Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

Vec 4 dana je sajt na meti hakera. Masa profila sa velikim brojem pozitivnih ocena je hakovana. Polemike se vode u par tema,ali kako clanice ne ulaze puno na forum.i u sve teme a admini se ne oglasavaju,nadam se da ce sto vise vas videti ovo upozorenje. Hakovan nalog pod imenom MARIJANICAAA. Devojka mi se javila na viber jer smo skoro saradjivale.Poslee toga joj je pokusano hakovanje fb i insta. Hakeri na osnovi pozitivnih ocena vrse prevare. SVE HAKOVANE NICKOVE PROFILA MOLIM VAS PISITE OVDE U TEMI!
2023 02 04
Dva profila koja su mene kontaktirala u pokušaju prevare: jelenija NevenaR Sumnjiv poziv sam imala sa ovog broja, sumnjam na pokušaj upada na moj gmail. +12024558888
2023 02 04
Hvala što ste otvorili ovu temu👍
2023 02 04
Kapiram da ako se ova "dramaturgija" nastavi ovako javno, ne bi me cudilo da ucesnice koje iskazuju svoje misljenje i skrecu paznju sa dobrom namerom, budu blokirane ili u najblazem slucaju, dobiju negativnu. Dok one koje jedva cekaju da prijave neciji oglas zbog kolazne fotke ili drugog sitnog "nedostatka", kunu se u Admin instituciju, sad mudro cute i prave se blesave. Isto kao kad neko pita za pomoc i sugestiju kad mu se brisu oglasi a ne zna zbog cega. I niko nece da se javi i pomogne. 💁‍♀️ Njih to NE zanima, dok njih neko ne udari po usima. Jasno.
2023 02 04
Nadam se da to nece biti slucaj.Mada me ovde vise nista ne bi iznenadilo obzirom da admini na sve cute. Oglasila se Vanda,koja je valjda admin na Mk Hr u jednoj od tema sa recenicom da treba promeniti email.i lozinku. To je cista glupost jer hakeri ne ulaze preko naseg maila nego hakuju sajt.Znaci ja sad promenim mail i lozinku,hakeri upadnu na sajt posle tri minuta i opet vide moju novu lozinku i mail. Admini se ne oglasavaju.Probali smo sve da im privucemo paznju,isli smo dotle da im ostavljamo negativne utiske i pisemo da je masa profila hakovana. Pisale su clanice koje su prevarene od hakovanih profila kao i one kojima je profil hakovan Jedino sto su uradili je da su negativne ocene koje smo.ostavili obrisali a niko se oglasio nije.Toliko o adminima koje za kradju nasih licnih podataka boli levo jaje. A sto se tice clanica koje ce ovo kulirati da se ne zamere adminima,na svaku otvorenu temu njihovu o prevari pisacu Bas mi je drago i Tako ti i treba.
2023 02 04
Hvala šo ste otvorili temu, pratim
2023 02 04
> Nensina: > Nadam se da to nece biti slucaj.Mada me ovde vise nista ne bi iznenadilo obzirom da admini na sve cute. > Oglasila se Vanda,koja je valjda admin na Mk Hr u jednoj od tema sa recenicom da treba promeniti email.i lozinku. > To je cista glupost jer hakeri ne ulaze preko naseg maila nego hakuju sajt.Znaci ja sad promenim mail i lozinku,hakeri upadnu na sajt posle tri minuta i opet vide moju novu lozinku i mail. > Admini se ne oglasavaju.Probali smo sve da im privucemo paznju,isli smo dotle da im ostavljamo negativne utiske i pisemo da je masa profila hakovana. Pisale su clanice koje su prevarene od hakovanih profila kao i one kojima je profil hakovan Jedino sto su uradili je da su negativne ocene koje smo.ostavili obrisali a niko se oglasio nije.Toliko o adminima koje za kradju nasih licnih podataka boli levo jaje. > A sto se tice clanica koje ce ovo kulirati da se ne zamere adminima,na svaku otvorenu temu njihovu o prevari pisacu Bas mi je drago i Tako ti i treba. Pa cim neko kaze da mu nesto nije jasno, da ima nekih neprijatnosti, da zamoli za pomoc, ispada da pise da bi se reklamirao... smeta... Pa kome smeta, nek ne cita. Ima ljudi koji se u tome pronalaze i zanima ih. A ti kojima smeta, vise ovde po ceo dan godinama, kao forum ih ne zanima, samo shopping. One su fine, one se ne "reklamiraju". Istovremeno, sve znaju sta se desava. I cute dok i njima ne zakuca mecka na vrata. Ovo ovde je odraz nase realnosti.
