kao neki pokazatelj sa kim imate čast. Ako nemaju barem 15 pozitivnih ocena bolje tražite pouzećem jer prilikom slanja u pošti sa otkupom mora da se da lična karta pa bi trebalo da budu manje šanse da vas prevare Ovo nije uvek slucaj, ocene znace ali …mene je prevarila clanica sa 161 pozitivnom ocenom. Uplatila sam i niti sam dobila novac nazad, niti robu. Blokirana je na sajtu. Podnela sam i prijavu , iznos 20.000 i nista.
pre 20 dana, 21:11
> Nemanjaczv: > > TreasureCaravan: > > Nemojte uplaćivati članovima sa malo ocena, zato ocene i služe kao neki pokazatelj sa kim imate čast. Ako nemaju barem 15 pozitivnih ocena bolje tražite pouzećem jer prilikom slanja u pošti sa otkupom mora da se da lična karta pa bi trebalo da budu manje šanse da vas prevare > Ovo nije uvek slucaj, ocene znace ali …mene je prevarila clanica sa 161 pozitivnom ocenom. Uplatila sam i niti sam dobila novac nazad, niti robu. Blokirana je na sajtu. Podnela sam i prijavu , iznos 20.000 i nista. Znam, zato sam i napisala da su manje šanse a ne da je nemoguće, nažalost ništa više nije garancija.. ali opet je mnogo naivno da ne kažem suludo uplaćivati nekome sa nijednom ocenom pa čak i nekolicinom jer tu baš naročitog pouzdanog uvida nemate o kakvoj se osobi radi. Žao mi je što ste tako prošli ali verujem da niste uzalud podneli prijavu.
pre 20 dana, 21:54
> Nemanjaczv: > > TreasureCaravan: > > Nemojte uplaćivati članovima sa malo ocena, zato ocene i služe kao neki pokazatelj sa kim imate čast. Ako nemaju barem 15 pozitivnih ocena bolje tražite pouzećem jer prilikom slanja u pošti sa otkupom mora da se da lična karta pa bi trebalo da budu manje šanse da vas prevare > Ovo nije uvek slucaj, ocene znace ali …mene je prevarila clanica sa 161 pozitivnom ocenom. Uplatila sam i niti sam dobila novac nazad, niti robu. Blokirana je na sajtu. Podnela sam i prijavu , iznos 20.000 i nista. To je veliki iznos i goni se po sluzbenoj duznosti. Kako nista?
pre 19 dana, 10:46
Ne otvarajte nikakve linkove i ne dajte nikakve podatke sem ziro racuna na koji se uplacuje novac, sve ostalo je ocigledna prevara
pre 19 dana, 12:57