Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

hitno mi je potrebna pomoc

Molila bih vas da mi pomognete.. moja drugarica je bila s deckom, pokusali su da spavaju, penis joj je nekoliko puta uso u vaginu, al himen nije puko.. i to je trajalo po 5 minuta najvise.. decko ne zna da li je svrsio, nije siguran..da li znate sta da radi, kako da preoverii da li je ostala u drugom stanju, da li postoje tablete neke koje prekidaju trudnocu, molim vas pomozite..
2013 10 28
Ako himen nije pukao, ne znam o čemu se brine tvoja drugarica [:keziti] Drugim rečima: nemoguće je! Ne postoji šansa, ni najmanja! I u pogrešnu rubriku si stavila temu.
2013 10 28
Dečko ne zna da li je svršio [:smejuljiti] Slažem se sa komentarom iznad, nema šanse da je trudna. Ali iskreno, koliko mi je čudno, toliko mi je i smešno to što dečko ne zna da li je svršio. Reci drugarici da ni slučajno ne planira da uzima neke tablete, jer 100% nije trudna, čim himen nije pukao. Da je pukao, to bi se primetilo, krvarila bi. Ako baš želi da proveri da li je ostala u drugom stanju, neka to proverava preko svog menstrualnog ciklusa, ako ne dobije, nakon duuužeg kašnjenja, postoji mogućnost trudnoće. Ako je ne sigurna u to, neka uzme test za trudnoću, i neka proveri tako. 99% tačnost.
2013 10 30
Slučajno sam otvorila temu i vidim komentare, pa moram da dodam da himen NE MORA da pukne prilikom prvog odnosa jer postoji mogućnost da je veoma elastičan što se i kod mene desilo. Znači, sve zavisi od veličine penisa i elastičnosti himena.
2013 10 30
Ne mora da znači da je ta njena drugarica kao ti, tačnije da ima elastičan himen. Kao prvo, devojka nije nikako postavila pitanje. Kao drugo, moguće i da penis nije skroz ušao (ne znam kako drugačije da se izrazim), a da je ušao u vaginu do kraja, devojka bi sigurno drugačije objasnila pokušaj seksualnog odnosa. Himen postoji, ne bitno kakav je, ali postoji, i mora se probiti. Sad, da li je himen kako ti kažeš elastičan, sigurno će manje krvariti, ili uopšte neće krvariti. Pitanje je u vezi drugog stanja, a ne u vezi himena, napisala je da nije pukao, ali to može samo ginekolog dati pravi odgovor.
2013 10 30
Navodim - "penis joj je nekoliko puta uso u vaginu, al himen nije puko.. " Definitivno nije dobro postavljeno pitanje, tako da...
2013 10 31
Mene je prvi odnos jako boleo, i prvi i drugi put... tek sam kasnije, godinu dana kasnije, sa drugim momkom osetila olakšanje kad mi je pukao himen :) Dakle, kresala sam se a bila sam nevina [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] p.s. himen mi je pukao na 8. mart, dan žena [:lepota] Kad himen pukne, oseti se definitivno olakšanje, nema više bola, i krene krv. jel ovo mnogo odvratno što sam napisala, ili romantično?.... [:sokiran]
2013 10 31
Meni je ekstra što si to napisala, volim otvorene razgovore o sexu.. [:keziti] Što se mene tiče sve je ok.. [:osmeh]
2013 10 31
Naučno dokazano da 80% žena nije bilo spremno, i nije uspelo da u toku svog prvog pokušaja gubljenja nevinosti, izgube nevinost. Već nakon nekih 4, do 5 puta pokušavanja, razlog je prvenstveno bol. Mene je takođe bolelo, ali sam uspela nakon nekog trećeg puta, jer najviše sam trpela bol, i pokušavala na silu, što nikako nije preporučljivo, ni pametno. Ali, šta mogu. Najbitnije da je sve prošlo u redu. KittyKat, mene si nasmejala sa onim da ti je himen pukao na dan žena [:smejuljiti] Merida, da li uopšte ima neka žena koja ne voli razgovore o seksu? Možda device [:smejuljiti]
2013 10 31
U mom slučaju je to jako davno bilo, definitivno znam da nisam krvarila, ali da je bilo sa pogrešnim frajerom, to da.. [:vrtoglav] Verovatno sam zato i zaboravila detalje.. [:smejuljiti] Oo, da, definitivno, ali imam i udate drugarice koje se baš ne otvaraju po tom pitanju, a znam da nije problem poverenje jer o svemu ostalom pričamo... [:lepota]
2013 10 31
Što se tiče krvarenja, tačnije ne krvarenja, i pogrešnog frajera, ista situacija i kod mene [:smejuljiti] Po nekom mom mišljenju, mislim da su takve ženske otvorene samo pred muškim polom, ili jednostavno vršljaju po internet sajtovima, čitajući intimnost, dok su pred nama fine, i pričaju o tome samo ako im vadiš kleštima reči iz usta, ili prva kreneš temu, pa pitanje za pitanjem [:smejuljiti] Izuzetaka je uvek, u svemu bukvalno, pa i u ovome, što je po meni nekako glupo [:vrtoglav] Dok meni (hvala Bogu), svaka tema razgovora sa ženskim polom uvek odgovara, a najviše uz kaficu, tad sam pričalica [:lepota] Inače, upravo pijem kafu [:smejuljiti]
2013 10 31
Ja nisam krvarila,jel to znaci da sam sa 27 jos uvek nevina?!!?!??!??!? [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 10 31
A mogu vam reći da uopšte nisam bila nezrela, imala sam 19 [:sokiran] .... Ali, eto.. Te ženice su, po meni, odrasle u totalno drugačijem okruženju, verovatno, gde se malo pričalo o sexu, gde su se oči prekrivale kad se par ljubi na tvu i sl.. [:keziti] Ja više volim da slušam, najiskrenije, ali kad se odvežem... Ne zaklapam! [:smejuljiti] A gde je kafica i dobar sagovornik.. Ne odbijam nikad! [:smejuljiti] @lunica hehehehehhe, pitaj ginekologa.. [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 11 01
Možemo samo da nagađamo, a šta je to što im zaklapa usta kad je reč o seksu, ne znaju ni one same [:smejuljiti] A od mene se uglavnom u toku razgovora ne može doći do reči, što mnogima smeta, osim ako pričam sa nekom osobom koja ima šta pametno da kaže, pa popustim, i slušam, ali obavezno ubacujem reči, usput [:smejuljiti]
2013 11 01
Ahahahah [:smejati] Šteta što te ne znam lično, mislim da bi se odlično slagale.. [:keziti] Realno, ova cela sredina je patrijarhalna, pomalo zatucana, tako da ništa nije čudno, pogotovo ne tabu teme što se tiče sexa. [:vrtoglav]
2013 11 02
1 2 3 Sledeći