2023 02 04
Ne znam da li da im opet dajemo negativne,ali vise nas da se ukljuci mozda ce da odreaguju Juce su moju negativnu obrisale brzinom vetra,hajde da im damo 50ak negativnih,da im privucemo paznju jer ovo je cist bezobrazluk
2023 02 04
Ja sam za revoluciju!!!!!! Udaraćemo zajedno sa svih strana,pa neki pomak mora da se desi
2023 02 04
> Lena0604: > Kapiram da ako se ova "dramaturgija" nastavi ovako javno, ne bi me cudilo da ucesnice koje iskazuju svoje misljenje i skrecu paznju sa dobrom namerom, budu blokirane ili u najblazem slucaju, dobiju negativnu. > Dok one koje jedva cekaju da prijave neciji oglas zbog kolazne fotke ili drugog sitnog "nedostatka", kunu se u Admin instituciju, sad mudro cute i prave se blesave. Isto kao kad neko pita za pomoc i sugestiju kad mu se brisu oglasi a ne zna zbog cega. I niko nece da se javi i pomogne. 💁‍♀️ > Njih to NE zanima, dok njih neko ne udari po usima. Jasno. Slazem se apsolutno, nikad bolje receno. Sajt je sve gori.
2023 02 04
Hakovani profili: Minicasu Andodameia
2023 02 04
> Nensina: > Nadam se da to nece biti slucaj.Mada me ovde vise nista ne bi iznenadilo obzirom da admini na sve cute. > Oglasila se Vanda,koja je valjda admin na Mk Hr u jednoj od tema sa recenicom da treba promeniti email.i lozinku. > To je cista glupost jer hakeri ne ulaze preko naseg maila nego hakuju sajt.Znaci ja sad promenim mail i lozinku,hakeri upadnu na sajt posle tri minuta i opet vide moju novu lozinku i mail. > Admini se ne oglasavaju.Probali smo sve da im privucemo paznju,isli smo dotle da im ostavljamo negativne utiske i pisemo da je masa profila hakovana. Pisale su clanice koje su prevarene od hakovanih profila kao i one kojima je profil hakovan Jedino sto su uradili je da su negativne ocene koje smo.ostavili obrisali a niko se oglasio nije.Toliko o adminima koje za kradju nasih licnih podataka boli levo jaje. > A sto se tice clanica koje ce ovo kulirati da se ne zamere adminima,na svaku otvorenu temu njihovu o prevari pisacu Bas mi je drago i Tako ti i treba. Ali savet admina promeni email i lozinku🤣🤣🤣 kad bi se mojoj baki požalila na taj isti problem i ona bi me isto to savetovala, iako je žena od 80godina i out of technology🤣
2023 02 05
Da,smesno. Ocekujem sledeci predlog tipa iskljucite pa ukljucite racunar. 😂 Ako je neko saradjivao sa hakovanim clanicama,neka udje u prepisku i izbrise je. Slale ste jedna drugoj adresu,fon,ime i prezime,racun... Cim haker ima pristup nalogu ima i prepisci.
2023 02 05
Brisanjem prepiske ona je obrisana iz vaseg inboxa, a ne iz tudjeg
2023 02 05
Revolucija vam neće proći jer mi kao moderatori nemamo moć riješiti problem koji nas sve trenutno muči. Zašto? Jer nismo IT. Možemo samo dati konzultacije o artiklima i pravilima.
2023 02 05
1 2 3 4 5 ... 17