Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

Nije poruka, nego moja svekrva, al povedena ovim smešnim porukama moram i ovo da ispričam, pa me izgrdite, slobodno, ali ja prosto moram... Čita svekrva novine i piše naslov: "Nikao luk na mostu".. naravno da se radi o luku na porušenom Žeželjevom, starom železničkom mostu u Novom Sadu. Ali ona, prosta žena iz naroda, naučila da sadi i bere, sva se u čudu našla - "Kako nik'o luk na mostu? Mora da ga je neko ispustio, pa ovo toplo vreme..." konstatovala žena. Meni su suze na oči krenule od smeha, trebalo mi pola sata da se stišam pa da joj objasnim o kakvom se luku radi.
2014 01 07
@sofijasan, svekrva ti je za 10 [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2014 01 08
Ja sam ovde imala istu tu poruku za ćebence :D Ali na fejsu najviše bisera imam na svojoj stranici... Pitanje: a za šta služi ova narukvica? Moj odgovor: za glavu :D (wtf... za šta služi narukvica) :)))
2014 01 08
ahhahahah KK
2014 01 08
moram da dodam jos jedan biser clanice koja je, na moje pitanje da li garantuje da je jakna topla jer pise u opisu 'u njoj nema zime'....odgovorila sledece ' svaka kupovina putem neta je rizik, ja ne dajem nikakve garancije, za to bi morala da odes u radnju' maaaaaaaaaaaaaaaa zaboleo me stomak koliko sam se smejala [:osmeh] [:jezik]
2014 01 08
super je ova tema :D :D :D
2014 01 08
Ova tema je super [:osmeh] Moram da podelim ovo sa vama,skoro je bilo,ali nije na ovom sajtu..Pitam ja jednu clanicu za kupaci,dobijem odgovor "Ko jos kupuje kupaci u sred zime" znaci umrla sam od smeha
2014 01 09
hahahaha [:osmeh]
2014 01 09
evo iskopah jos jedan pravopisni biser....'"zdravo svidzia mi se ta rolka lubicasta i kapa,,,,,,,,kako sales to je moj broj 062******* javi mi i ako to uzmem koja je cena " [:osmeh]
2014 01 09
ha ha, kako se usudjujes da kupis kupaci_ :P
2014 01 09
Dobijem poruku od članice: Cao! Mene bas zanima kolike su u struku i koliko su duge nogavice,jer to bas ume da mi predstavlja problem. A svidjaju mi se bas,bas,bas!!! Niti piše na šta se odnosi, niti link, ništaaa, ja je pitam 2 puta, a ona ne zna ni da mi prekopira. Opet ista članica: Cek``,ove druge t.w. su 40/42 ,a d. su ??? koji br stoji?
2014 01 09
haha cath :D
2014 01 09
KittyKat, na kraju nije ni podigla paket, vratio mi se. Za džabe sam se mučila da dešifrujem. [:vrtoglav]
2014 01 09
svašta! Svakakvih ljudi ima...
2014 01 09
boze, tesko im je jednu prosto prosirenu recenicu da napisu....... [:osmeh]
2014 01 09
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 80