Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u crnu magiju?

ajmo neka iskustva ko ima neka podelii [:smejati] od malena volim da gledam horore, tj obozavam da gledam a pogotovo po istinitim dogadjajima, sa magijama, duhovima, djavolima [:smejati] daleko bilo da me to privlaci, satanizam ili sta vec nego me zanima [:keziti]
2013 11 24
Joj i ja obozavam te price...i filmove takve da gledam,samo ne mogu muza da nateram...on kad cuje rec egzorcizam...bezte noge,da vas dupe ne usere [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 11 24
Monika,hoces podeliti to sa nama? Ako zelis...
2013 11 24
i moj deko istooooo [:smejuljiti] kakavi su oni muskarci [:smejuljiti]
2013 11 24
bezte noge,da vas dupe ne usere [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] Vojana91 ako hoces, imam ja pricu, meni koliko jezive toliko su mi interesantne te price
2013 11 24
daj mileva da cujemo...jeste jezivo,ali i kao deca...ono..plasimo se,ali ispod cebeta gledamo film... [:smejuljiti]
2013 11 24
molim te podeli sa nama ali ako je 100 posto istina [:lepota]
2013 11 24
Prica krece ovako.... Radila sam u prodavnici u to vreme,kada mi se desio taj susret sa tom ZENOM [:uplasen] Prodavala je neke narukvice sa svecima,nisam kupila,nisam htela,mozda da sam kupila toga ne bi bilo,al ajde. Kaze ona meni da imam problem,naravno da imam problema,pa svi imamo,ali ovaj problem mene jako muci. Trazila je da joj ja dodam jaje [:sokiran] jelte nalazili smo se u prodavnici,ima jaja. Ako u njemu ima crno,neko me je urekao [:sokiran] Ne znam kako i sta se desilo,to ne mogu da objasnim,kada je razbila jaje u njemu je stvarno bilo nesto crno [:uplasen] E tu je sve krenulo.... Da skratim,rekla je da necu imati dece,da ce me pojesti rak,spominjala je i mamu,ne secam se sta,znam da sam se ozbiljno pogubila,jedva sam se otarasila te zene [:besan]
2013 11 24
Nista drugo mu nije problem da gleda,samo taj egzorcizam kad je po istinitom dogadjaju...jok!
2013 11 24
[:sokiran] Monika...nadam se da joj ne verujes...
2013 11 24
Necu da verujem! [:smejuljiti] Kao sto rekoh,mada imam zdravstvenih problema i mucimo se oko dece ali znam da ce biti jednog dana [:stidljiv]
2013 11 24
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] nemoj da verujes u to....
2013 11 24
Hoce sigurno,nemoj da dozvolis da te takve stvari izbace iz koloseka. [:poljubac]
2013 11 24
Pa, nije sad potrdjeno 100 posto da joj je neko vracao, ali eto moja najbolja drugarica iz srednje...godinama nalaze nesto po kuci ili oko kuce, secam se kad mi je jednom prioala kad su ona i majka sredjivale orman pokojne bake (malo posto je preminula) i nasle mrtvog pacova, a utroba mu zasivena, tacno su se videli savovi debljeg konca [:sokiran] takodje su jednom nasle po celoj stazi u dvoristu pramenove kose, a poredjane jedan preko drugog, kao krst...ove godine su videli jos neku krv oko kuce, po fasadi, prvo je pomislila da je neka zivotinja, ali ta krv je bila isprskana suvize visoko po zidu da bi neka zivotinja dohvatila..mislim da je nalazila jos nesto ali ne mogu da se setim sta, uglavnom UZASNO, a drigarica je takodje primetila da je te stvari nalazila istog dana u mesecu. Inace, ona zivi samo sa majkom u kuci, otkad je diplomirala, ne moze dugo da nadje posao, stalno se svadjaju ona i majka, mnogo mnogo negativne energijei stalno neke lose stvari im se desavaju. Ja se trudim zaista da ne verujem u to, ali kad god mi prica (i fotke mi pokazivala sta je nalazila) najzeim se!
2013 11 24
[:uplasen] verujem da nesto postoji kad su vec krenule te price...
2013 11 24
1 2 3 4 5 6 ... 28