Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

VAŽNO Nova pravila foruma i reklamiranja

Od danas nema više reklamiranja putem otvaranja tema. Otvorit ću Jednu temu za Rasprodaje, jednu za Tražim, jednu za Razmene. /dodatne teme kao one za Poklanjanje ili prodaju samo kozmetike mogu biti otvorene na zahtjev korisnika/ U te teme ćete pisati, ovisno o tome što nudite ili tražite, te u njih pišete koliko hoćete. Teme će se brisati svako malo, ovisno kako se brzo napune, te će se otvarati nove. Prvih tjedan dana neću blokirati one koji otvore temu, nakon toga hoću i block je permanentan. Ostavit ću ovu temu na naslovnici sajta da ju svi mogu vidjeti, a nakon tjedan dana ću krenuti blokirati ljude koji će otvarati teme. Sada ću krenuti brisati i sve stare teme i otvoriti nove. Dakle, nema više otvaranja novih tema. Ovako se nadam da ćemo stati konstantnom zakrčenju i bugovanju foruma. Forum je mjesto druženja i dijeljenja savjeta, razgovarajte o kozmetici, modi, prehrani... Reklamiranje radnji bi trebalo biti sekundarno. Pozdrav
2013 11 18
Konacno!
2013 11 18
Hvala lepo ....
2013 11 18
Jeeeeej,napokon.... [:osmeh]
2013 11 18
pitanje za adminku: a gde pišemo teme npr. o deci,zdravlje,hrana... [:stidljiv]
2013 11 18
Disney, pa to pises gde i treba [:stidljiv] [:stidljiv] [:stidljiv] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 11 18
Sve ostale teme, zdravlje, moda, lepota, saveti, upozorenja normalno funkcionisu, samo ovi za reklamiranje su zabranjeni osim na administratorskim temama? [:stidljiv]
2013 11 18
aha [:smejuljiti] hvala dzo [:stidljiv] super baš mi se svidjaju nova pravila [:osmeh]
2013 11 18
@Fashioncode: Tako je.
2013 11 18
Podrzavam nova pravila [:osmeh]
2013 11 18
Super su nova pravila [:osmeh]
2013 11 18
odlicna ideja [:lepota]
2013 11 18
Svi će moći pisati koliko žele. Mogu ja jedino izbrisati ako bude previše postova od jedne osobe jedan za drugim.
2013 11 18
Napokon ce se obratiti paznja i na druge teme, koje nisu reklamiranje [:osmeh]
2013 11 18
A sta je sa aukcijama? Htela sam sada da postavim jednu, ali ne znam kako to ide. Izvinjavam se ako ste vec ovde pomenuli a nisam videla. [:osmeh]
2013 11 18
1 2 3 4 5 Sledeći