Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Besplatni saveti oko izrade,kombinovanja...

[:osmeh] Hvala Luzia na ovim divnim recima i pohvalama...prava su mi podrska i podstrek da nastavim dalje .... i nadam se da su tacne izjave svih koji ovo rade vec duze : da je svaki pocetak tezak . Ja se slabo ukljucujem na "Krpice" , zato sto je to za mene nemoguce...nikad ne mogu da se ulogujem, ako to uspem ne mogu nista da otvorim....Da li neko ima slican problem? [:sokiran]
2013 11 15
Luzia slazem se sa tobom,bas ti je specifican nakit loknice (kovrdzava) [:poljubac] ... Ja nemam problem sa logovanjem,al ima nekad kad mi jako koci i eror izbacuje...
2013 11 15
LuziaW, dobra je ideja za ogrlice tj. trake za kosu. Kovrdzava, nakit ti je veoma interesantan i drugaciji.
2013 11 15
Sutra stize nesto novo i od mene... [:lepota]
2013 11 16
Dobro jutro devojke [:lepota] Hvala svima na pozitivnim komentarima, bas ste mi dale volju da nastavim da izradjujem nakit. Počela sam u junu...pa sam sad upala u "krizu", da li to valja, da li nastaviti.... milion pitanja u mojoj glavi [:tuzan] , a nesto moram raditi, jer ocekujem da cu ostati bez posla, a vec godinu dana radim sa pola ili bez plate Sve ste divne i srecna sam da sam postala deo vas [:osmeh]
2013 11 16
Dobro jutroooo.... [:lepota] Draga moja loknice sve dok ti nesto prija,godi ti to i radi... Glavu gore i samo napred... Nekako mi je sladje loknica da te zovem,nadam se da se ne ljutis.... [:poljubac]
2013 11 16
[slika:53e9e481-0fc6-4337-b771-7ee108566f4e]
2013 11 16
Ukoliko imate fb profil mozete me naci pod imenom Tamara Nakit,a imam i svoju stranicu NAKIT pa ukoliko vam se dopada moj rad lajkujte... [:lepota]
2013 11 16
Ja ponekad noću imam problema na sajtu, preko dana ne. Nema na čemu Kovrdzava, i ja sam imala tih padova. Mene su sestre jako podstakle na rad, iako moram priznati da i meni ponekad nije ni do čega. [:jezik] Žao mi je što čujem da ti je ovako nešto potrebno da bi skoro pa preživela, jer ja ovo radim iz hobija koji mogu da unovčim (šta ćeš bolje), želim ti svu sreću! [:lepota] Gioielli drago mi je da ti se svidja multifunkcionalna ideja jednog komada. Tvoja cvetna ogrlica je lek za smirivanje živaca [:osmeh] , koja veličina heklice, nešto jako sitno deluje? Lepa je, baš nedavno sam videla na ženi poput te, samo kombinacija nekih tamnijih boja, sa mnogo više cvetova. Pozdrav i tebi Tamarice, ja nemam fb, ali beće ga izgleda, iako rekoh da većina voli kada pogleda uživo, trže i da mogu drugima da pokažu sve što imama u ponudi. [:osmeh] Svima želim prijatan ostatak dana.. [:lepota]
2013 11 17
Pa da,mnogo je drugacije kada se vidi uzivo, vrscanke moj rad mogu videti,probati i uzivo u ulici Vuka Karadzica 14 u radnji mesovite robe "Plava radnja" u Vrscu... Loknice jesi,prihvatila sam te... I meni jako slabo ide preko sajta,preko fb-a jos i nekako al vecinu sam prodala uzivo...
2013 11 18
Bacila sam pik na ovakvu ogrlicu i hocu da je napravim za sebe.kako se vama dopada? [slika:779286b7-fede-4c5a-8154-02eba09dcd8e]
2013 11 18
Bas dobra, volim taj fazon ali zbog mladeza na vratu gotovo da ne nosim ogrlice
2013 11 19
Moj novitet,kako vam se cini? [slika:2ac91a82-8bdb-4484-8ca5-2333d6504b10]
2013 11 20
Prelepo Tamara ! Ja se divim svima vama koji radite sa tim sitnim perlicama [:smejuljiti]
2013 11 20
Hvala [:poljubac] Hm,da...Treba dosta strpljenja...
2013 11 20
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13