Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Snizene cene i nekulturne clanice

Od kad sam doosta snizila cene samo da bih se resila stvari i oslobodila prostor, dobijam bas dosta poruka i upita na dnevnom nivou. Ali clanice su toliko bezobrazne i nekulturne, jave se da hoce da kupe neku stvar ili vise njih, dam im jos i popust, traze racun i onda nestanu na 3 dana, pritom se loguju, ja ih lepo pitam da li su odustale od predmeta jer ima drugih koji su zainteresovani, one ne odgovaraju. I to ne 1-2 puta, u poslednja 4 dana kako sam napravila akciju, preko 10 ljudi koji se tako ponasaju pa samo pitanje KO JE OVDE LUD? Nije ni cudo sto su i neki prodavci postali iskljucivi i bezobrazni, potpuno razumem jer su devojke i zene lude kako se ponasaju i sta smatraju normalnim. Sto vise pokusavas da budes fin i kulturan, da izadjes u susret shodno svojim mogucnostima, to su clanice gore. Steta sto ne moze da se zalepi negativna ko vrata nekim clanicama za ovakvo ponasanje, kao nije doslo do saradnje, a to sto mi gubimo i potencijalne kupce i vreme dok se bakcemo sa njima, to nista. Morala sam negde da se istresem, oprostite :D
2024 07 08
Generalno ovde ima svega i svacega....Moja dosadasnja iskustva su uglavnom dobra! Preprodavaca ima dosta a dogodilo mi se par puta da se interesujem za neki predmet clanica mi napise da je prodat pa posle izvesnog vremena vrati u prodaju po vecoj ceni od prethodne! Verovatno se pokaju sto su predmet postavile po nekim realnim cenama a javi se vise kupaca i tako u krug! A dogadjalo mi se prvo pitaju za nesto,pa nestanu,pa se pojave, posle tri meseca trazi mi jedna clanica racun za uplatu i opet nestane! Mnogo vise imam saradnji nego ocena!
2024 07 08
Mene neki kupci prosto iscrpe. -Devojka mi pise u cetvrtak u 12 da pita da li je neka haljina dostupna. Ja potvrdim da jeste. -Onda mi u 15h napise da joj posaljem dodatne slike, ja joj kazem da cu slikati cim dodjem kuci sat vremena kasnije me pita za mere haljine i ja joj opet ponovim da to mog tek kad dodjem kuci. -U cetvrtak uvece stizem kuci, saljem joj sve dodatne slike, snimak i mere. -U petak oko 13 mi pise da me pita za materijal, ja proverim i nigde nije naveden, ali po pretpostavci kazem da je verovatno poliester - U petak uvece mi salje njenu visinu i mere da ja procenim da li bi joj haljina bila taman -Javlja se u subotu u 10 ujutru da pita da li haljina ima zabice (sto se vidi na slikama i snimku), ja odgovorim da ima na ledjima - U nedelju uvece mi pise da me pita da joj opisem materijal na dodir - trazi mi broj racuna za uplatu - ja posaljem broj racuna - sat vremena kasnije mi napise da ce mi javiti u ponedeljak u toku dana ako se odluci za haljinu - u sredu mi stize slika uplatnice da je uplatila Neke saradnje jednostavno nisu vredne :|
2024 07 08
Uhh ja bih uvela pravilo da nema slanja dodatnih slika za predmete ispod 1000 dinara. Sve je uslikano vec, osim ako nije neki predmet koji je tesko uslikati da se vidi lepo, slikala bih kolko puta treba. Skoro jedna devojka pita za farmerke koje prodajem za 590 dinara (inace znam da kupuje da bi preprodavala na svom profilu za mnogo vece pare jer smo vec saradjivale) da joj posaljem dodatne slike/snimke na viber sa propratnim pitanjima nekim o materijalu. Na pitanja sam odgovorila ali sam iskulirala zahtev da posaljem snimke, tako da nije doslo do saradnje. Ne zelim da prodajem stvari svakome i po svaku cenu, i od kad tako razmisljam mnogo mi je lakse i kapiram da je veca sansa za dobrim i normalnim saradnjama x-)
2024 07 08
Ista situacija u zadnjih mesec dana, jave se, sve premerim, slikam dodatno, posaljem racun za uplatu i nestanu. Cesto se desi da se neka druga devojka javi za isti predmet i onda cekam da se prva udostoji odgovora. Sada obicno trazim da mi jave kada bi uplatili i taj dan im posaljem da vidim da li vazi odgovor i zamolim da jave do kraja dana inace ce biti prodato. Skoro se neka devojka javila posle 4 dana i mojih poruka sva uvredjena sto je predmet prodat, logovala se stalno ali nije odgovorala. Mozda deluje bezobrazno ali nemam zivaca da ih moljakam svakodnevno za informacije. Licno kada trazim racun za uplatu ako u tom trenutku nemam na racunu i moram do poste uvek javim da cu sutra tokom dana uplatiti ili ako ne stignem obavezno javim devojci, zato me izludjuje takvo ponasanje.
2024 07 10
Članica Cilip33 se dogovori da se nađe sa nekim i ispali bez pardona da ne pominjem da ne odgovara na poruke nadam se da niko ništa neće kupitii od nje jako nevaspitana bezobrazna i neodgovorna osoba
2024 07 11
Meni je zao sto ne postoji blok,tonu zivaca bi mi sacuvao. Ne razumem dogovor koji traje tri dana
2024 07 11
> Malecka666: > Meni je zao sto ne postoji blok,tonu zivaca bi mi sacuvao. > Ne razumem dogovor koji traje tri dana Takodje Ja kad nesto hocu da kupim momentalno saljem elektronski novac, ne razumem to kao hoce da kupe i onda pet dana se razvlace plus se loguju. Uvek moze da de napise e izvini odustala sam ili jel mozes da me sacekas jos jedan dan itd Bez toga od sad samo prelazim na sledeceg kupca i cao.
2024 07 13
Drage članice, ista prica i kod mene. Poslednja 2 meseca gomila članica se javlja, dodjemo do broja računa i onda nista. Ja naravno odustajem čim mi se u roku od 3 dana više ne jave određene članice koje su tražile isti taj br računa. Da ne pričam o nekulturi, ni dobar dan ni doviđenja... Ne znam sta se desava i kuda sve ovo vodi 😏
2024 07 14
> AnaDjxx: > > Malecka666: > > Meni je zao sto ne postoji blok,tonu zivaca bi mi sacuvao. > > Ne razumem dogovor koji traje tri dana > Takodje > Ja kad nesto hocu da kupim momentalno saljem elektronski novac, ne razumem to kao hoce da kupe i onda pet dana se razvlace plus se loguju. Uvek moze da de napise e izvini odustala sam ili jel mozes da me sacekas jos jedan dan itd > Bez toga od sad samo prelazim na sledeceg kupca i cao. Bas tako,nego nekako mi uvek pokidaju zivce,taj bezobrazluk i nepostovanje tudjeg rada i vremena. Ako se neko bahati sa svojim vremenom to je njegova stvar,ali potrosi i moje...
2024 07 14