Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

Pomozite,mucnina ne prestaje!

Muka mi je cim otvorim oci dok ih opet ne zatvorim i tako u krug po ceo dan,Hrana mi se gadi,a gladna sam.Sta god pojedem tog trenutka mi je ok malo manje imam mucninu pa onda opet se nastavlja.Ne povracam ali ovo je neizdrzljivo,plus imam malo dete za koje trcim i ne mogu ni da se odmorim.U prvoj trudnoci sam jela sta god sam htela od pocetka do kraja muke nisam imala,bar sto se tice hrane a za ostale stvari saam nagrabusila ,nego Hvala Bogu rodila zdravu i pravu devojcicu.Jel moze neko da mi kaze sta bi mi mozda pomoglo? ...
2014 09 25
doktor tj ginekolog [:jezik]
2014 09 25
Bademi, grisine, orosal ili neki drugi elektroliti... ako smes klometol ili ondasan za mucninu (ja sam ih pila u trudnoci pod nadzorom lekara)...
2014 09 25
Ne trebaju elektroliti zena je rekla da ne povraca,moze klometol neki,tj.nesto protiv mucnine,pitajte u apoteci...
2014 09 25
Hvala drage ,ali meni je potrebna sad pomoc .Doktor mi je na odmoru,a dok se vrati ja nzm sta cu i kako cu.
2014 09 26
Neka je on na odmoru, vas mora neko da primi od drugih lekara ukoliko imate tegobe.
2014 09 26
Ja sad mogu pimoci samo babskim savetom... Kasicica sode bikarbone u pila case vode pa dok jos peni popiri. Bademi, pistaci... Korica hleba... Eto toga se prvog setih sad od babskih saveta.
2014 09 26
Al ako je trudna onda ne klometol.
2014 09 26
ja sam pila vitamin b, beviplex tablete. kokice, hleb... i sad mi je muka prvih sat dva kad ustanem (nisam trudna vec 4 godine) pa prvo popijem caj od nane na prazan stomak il kad imam limun, sok od limuna u mlaku vodu i bude mi bolje.
2014 09 26
Ja sam u trecem mesecu trudnoce povracala svaki dan, nekad i 2-3 puta dnevno, tako ceo mesec [:tuzan] Pomagao mi je samo miris limuna i nista drugo :D
2014 10 06
Koji si mesec? Meni je u prva 3 bilo neizdrzivo. Isto nisam povracala, ali mucnine su me ubijale. Pomogale su mi one Tonus stanglice i pirinac (1 kasicica, pa casa vode). Sad sam 8 mesec i muku mucim sa gorusicom. Imam osecaj da mi grlo gori. Pomazu samo kokice i kisela voda. Probaj nesto, pa javni da li ime efekta
2014 10 06
E pa da se javim i ja..Nisam povracala a onda je krenulo,sta god pojedem povratim,vodu popijem povratim i tako zavrsim na infuziju.Hvala Bogu sad sam bolje,ali i dalje povracam ako nesto pojedem ,popijem sto mi ne prija organizmu.8 nedelja sam ,i jednostavno takva je trudnoca tako mi bar doktor rekao.
2014 10 14
I ja sam isto povracala cak i vodu, makar par gutljaja da popijem, a bila sam zedna :/ Nisam vise trudna, porodila sam se pre dva meseca :) u cetvrtom mesecu mi je bilo dosta bolje, tek ponekad mi je bilo muka, a od petog su skroz prestale mucnine
2014 10 15
Neke zene kazu da im je pomogla Donat MG voda, ja sam je jednom probala i nisam primetila neko poboljsanje a preskupa je...
2014 10 15
Ja pijem iskljucivo Mg mivelu,i prija mi.Ne previse,ali pijem.Sad me kicma jako boli od lezanja,taman prodje jedna muka eto je druga...Pitam se sta je sledece... [:osmeh]
2014 10 15
1 2