Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Postavite sliku kose, frizure...

Dijanaa, mnogo ti je lepa ova boja na drugoj slici odozdo.. To neka crvenkasta? [:lepota] Jovana, a koja je namena sampona od tih sastojaka? msm sta bi trebao da cini sa kosom. [:osmeh]
2015 02 08
Pa cula sam da jaca kosu i da kosa brze raste od njega... Pa interesuje me jel to istina? [:osmeh]
2015 02 08
Jovanaa, upravo taj sampon od tih istih sastojaka je dobio ime Biljanin sampon, samo sto ne znam, jel si mozda izostavila namerno B-vitamin? U svakom slucaju je to pametno izostaviti jer koza kose neverovatno smrdi zbog toga, ali meni nije pomoglo cak ni sa B-vitaminom, mada mozda to zavisi od osobe do osobe, jer ja sam ga ja koristila po preporuci devojaka koje su ga probale :)
2015 02 08
DucaKaca, to je vise na burgandy, ljubicasto crvenu, refleksuje se spram svetlosti. :))) Inace vidim da ste se dohvatile polemike oko tog sampona.... Kada sam bas vodila racuna o svojoj kosi to je bilo samo pranje u samponu od koprive i mazala ricinusova i maslinova ulja, ricinus na teme maslinovo na duzinu posebno krajeve. Nekada sam koristila i kristale i sada imam neke garnierove... ali moram priznati da vise verujem i sto obicinije preparate i kosa mi ih ih podrzava cak i lepo reaguje na njih. Od kojekavih balzama i pakovanja mi samo jos vise opada.. i glavni faktor za sve je STRES. U to budite uverene. On joj steti veoma,.. Mogu doci u obzir neki vitamini za kosu koze i nokte, meni su bas bili odgovarajuci.
2015 02 08
Ne znam ja sta tacno ode u taj sampon znam samo za te sastojke... Pa me je interesovalo vase misljenje... Ja koristim ricinusovo ulje za nokte i stvarno pomaze... A nisam jos probala sa kosom jel se to utrlja na teme pre pranja ili kako?
2015 02 08
I ja koristim te sampone kamilica kopriva jabuka... Stvarno su najbolji.... [:smejuljitise]
2015 02 08
Ja koristim ricinusovo za trepavice i kosu, sada i za obrve. :) Ono inace podstice rast dlake i samim tim stvara gustinu. Da najbolje je da pre pranja , recimo ja danas. znam da necu izlaziti dovece i sada mi je kosa malo masnija , bas posle rucka se namazem, uvijem u pundju i tako stoji do veceras kada je sredjujem. Inac eostavim da prenoci, pa sam ujturu spremna ali danas je nedelja pa si mogu to priustiti i preko dana. Namazes teme samo! Ricinusom ne duzinu dlake, samo teme, utrljaj dobro, ne mora da natapas kako je onon samo po sebi malo guscei lepjivije to ce ti izgledati da nisi stavila puno ali jesi. Ako se odlucis za maslinovo takodje koje skida suve krajeve i precvetale njega stvaljas na duzinu dlake i krajeve i ono je redje pa dobro utrljaj i radi to u kupatilu.
2015 02 08
Ja pronadjoh jos neki od GLAMUR aloe vera , petrolej boja sampona, mogu reci da sam prezadovoljna sa njim, lep miris, nezan, redji, milina :D
2015 02 08
Hvala punooo... [:poljubac] Ima li odredjeno vreme koliko treba da stoji ili odprilike par sati?
2015 02 08
Ja uvek preporucujem Brahmi Amla ulje [:stidljiv] Najbolje je za kosu , i nakon prvog nanosenja primecuje se da kosa izrasta tamo gde je opala( u mom sucaju iznad cela mi je opala kosa, stavila to uvece i oprala sledeci dan kosu i evo male dlacice porasle vec [:smejatise] ).... [slika:a4038b01-21f7-4452-b78f-4fe729eb06ec]
2015 02 08
Poboljšava kapilarnu cirkulaciju u koži i tako sprečava nastajanje štetnih materija. Uklanja izumrle ćelije na skalpu (perut). Hrani i jača koren kose. Sprečava opadanje. Pospešuje rast kose. Vraća kosi prirodnu boju i sjaj. Daje kosi gustinu i elastičnost. Sprečava i smanjuje gubitak boje (sede vlasi). Sprečava pucanje na krajevima kose. Deluje smirujuće i ishranjujuće na centralni nervni sistem. Doprinosi dubokom i mirnom snu. Poboljšava pamćenje.
2015 02 08
gledam sad sliku sto sam se juce slikala u kolima kad smo isli na krstenje, kako mi je lepa svetla kosa na suncu, pricala sam ranije u ovoj temi da sam blansirala pa prefarbala pa se isprala i da me teraju da je farbam u crno. a meni se bas svidja ovako, ja bi opet presla nekom svetlijom... sta kazete? [slika:8c806d3e-2bc3-4dc5-9469-a91ddacb5771]
2015 02 08
Jovana, koliko god si u mogucnosti da dzis, koliko imas vremena kada si u kuci!!!! Evo ja se namljackala! :) To mi je nedeljni ritual i ponekad sredinom nedelje. BojanaMaza predpostavljam da je dobar. Koja mu je cena??? NAglasila bih jos nesto mislim da je od velike vaznosti, kosu bi bilo najbolje da perete KAO KOD FRIZERA, uz masazu , bar 15 minuta masiranja temena i korena dlake! :) Mayana, neojte nikako crnu, Vasem licu i boji tena po meni odogvara nesto tako s to vec imate a mislim da bi Vam lepo pristajala i neka kestenasta boja!!! :)
2015 02 08
Bojana, jesi li to kupovala u apoteci? [:osmeh] Nisam znala da se ricinusovo ulje stavlja i na nokte. Stvarno pomaze da brze rastu? [:osmeh]
2015 02 08
Pogledala sam sada preko linkova na fb. :) Pa lepo bese i ta crna, presla sam se... [:lepota] Nemojte ici nikako svetlije od ove sada. Samo mozda za nijansu tamnije... Uglavnom treba isprobati, lako mozete sa tim toplim cokoladnim i kestenastim njansama ali kada se predje u crnu pa iz crne u svetliju to su veliki sokovi za kosu .......................... to nemojte raditi pogotovo ne cesto. Tako kosa gubi svoje i tesko da nekada moze da se vrati na staro.
2015 02 08
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 22