Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Devojkeeeeeeeee, pomozite miii, poludećuuu :-( :-( :-(

rakija :D [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 11 22
E dobro je... [:osmeh] ako se vrati, andol uzmi sledeći ne znam koliko će rakija delovati, pokušaj da zaspiš i spavaj na strani na kojoj te boli zub, manje će boleti... [:poljubac]
2013 11 22
Hvala dragom Bogu, bol se ne vraća Nemam Andol, zadesilo se da imam samo Analgin, i Plicet, mada mi ništa nije pomoglo Dok nisam stavila rakiju, nisam se smirila Ma, rakija dezinfikuje dušu, a kamoli zub [:smejuljiti]
2013 11 22
[:smejati]
2013 11 22
Niš bez zubara, pred porođaj me je mesec dana boleo zub, nisam mogla da spavam, zubar ovaj privatni u selu kaže normalno za trudnjače.. Dok nisam mesec - dva nakon porođaja otišla u Dom Zdravlja u mesto pored da bi mi ženica popravila zub kako valja, gde normalno da me 2 meseca boli, a ne smem niš jače od febriceta (kraj trudnoće - dojenje, hroničan bol)..
2013 11 22
Jutros sam bila kod zubara, morao mi je otvarati dva zuba, da bi skontao koji je kvaran, toliko je bušio, i dirao me po živcu, da sam prebrojala sve ovce! Zato večeras imam miran san [:lepota]
2013 11 22
Veceras mozes i rakijicu da nazdravis [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:poljubac]
2013 11 22
Nego šta [:smejuljiti]
2013 11 22
Dado, maži andol izmnrvljen oko zuba. Ništa neće škoditi ni bebi, ni mleku... :) Ako mi ne veruješ pitaj lekara [:poljubac]
2013 11 22
1 2