Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Budi fer!!!

Ako napises na forumu kako radis zamenu,neko te pita da li si raspolozena za istu ako nisi reci prosto i jednostavno nisam,cao,zdravo.Cak i pogrdne reci tipa odvrtne su ti stvari,glupe su,bedne,klosarske,fuj,bljaks,pegla mi se od njih i tebe su manja uvreda za prodavca nego kuliranje poruke a citaj vidimo svi da ti svetli zeleni kruzic pored imena [:smejuljiti] Da li se i vama desava to i sta vas najvise nervira?
2013 05 12
Mene ne nervira to toliko, ja to neodgovaranje tumacim kao nezainteresovanost, a da razmenu radi je napisala vreovatno da bi privukla paznju... Mene nerviraju nerealne cene za stvari koje su ostecene, prljave itd, a kostaju kao da su nove... Prosto mi vredja inteligenciju... [:smejuljiti] Krsenje pravila, a niko to ne sankcionise, uopste je mnogo nepravde prisutno na ovom sajtu, a jedna administratorka ne moze da stigne da ispravi sve krive drine...
2013 05 13
uh sto to ne volim [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] kako bi ja to tukla [:lepota]
2013 05 13
A najvise me nervira sto su uvek jedne te iste stvari medju najpopularnijima!!! Po meni to baaas nije fer! [:vrtoglav]
2013 05 13
Meni se desilo isto, plus sam bezveze pitala za zamenu, cekala da mi odgovori i ako mi kaze da nije za zamenu odmah bi kupila stvar, sto sam i planirala. ALi clanica mi ni dan danas nije odgovorila iako sam je pitala pre vise od mesec dana [:sokiran]
2013 05 13
Ja ne bih tukla,ali bih je mucila na finiji nacin poput Tantala [:smejuljiti] Majce takodje me nervira gomilanje tema u pogresnim topicima. Dodji,procitaj pravilnik i postuj ga. Ovako deluje kao jedan neozbiljan sajt,samim tim i mi koji prodajemo dajemo dojam da smo takvi,mesaju babe i zabe,kad ti treba nesto jurcas na sve strane,gore,dole,ne znas vise ni sta trazis od samog kreativnog haosa.Pocela sam da opominjem clanice koje konstantno tto rade ali me kuliraju i dalje teraju inat. [:isfrustriran]
2013 05 13
meni se to redovno desava -.-' kao da je tesko napisati samo da ili ne,msm cisto nepostovanje i neodgovornost za mene!
2013 05 13
posaljes im novu skupu stvar , a one tebi po dogovoru treba takodje,a posalju ti neko smece
2013 05 13
možda je to ona fora "Tra\im posao a molim Boga da ga ne nađem" [:jezik]
2013 05 13
meni dosta clanica nije odgovorilo na poruku.... pitam lepo i kulturno pa isto tako ocekujem odgovor... [:lepota]
2013 05 13