Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Da li je homoseksualnost bolest?

AliceInChains Kako oni razmisljaju kada je o zasnivanju porodice rec,msm brak deca
2013 12 12
Ja, konkretno, nisam rekla da sam protiv, ali nisam ni za... neutralno skroz. Nisam rekla ni da su losi ljudi, AliceInChains. ;) Samo smatram da je izopaceno tim ocima gledati na isti pol. Ne zelim ni da pomisljam.
2013 12 12
Nije ni bolest ni izopacenost.Poznajem neke osobe koje su gay i mnogo su dobri,zanimljivi i veseli,a pre svega srecni,Oni su uspeli da nadju srecu uprkos tome sto ih okolina ne podrzava,i hrabrost je danas izjasniti se da nisi isti.Podrzavam ih u potpunosti,oni zive svoj zivot,ne ugrozavaju nikoga,za razliku od pedofila,sto je neko vec i pomenuo.A ovi nazovi huligani sto biju njih,bolje da idu i biju pedofile.
2013 12 12
Neka se ljudi vole... Ne mislim da je to izopačenost, a ni bolest! Glupost...
2013 12 12
Bravo Cvetak! [:poljubac] [:poljubac]
2013 12 12
ma ja mislim da ovde niko ne govori o tome jesu li oni ljudi ili ne. Jesu li losi ili ne. Oni su individue za sebe,ljudi koji zive zivote kao i mi,svo smo isti po tom pitanju. Ali ja se generalno ne slazem da gledam "to" javno,da mi dete odrasta u sredini u kojoj njegovi vrsljaci imaju dvojicu tata,ili dve mame i da je to normalno... Koliko god to postajalo sve normalnije i sve prihvacenije u drustvu meni je neprihvatljivo i nikada nece biti. A oni neka rade sta god hoce u to ne zalazim :) Koliko god to nekom zvucalo ograniceno,ja sam Hriscanka i znam u sta verujem a to sigurno nisu istopolni brakovi.
2013 12 12
Za mene su to potpuno normalni ljudi koji samo drukačije vode ljubav ...
2013 12 12
Cvetak,ok je to ali brak,dete.Razmisljaju li oni o porodici,buducnosti? Da se razumemo,nisam nigde napisala ni da podrzava niti ne podrzavam.Znaci neutralna,ali ipak neka razmisljanja,pitanja...
2013 12 12
Dzeejn, moj naklon. :) Nisam htela sve sto da ispisem, da ne dubim pricu, jer me ionako lose okarakterisase zbog MOG misljenja. [:osmeh]
2013 12 12
Nije bolest...
2013 12 12
To jos uvek ni strucnjaci ne znaju, a mi mozemo samo da nagadjemo. Dakle, koliko se meni cini pitanje je vezano konkretno za seksualnost jedne osobe, a ne za to dali je ta osoba dobra, plemenita i sl. Ne bih rekla da je homoseksualnost bolest, ali neka vrsta poremecaja da. Naravno da ne mislim da takve osobe treba izopstiti iz drustva, oni su ljudi kao i svi mi, to je samo deo njihove licnosti koja je mnogo kompleksnija od analize sklonosti ka nekom polu. Coveka karakterise mnogo vise osobina i ima mnogo vise 'uloga' u svom zivotu. Inace mislim da za svaku seksualnost i seksualnu privlacnost postoji neko objasnjenje zasto je to tako (npr. kad neko preferira mladje muskarce, neko starije itd.) i ona je uvek psiholoske prirode. S tim u vezi sigurna sam da postoji neko psiholosko objasnjenje za homoseksualnost.
2013 12 12
A da li ona seljačina koja tuče ženu i decu razmišlja o porodici? Da li je to dete normalno? Smatram da bi milion klinaca po domovima bila presrećna u gej brakovima ili možda mislite da im je bolje u domu?
2013 12 12
Cvetak, bravo! Licno imam par prijatelja koji su gay, kako neko rece ranije kad sam bila klinka najzanimljivija stvar na svetu mi je bila da odem u gay klub, da sa gay drugarom blejim po gradu, idem na kafu, kliberim se kao sa drugaricom itd, ali prosto vise nisam mogla da trpim toliko feminizma oko sebe i pobegla sam. I da, samo da vam docaram, koji je smor kad gomila prelepih, prezgodnih, predivnih likova poskida kosulje u klubu- a vi mozete samo da gledate :) nepravda! :)
2013 12 12
Ok cvetak nemoj nas tuci,samo sam pitala [:osmeh]
2013 12 12
Ne mislim da samo heteroseksualci mogu biti agresivni, ako je neko homoseksualac ne znaci po difoltu da je dobar covek i obrnuto :)
2013 12 12
1 2 3 4 5 6 ... 12