Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Pomoc oko kose! :)

Da li neko ima ovakvu boju kose, kao moju, tamno smedju, ponekad se cini i da je crna, a da pri tom ima ombre u nekoj svetlijoj smedjoj boji? [:lepota] Volela bih malo da unesem promene, pa razmisljam makar neki ombre, kad vec nemam hrabrosti skroz da se ofarbam [:stidljiv] [slika:ab40e92d-b9c5-41d7-9b30-b16563e9bec1] [slika:e77cbbf7-4822-4cfd-b21e-1883f6023465] ovo su neke slike sa dnevne svetlosti, da biste skontali nijansu, na prvoj vec deluje da imam neki ombre [:smejuljitise] Znaci, zanima me, kako stoji na bas tamnu boju kose ombre, jos bolje ako ima neka frizerka ovde, da me posavetuje [:lepota]
2015 03 24
Pa na to sam i mislila inace [:smejuljitise] Prelepo izgleda na prvoj slici, moram da je sacuvam, znam 2 dobre frizerke, pitam se koja bi mi uradila bolje [:kezitise] Hvala ti draga divna si, cuvam sliku [:stidljiv]
2015 03 24
U sustini slicno je, ne farba se kosa od korena, samo sto su balayage zapravo sitniji i krupniji pramenovi, koji su gusci pri dnu, mnogo prirodnije i lepse izgleda nego ombre. Uz to je super prakticno jer ne moras cesto da se farbas, tj ne moras uopste [:kezitise] jedino kada baaas izraste. Da si iz NS ja bih ti preporucila moju frizerku [:stidljiv] Idi popricaj sa obe, pa sama proceni.
2015 03 24
Cekam da mi kosa jos malo poraste, pa cu onda da vidim, verovatno da cu probati, reci mi koliko to otprilike kosta? Posto se nikad nisam farbala niti bilo sta slicno, pa blage veze nemam [:stidljiv] Pa nije da sam retko u NS [:smejuljitise] P.s. ombre i te kako zna ruzno da ispadne, vidjala sam takve slucajeve, i znam da bih se odmah prefarbala ili osisala to [:uplasen]
2015 03 24
Pisem ti u inbox :)
2015 03 24
Ja sam frizer,i ako mene pitas uradila bih ti crveni ombre [:smejatise]
2015 03 24
Hvala Violeta, volim na drugima da vidim crvenu boju, ali na sebi ipak ne mogu da zamislim [:stidljiv] Buduci da se nisam nikad farbala, bilo bi mi previse [:smejuljitise]
2015 03 24
[:smejuljitise] ...mozes da uradis u prirodno smedju boju.onako potpuno prirodno da izgleda [:osmeh]
2015 03 24
pa to i zelim [:lepota]
2015 03 24