Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Kakav tuzan docek! :'(

kada ne trazis,tada 'naidje' [:osmeh] mada kada sve uzmes u obzir,ako imas izgradjen stav i samopouzdanje,sve ostalo dodje samo po sebi.. ja sam u poslednjih par meseci prilicno poradila na sebi,sada se osecam bolje nego ikad! ljubav druge osobe je samo dodatni plus..
2014 01 01
Dame, srecna Vam NG i sve najbolje! :) @MilicaComy: A tebi u ovoj godini zelim da procitas knjigu "Zasto muskarci vole kucke?" ;) Jako poucna knjiga o tome sta muskarci vole i kako se treba ponasati prema njima da bi te cenili. :)
2014 01 01
Svima zelim puno zdravlja, para, ljubavi, a sve ostalo ima kod kineza! [:osmeh] Srecna vam nova godina i hvala na lepim recima! [:poljubac]
2014 01 01
verovali il ne meni bivsi mi se javio s kojim sa bila pre 3 god a uopste nisam ocekivala....., aaa onu osobu koju sam ocekivala da ce mi se javiti naravno nije..... tako da nikad se ne zna .... [:lepota]
2014 01 01
Kolko god da mi je tesko, moram to pregurati! Znam da i njemu nije lako, ali kako je tvrdoglav mislim da me vise nikada nece pozvati...
2014 01 01
Imam i ja isti slucaj kod mene. Kao da slusam svoju pricu dok sam citala ovu temu. Ja sam danas raskinula sa deckom [:tuzan]
2014 01 02
Neke kako ih ja zovem " dečije boginje" svako mora da preleži, dal je to ljubomora il nešto drugo, zove se iskušenje ili život, i kroz to svi prolazimo manje ili mnogo bolnije. Neću da " podgrevam vatru", možda ako je to dozirana ljubomora, može da prodje, ali prevelika ljubomora NE! Kad sam " dobila" nogu po stomaku misleći da sam trudna, rekao mi je " Ko zna čije je" ! Sad da te nasmejem malo i da mi " utrči " tenk kroz zid, ja bih mu rekla " Dobro došao!". Neke stvari se ne mogu definisati odmah, ako se vešto skrivaju iza maske. I dalje se učim da " pročitam", i svakim danom napredujem sve više i više, al neću popiti znanje sveg ovog sveta, jer ću do kraja života učiti i učiti i nikad neću sve naučiti, ali " tenk" je uvek prisutan! Zato ispači se, raduj se svakom danu, bori se... Možda će on biti taj ili neko drugi, pravilo života je da nema pravila i da ti je teško što dokazuje da imaš srce i emocije, proceni situaciju i samo napred i vidovita " Roska" ti predvidja i želi puno uzajamne tolerancije i razumevanja sa " Gospodinom Pravim" [:osmeh]
2014 01 02
NATALIJA777 u pravu si za "decija boginje" i za sve. Ali danas imati previse tolerancije obija se o glavu i boli jos vise na kraju. Najveca je greska sto se nadamo da ce biti bolje i same sebe uveravamo u to ali mator konj se ne uci dresirati.
2014 01 02
Jovanka1992 Dobro si rekla da se mator konj ne uci dresirati!!! Bravo.
2014 01 02
Zasto si tuzna? Rijesila si se bijede..... Treba da si sretna, i da ides naprijed. Shvatam, stvar navike, pa te boli. Ali i to prodje.. ja sam mislila da cu da umrem, kada sam raskinula sa deckom, s kojim sam yivjela 2 godine. Ne da nisam umrla, nego sam pronasla sto puta kvalitetniju osobu... sad ga se samo ponekad sjetim :) inace da, i kod nas s ekoristi ta narodna, samo kao - mator ker se lovu ne uci :)
2014 01 03
O, pa naravno da si tuzna-tako ste dugo bili zajedno i sigurno si ga puno volela. Ja sam misljenja da su raskidi finalna stvar i da uvek treba ici napred, nauciti nove stvari i biti sa boljim (po tebe) ljudima, kad ste stariji, pametniji ste, itd. Svako iskustvo je korisno i iz njega treba da se uci. Ali svaki raskid boli i to je nesto kroz sta mora da se prodje. Drzi se i digni glavu gore, nadji sebi zanimaciju. Smesno zvuci, ali ja sam se uvek lecila ucenjem (moze bilo koji rad). Ustanem ujutru, zakopam se u posao i uvece budem srecna sto sam produktivna-a posle izadjem iz cele price uspesnija i pametnija, sa sjajnim rezlultatima iza sebe. Najvaznije je u zivotu popravljati sebe, na jedan nacin ili drugi. Mozes da pocnes da vezbas (ako to vec ne radis), da se vise druzis ili sta vec. Ja sam imala divnog decka i divnu vezu i kad smo raskinuli (vise on nego ja), koliko god da mi je bilo tesko, a bilo mi je strasno, moj zivot je postao nezamislivo bolji, neverovatno bolji-kao da sam se probudila :) U svakom sranju postoji silver lining, a to je da se odatle najvise uci i najvise raste. Pozdrav!
2014 01 03
U pravu ste, ali jos mi je to sveze i nekano mi je stalno u glavi i ako pokusavam da ne mislim na njega, ja prosto ne uspevam! :( Jedino sto sam sebe nagovorila je to, da mu necu pustati poruke koliko mi god bilo tesko, a imala sam par situacija kada sam htela da to uradim. Da volela sam ga puno, a i on mene ali sa veremeno on se nkako menjao i u poslednje vreme se skrozzzzzzz promenio i te male ljubomore! Zato sam i odlucila da prekinem, jer me je psihicki gusio! Samo ce vreme pokazati sta ce biti dalje!
2014 01 03
1 2 3 4