Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Besplatni saveti oko izrade,kombinovanja...

Napravite same stalak za nakit ,ovaj mi je za nijansu originalniji: [slika:a8fb51c6-4b11-44eb-9c49-08a731fe884a]
2013 11 08
Ja se sa drugaricom dogovaram da pocnemo sa izradom vec mesecima, ali nikako da skupimo pare za pocetni kapital... A i cini mi se da bas dosta ljudi pocinje da se bavi ovim, a ne znam ima li dovoljno kupaca.. [:sokiran]
2013 11 08
Za pocetak potrebno je malo uloziti "stisnuti" zube al potrudite se da izradjujete nesto sto odslikava vas,nesto sto se razlikuje od drugih komada,neki pecat da date i rezultati ce polako doci,naravno ko i u svakom poslu ima dana kada ide ima dana kada ne al sve u svemu ukoliko vam prija,opusta vas sto da ne... [:lepota]
2013 11 08
Zdravo svima, dodala bih samo da svako treba imati na umu da se najpre kreativno izrazi, duhovno oplemeni i uzdigne, ozrači pozitivnim talasima, pa će tek tada ljudi prepoznati nešto divno u komadu koji stvarate. [:stidljiv] Ja sam svaki od komada najpre izradila sestrama, mami, tetkama, ujnama i td. pa tek kada se to ljudima svidi nastane kom. više [:lepota] Meni je ovo hobi i ne samo da je to izrada nakita, to je izrada svačega što mi zatreba, bilo za poklon, bilo za mene. Pustite mašti na volju, prepustite se trenutku... [:lepota]
2013 11 09
Upravo tako L, masta,kreativnost,umece jeste ono sto je potrebno u bilo kom radu ovog tipa... Znaju da me pitaju eto kupila si materijal i kako ce da izgleda...? Nema odgovora dok ne bude gotovo, ja zamislim jedno al mnogo stosta ubacim,izbacim prilikom izrade, to je to sto ti kazes "prepustiti" se trenutku... [:poljubac]
2013 11 09
Kako kreativno iskoristiti stvari koje nisu vise za upotrebu: [slika:fd9e04d0-30b2-4a14-a262-a9f28cd9e435]
2013 11 09
U pravu ste, licni pecat je najvaziniji da ljudi prepoznaju tvoj rad..u poslednnnje vreme gledam devojke koje prave od poludragog kamennja i ceskog stakla..ne znna se ko koga plagira..a razlike u ceni su drasticnne
2013 11 09
Nema na cemu... [:poljubac] Drago mi je sto si nam se pridruzila. Potpuno te razumem, koliko god da pazis nema svrhe,uvek se okrzne... A sto se tice sitnih perlica,hm o da ima dana kad nesto pravim da sve bacim,pa predjem na nesto lakse... Ja najvise volim nakit za kosu i ogrlice tipa ove: [slika:ebbbffcd-a94b-4d03-a094-3470e2df4110] Ma sve ja volim al nekad mi nesto ide,nekad ne,pa sve zavisi kako sam raspolozena... [:smejuljiti] Ajde,ajde Kitty cekam jos ta tri prstena,bice mi cast da nam predstavis ovde u temi... [:poljubac]
2013 11 10
Pozdrav svima! Tema je odlicna, radovi predivni. Tamarice, hvala na pozivu da ucestvujem u temi. [:osmeh]
2013 11 10
Drago mi je da si se prikljucila, hvala i tvoj je rad i vise nego divaaaan, ocekujemo novine... [:lepota]
2013 11 10
E super si se Kristi dotakla cena. Kako odredjujete cene, samo mi nemojte postavljati one tablice za ručne radove, to kod nas ne pije vodu? [:osmeh] Ja sam recimo svoje ogrlice jako snizila da shvatm u čemu je suština društva oko nas?!? da li je to niska kupovna moć? da li je to stvar navike kupujem u prodavnici sa kutkom za asesoare ili u zlatari ili kod Kineza? da li je to stvar ukusa? da li je to uniformnost? Zapažanja iz mog iskustva: uniformnost na 1. mestu većina nije smela da bude svoja, kupovna moć 2. mesto, 3. mesto svi vole da opipaju komad pre kupovine. [:osmeh] I da dobijala sam kritike na svoj rad -Znaš pa ne vole baš ljudi da nose krpe i konce na vratu.- šta da kažem takvoj kritici, a otrove mogu i hoćeju!? [:smejuljiti] Ko bira materijal, razume. [:jezik]
2013 11 11
sa cenama je vrlo specificno..ako su visoke..onda se bune sto je tako..ako su niske..onda ide komentar ko zna sta je to cim toliko kosta...vidjala sam komade nakita koje moje fensi drugarice kupuju u dve smizle ili u asessorize, ili gde vec i kada im razotkrijem sta su one platile TOLIKO bude UH BRE... Sto se tice kritika, ostajem dosledna svojoj glavnoj ideji, ne pratim trendove po svaku cenu..tako da ove godine u mojoj ponudi ije bilo BRKOVA i SOVA...protiv sova nemam nista naprotiv slatke su, samo ih je bilo previse a fazon brkovi mi je bezveze nacisto
2013 11 11
Ja licno cenu odredjujen na osnovu toga koliko truda sam ulozila i novca potrosila na materijal, pravim nakit i od staklenih perlica sa svarovskim kristalima i to ne mogu da dam po niskoj ceni, uglavnom materijal nabavljam u Becu,malo je povoljnije al opet naglasavam ukoliko pravim od takvog materijala koji je skup ne mogu da dam po niskoj ceni,meni jako lose ide prodaja preko krpica,sto se tice nakita, al npr na fb-u i u prodavnici mesovite robe u Vrscu mi solidno ide, to je prodavnica koju drzi jedna divna devojka koja se isto bavi rucnim radom i kod nje mozete naci iskljucivo takav rad,bilo da je u pitanju nakit,slike,dekoracija... Sto se tice trendova,hm,ni ja nisam praktikovala ni sove ni brkove jer mi se licno ne dopadaju,al imala sam porudzbinu vezanu za sovu pa sam napravila... Bas se i ja drzim neke svoje ideje kako kad sta mi se pravi...
2013 11 11
Tamarice odlicna tema,svidja mi se kad neko nesto pokrene i to jos dokumentuje fotografijama koje svedoce o njegovom radu i o tome sto pise [:osmeh]
2013 11 11
Joj srce si,hvala ti,dobro mi dosla... [:poljubac]
2013 11 11
1 2 3 4 5 6 ... 13