Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Prevara na krpicama hr.

nninika, delimicno si u pravu. Ali, kako se nisi zapitala zasto sa laznih profila biva hvaljena? Verujem da nije mala suma u pitanju...
2013 12 17
Ovo je ili Dady93 ili ona druga sto je blokirana pre Dady... sad cu naci temu. Isto je toliko dana proslo otprilike od zadnjeg ulaska na sajt, 6 dana.
2013 12 17
Nije mala suma. Ironično razgovarale smo o ljudskom poštenju i ispričavala se što je torbu prodala .... i da će se iskupiti .... i ja povjerovala [:vrtoglav]
2013 12 17
Jao, nninika... Ubuduce procackaj i profile sa kojima je clan saradjivao. Tesko da ces je naci... narocito zato sto niste iz iste zemlje. Ali, cuvaj dokaz o uplati svakako.
2013 12 17
ne mogu da verujem pa ona je prevarila gomilu clanica ovde jos je stigla i na moje krpice.hr definitivno je treba neko naci i pocupati kao gusku [:besan]
2013 12 17
Slažem se, ja bih prva, ali mi je malo daleko [:osmeh]
2013 12 17
mene je prevarila analoknica...i bas sam pre neki dan objavila temu sa njom.Nju treba naci i pocupati i svasta joj napraviti.Ja sam toliko besna i ljuta...dok sam ulayila na njen profil, pisalo je da nema negativne utiske, rekla je kako nema slike uzivo,vec je morala sa neta jer joj sestra drzi prodavnicu u nemackoj...ja joj poslala nike trenerku na adresu,ona mi javila da joj je stigla i da je prelepa,a ona je meni trebalo da posalje za tu trenerku cizmice...i naravno nije poslala,strasno!!!!
2013 12 17
NIKADA ne verujte osobi koja ne moze dodatno da vam slika predmet. Pisala sam korisnici koja je skinula sve slike sa ebay-a da se oglasi ovde, da vidimo da li je i onda preverant.
2013 12 17
ja sam od skoro korisnik..stvarno nema smisla!od sada pamet u glavu i to je to!!!
2013 12 17
Ana i mene isto...
2013 12 17
ValentinaBlaz,e ako si joj ti rekla
2013 12 17
Ana za malo i mene da prevari ali neki djavo mi nije dao mira i ja odlucim da ne uplatim pare vec da je zamolim da mi posalje na adresu i naravno nista od odgovora a sada vidim da je nema vise na krpicama,sramota.
2013 12 18
I ja još posle toga se čujem sa ovom daddy, htela haljinicu da kupim. A i ona isto tako, kad joj tražš da ti pošalje slike, nikad ne moze, to im je zajedničko izgleda. -.-
2013 12 18
Mene je doticna IVANA DANILOVIC isto prevarila na mojekrpice.hr, uplatila sam novac za dvoje zanottice a od njih ni traga ni glasa!!!!!! Ne mogu vjerovati da se ovakve stvari dogadaju! Ako bilo tko ima kakvu informaciju, nek javi !!! [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2013 12 18
JA MOGU DA NAPISEM SAMO OVO DA ME JE PREVARILA ZA 200 EVRA I ROBU NIJE POSLALA JA SAM IZ SRBIJE PRETSTAVILA SE DA JE IZ DIMITROVGRADA STO ZNACI DA NIKO NE ZNA ODAKLE JE TACNO NA JEDNOM FORUMU JE PISALA DA JE IZ DIMITROVGRADA,DRUGOM IZ BEOGRADA,TRECEM IZ SOMBORA JEDINO STO ZNAMO O NJOJ JE PRAVO IME I PREZIME
2013 12 20