Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ko su najpopularniji korisnici?

Prvih 50 najpopularnijih korisnika se računa po rejtingu. Formula za izračunavanje popularnosti se sastoji od broja pozitivnih komentara (kao glavna komponenta), prodatih artikala (validnih samo onda kada je predmet označen kao prodat), predmeta koje je korisnik postavio, kao i komentara koje je taj korisnik ostavio drugima, što govori o korisnikovoj angažovanosti u zajednici. Rejting korisnika se dnevno dopunjava, a strelica pored pokazuje kretanje korisnikovog rejtinga tokom dana. Prevaranti, korisnici koji veštački budu podizali svoje rejtinge, biće sankcionisani, tj. mogu biti blokirani bez upozorenja.
2013 01 28
pa, nije fer..ja sam sve svoje prodate predmete odmah brisala da ne prave gužvu...sad oni nisu uračunati... cmizdr, cmizdr.. :)))
2013 01 28
ja ne brisem nista [:osmeh]
2013 01 28
i ja sam brisala odmah svaki predmet koji sam prodala....
2013 01 28
takođe, jer ovako se samo gomilaju,a niko ih neće moći dobiti [:tuzan]
2013 01 28
i ja ih brisem:/
2013 01 28
Pa dobro, to nije jednini faktor koje se računa
2013 01 28
pa drage moje i ja brisem pa eto-ipak sam na 7. mestu! juuuuuu-huuuuuu! [:stidljiv] [:smejuljiti] [:poljubac]
2013 01 28
i ako me nema na listi najpopularnijih,ja sam zadovoljna svojom prodajom jer od 10.12.2012 do danas ja sam imala imala oko 15 prodatih stvari ali na zalost sam svaku sliku posle prodaje obrisala sem jedne koja stoji, a sto se tice utiska nikad ih nisam trazila od clanica,cak ni od onih koje su kupile od jednom po dva i vise predmeta,pa zato mislim da sa ovom tomemom mozete napraviti jos goru situaciju na sajtu jer ce sigurno biti laznih profila da spustaju rejtinge kao sto je dosad bilo i da ostavljaju lazne komentare sta ocekivati kad postaje odredjeni clanovi koji su nama nepoznati i non stop lupaju - na temama
2013 01 28
zaboravih da cestitam clanicama na uspehu [:poljubac] [:osmeh]
2013 01 28
mislim da niste u pravu jer sam dosta citala o temamau kojima se spominju lazni profili i lazni utisci ovo ce samo napraviti jos veci haos mene iskreno to ne dotice jer u ni jednoj clanici ne vidim konkurenciju jer svaka roba ce naci svog kupca pre ili kasnije hvala
2013 01 28
I ja sam brisala sve sto prodam ali dobro [:osmeh]
2013 01 28
I ja sam brisala svaki predmet koji je prodat [:plakati] Ali svidja mi se ova promena [:osmeh]
2013 01 28
ja nista ne brisem, ima mesta...:) cestitam clanicama na listi [:lepota]
2013 01 28
Pih bre i ja sam brisala [:smejuljiti] ali dobro necemo vise hihihihi [:smejuljiti]
2013 01 28
1 2 Sledeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj