Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u crnu magiju?

Mada mi je baba nesto sumljiva [:smejuljiti] blago receno ne voli me,a i bakcala se sa nekim koncima koliko se secam [:sokiran] Ma ne dam se ja tako lako [:lepota]
2013 11 24
joj Mileva bas uzasno...ja se secam...bila sam klinka 13-14 god. Mama posalje brata na tavan da nesto donese...i on nadje jaje,a niko u okolini od blizih komsija,a ni mi nismo imali kokoske. A i kokoska nije soko,pa da odleti na tavan. On je to uzeo (magarac) i doneo u ruci,mama kad je videla SOK! Bacao ga je i treskao o beton ko lud,a jaje je samo odskakalo ko loptica. Mama probala da upali,ali je ostalo celo,samo se ugljenisalo...posle ga je bacila...
2013 11 24
Moj tata kad god ode kod nje,nesto mu se desi,razbije glavu,pukne stolica ispod njega,padnu drva na njega,ma zlo i naopako [:isfrustriran]
2013 11 24
Monika, da je meni usla ta zena u radnju i pocela to da prica, pa samo bi uzela motku [:isfrustriran] [:isfrustriran] mnogo me nerviraju te babetine
2013 11 24
Treba da se osveti kuca (svestenik),a ona ili mama da kade redovno jednom nedeljno.... Monika,a tvoj tata samo neka se prekrsti pred kapiju i neka zamoli Boga da ga cuva... Nosite li neke amajlije ili tako nesto?
2013 11 24
Kazu da te stvari samo ne treba pipati direktno i baciti sto pre
2013 11 24
pa zasto ide kod te babe uopste? [:sokiran] mada ako te poznaje mozda je i cula od nekoga da imas problema oko zdravlja, nacula neke price i pogodila, bolje veruj u to [:osmeh]
2013 11 24
Ne treba pipati i treba ih spaliti...na licino mesto.
2013 11 24
Ja imam problem sto sa svima hocu na fin nacin,pa i taj dan sa njom,ali ona je mene toliko opteretila da mi nije bilo dobro,zamisli da ti neko takve stvari kaze [:uplasen] sva sam se tresla,ju uzas samo kad se setim.Sreca pa je naisla jedna zena i rekla sam joj da ostane,pa je ova zbrisala [:besan]
2013 11 24
To je sigurno katastrofa kad ti neko tako saspe sve lose u lice...ne bi znala kako se zovem...
2013 11 24
To mu je mama,koja ga nije nikad podnosila,tj ta ne voli nikoga,sad kad kazes jaja,slala mi je jaja po mami 9 KOMADA,ni manje ni vise,moja mama bacala svaki put kad joj ova donese [:vrtoglav] A tata je pobozan,cak slika ikone,sada mi je naslikao ogromnog Svetog Nikolu [:stidljiv]
2013 11 24
Ja slavim sv.Nikolu [:osmeh] I moj tata ima takvu mamu. Nazalost....moji su se razveli pre 29 godina...ja sam bila beba. Kada je tata otisao,mama zvala komsiju da izvadi neko drvo,staro,veliko bilo na sred dvorista,pa nije mogla da auto smesti u garazu. I on covek dodje,i nasao je svezanj kose,konaca i ne znam cega jos....dugo godina posle tog...mozda pre 5-6 godina,dosla joj zena starija u salon (posto je frizer) i rekla joj da je u toj kuci tu i tu bilo zakopano to i to i da se zato razvela od tate...mada to kasnije nije uticalo na nju,razvijala je posao,nas odhranila,zdrava je....verovatno se to radi za odredjenu stvar. Razvod,bolest i sl.
2013 11 24
ajmo jos neko ako ima neka iskustva [:osmeh] moze i sa duhovima [:smejati] [:smejati]
2013 11 24
Vojani se svidja tema [:smejuljiti] A mi sto cemo imati kosmare veceras? [:uplasen] Imam jednu i sa duhovima [:smejati]
2013 11 24
jupiii, reci nam [:smejati]
2013 11 24
1 2 3 4 5 6 7 ... 28