Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hormonska terapija?!

Inace ovde u Valjevu sam bila kod dr Jokica, on je takodje cuven u celoj Srbiji i on je specijalista za te ciste, on recimo saradjuje sa klinikom Ivanovic iz Bg, samo sto ja nisam htela da idem kod njih jer su arogantni, vec sam odabrala Jevremovu u Beogradu
2013 11 04
Ako nenas zainteresovane lekare u domu zdravlja idi kod privatnika. Hormonalni status moras da utvrdis-das krv na analizu, ciklus kad donijes pa prodje 6-7 dana na dva tri dana se priveravaju jajnici da li i koliko jajnih celija proizvode i da li puca folikul koji je jako bitan za oplodnju. Ako puca folikul to je sjajno...ako ne postoje stimulacije hormonima koje se piju i daju se injekcije. E kad dosegnes stadijum da puca folikul onda samo radis na tome da dobijes bebu, sve pre toga ti je po principu dzaba ste krecili!
2013 11 04
I nisam isla o trosku drzave jer ja imam 39 godina i nisam htela da cekam 100godina da dodjem na red. Pa kad je meni uspela VTO sa tom opakom cistom i ti ces ostati trudna jer si dosta mladja od mene.
2013 11 04
Koliko si placala vestacku oplodnju?
2013 11 04
Bas mi je drago sto si uspela pored svega toga da dobijes bebicu [:lepota]
2013 11 04
lanava naravno i ja se pridruzujem cestitkama! Jel.bata ili seka?
2013 11 04
Videcu sada treba da idem opet na kontrolu,sta ce mi reci,tj sta dalje... Mislim da cu izludeti vise od ovoga,nervozna sam svaki mesec simptomi i nista,opadanje kose,dlakavost tamo gde ne treba,sve zbog jajnika,bubuljice uuuuffff [:vrtoglav]
2013 11 04
Sa svim pregledima i ultrazvukovima,, injekcijama je izmadju 3500 i 4000 evra. Znam da je sam postupak vto bio 220000din, a ostalo su bile moje injekcije.
2013 11 04
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Sa mojim primanjima tesko [:plakati]
2013 11 04
Devojcica je [:osmeh] A da jos i ovo da kazem da kolicina injekcija tj. hormona zavisi od tvojih rezultata, sto si mladja manje ces primiti hormona.
2013 11 04
Bas dosta, ali vredi!
2013 11 04
Mozes da ides i preko drzave, sada kod nas u Valjevu rade vto preko drzave i to jako uspesno.
2013 11 04
Vredi ne pitajte koliko , ali ne mislim o tome. HVALA svim na cestitkama.
2013 11 04
Ma pitanje je liste cekanja, bas se ceka i jedan pokusaj godisnje!
2013 11 04
devojke hormoni se lece ishranom a nijedan doktor nece reci to nego puf terapija lekovima i samo se vrtimo u krug,imam 24 godine i strasan problem sa tim u poslednjih godinu dana VEZBANJE OBAVEZNO,izbacite sto vise meso i mesne preradjevine i bilo sta sto moze u sebi da ima hormone i vremenom cete resiti sve,SAMO ZDRAVA ISHRANA,I SVE ORGANSKO PA DA VIDITE [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] SRECNO SVIMA!!!
2013 11 10